Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość aparatka z większym stażem
to taka akcja, ze piszesz na forum swojego maila i one ci potem wysyłają swoje zdjecia, a ty odsyłasz swoje - taka wymiana pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>> *Dora* aparat ceramiczny tylko gora zalozony 29-09-2006 planowany czas leczenia chyba 1.5 roku, wizyty mam co 8 tygodni cena aparatu ceramicznego 1680 pln wizyta 80 pln (jak do tej pory mialem tylko jedna, w nastepnej szykuja sie j akies gadzety do usuniecia szpary wiec pewnie bedzie drozej) moj e-mail do AKCJI \"POKAŻMY SIĘ\" mefisto1980@gazeta.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************ *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> kamyk22-84@o2.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buziaczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl Gosiaa24 --> gojusik@interia.pl Kewcia --> kewciaaaaaa@wp.pl io-io --> joannaio@life.pl venlaa --> venla@poczta.fm spinaczowa --> spinaczowa@tlen.pl meegi_ --> moowe@o2.pl X-MAN --> mefisto1980@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-MAN - ile masz lat? bardzo tani masz aparat ceram., a metal ile kosztuje? Bo u mnie 1400, a wizyta 100 zł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 1.__*Dora*__________27______________ X______________________3_lata__________________ 2.__brown_eyed_girl__16______________X_______________X______2_lata__________________ 3.__Krzywa_________27____07.11.06____X______________________2_lata_______kosmetyczny 4.__minka__________22______________________________________2_lata__________________ 5.__wiiolciaa________17____08.09.06___X_____07.11.06___X_____1,5_roku_________metalowy 6.__Agnieszka31_____31____03.10.06___X______________________________________________ 7.__Ileneczka_______16______________________________________________________________ 8.__agaga23________23____08.11.06___X______________________2,5_roku_________metalowy 9.__kamyk22________22_____________________________________________________________ 10._markotka_______21______________________________________________________________ 11._igna**aparatka___17____07.10.05___X____07.06.06____X______2_lata__________metalowy 12._Shiiine_________16________________________________X_____________________________ 13._kati24__________24____26.06.06___X____07.08.06____X____1,5_roku______porcel./metal 14._Aparacik________13_______________X_______________X______2_lata_________metalowy 15._sylvie__________32____04.11.06____X____04.11.06____X__________________kosmetyczny 16._netka91________15____06.11.06____X_____________________________________metalowy 17._linnnea_________18_______________X_______________X_____________________metalowy 18._wiola15________15____ 04.11.06____X_____________________________________metalowy 19._Monola_________36____10.08.06____X______________________2_lata________ceramiczny 20._Aagness______________31.08.06____X______________________2_lata__________metalowy 21._Onaa21_________21_____________________________________________________________ 22._edro___________38____16.12.06__________________________________________________ 23._hiruni___________________________X_____________________________________________ 24._Kiikunia________20_______11.03____X_______02.04____X_____3_lata__________metalowy 25._*Aparatka*_______________12.04____X_______06.05____X____________________metalowy 26._Kociulinda______29_______01.07____X_______02.07____X____________________________ 27._Hadasa_________27____15.11.06____X____15.11.06____X____________________________ 28._kabansa_______________________________________________________________________ 29._najeli_________________________________________________________________________ 30._Agaa24_______________17.11.06_____X____17.11.06____X_____2_lata______kosmetyczny 31._Kofanaaaaa______19___16.10.06_____X_____________________1,5_roku_______metalowy 32._Mała_Miiiii____________10.11.06_____X_______________X______2_lata______kosmetyczny 33._beata_81______________________________________________________________________ 34._ana73________________14.12.06_____X____14.12.06____X___________________metalowy 35._an_ette_______________________________________________________________________ 36._**KwIaTuSzEk**___17____________________________________________________________ 37._MalutkaMałaJa___27_______________X________________X_______________kryształ_górski 38._olaszu2________________________________________________________________________ 39._cranberry________24____________________________________________________________ 40._aneczka_20_____________________________________________________________________ 41._Kewcia__________22____28.11.06___X_______________________2_lata_________metalowy 42._ewelll___________22____________________________________________________________ 43._skaa____________22______03.06____X_______09.06____X____________________________ 44._amaalka_______________________________________________________________________ 45._Triss14__________19____21.09.06___X__________________________________kosmetyczny 46._gini*____________27____________________________________________________________ 47._EDYTA_NAVY_____________12.06____X____________________________________________ 48._diam____________________12.06____X____________________________________________ 49._Gosiaa24________24____13.12.06____X__________________________________kosmetyczny 50._Ewdzia________________________________________________________________________ 60._Cala____________20____06.02.07____X_____06.02.07____X___________________metalowy 61._foisss___________16___15.09.06_____X_____22.08.06____X_____2_lata_________metalowy 62._Braces__________________08.06_____X________08.06____X_____2_lata _____kosmetyczny 63._Emma23________23____14.12.06____X_________________X___________________metalowy 64._Chester________________________________________________________________________ c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. ________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 65._ona81_________________________________________________________________________ 66._malutka22_____________________________________________________________________ 67._ina24___________24_____________________________________________________________ 68._magdalena____________________________________________________________________ 69._rogasiowa______________________________________________________________________ 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X______________________________________metalowy 71._Becia280_______13______________________________________________________________ 72._di5____________________________________________________________________________ 73._Vira___________________________________________________________________________ 74._madziasbb______23_____09.09.05___X____09.09.05___X______________________metalowy 75._ANKA_666_____________16.12.06___X______________________________________metalowy 76._io_io___________57____19.07.06___X_______08.06____X______2_lata________kosmetyczny 77._aparatka_z...____20____16.06.06___X_____________________1,5_roku_______kosmetyczny 78._absinthe__________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y____________3_lata___________________ 79._venlaa__________23_______01.07___X_______01.07___X______2_lata______kosmet./metal. 80._spinaczowa______22____22.12.06___X______________________3_lata___________metalowy 81._gryglus__________22______05.06____X_______05.06___X______1_rok___________________ 82._meegi__________________________________________________________________________ 83._andżolnka_______18______________________________________________________________ 84._mayica__________23_____________________________________________________________ 85._X_MAN__________26____29.09.06___X_____________________1,5_roku ________ceramiczny 86._aparatka________23_______________________________X______________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, już mówię. Będę miała kryształ górski, jak dla mnie brzmi dość ciekawie. Wygląda jak przezroczyste szkiełka. Po usunięciu ósemek, chyba nic mi już niestraszne:), chociaż na pewno będzie bolało rozsuwanie zębów separatorem, bo mam bardzo ciasno ułożone. Bardziej obawiam się pierścieni, że będą ocierały. Już dawno byłam taka podekscytowana, chociaż znajomi pukają się w głwoę;). Za to chłopak już zapowiedział, że będzie robił mi zdjęcia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, u mnie metal 1200zł, 1400zł kosztuje coś co dla mnie wygląda jak plastyk (nie pamiętam nazwy, ale wygląda ok) i kryształ górski 1800 zł (chyba taka cena, mam zakładać, a nie pamiętam dokładnie ile kosztuje). Nie wiem jeszcze ile kosztuje jedna wizyta. Za pierwszą zapłaciłam 30 zł, następne (konsultacje) były darmowe. Teraz pewnie okolo 100zł, muszę się dopytać, bo z wrażenia zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa jezeli zaden drucik sie nie przesunie to pierscienie nie beda ci przeszkadzac spokojnie:) a jest lepiej z nimi niz z separatorami:) ale szybciutko minie zobaczysz.....strasznie tani ten metal u ciebie!! u mnie 1400 a kosmetyczny 2000 tylko nie wiem dokladnie jaki bo sie nie dopytywalam...a jezeli chodzi o mojego chlopaka (to twoj pewnie bedzie mial podobne zdanie po kilku dniach z toba i twoim aparatem ) ktory stwierdzil ze powinnam byc ortodonta a nie politologiem:) bo nic tylko ogladlam zabki i szukakalm zmian po dwoch dniach!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, mój już nie może słuchać moich opowieści o zębach. Na początku jeszcze oglądał ze mną zdjęcia w internecie, a teraz powiedział, że może tylko moje zęby oglądać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz tez nie oglada ze mna zebow w necie i modeli aparatow (ale troche mi przeszlo jak juz zalozylam aparat te ogladanie) teraz raczej zagladam mu z zabki bo on ma idealnie rowniotkie (niektorzy maja szczescie:( ) i ma mnie juz dosc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O niczym innym nie mogę myśleć, tylko a aparacie. To już obsesja. Mam tylko nadzieję, że nie będę tak bardzo męczyć znajomych, bo pomyślą, że jestem nienormalna (już i tak myślą, bo zakładam;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadę zrobić zdjęcie szczęki ;) problem w tym,że nie pamiętam,jakie :P coś na c... musze poszukać tej karteczki,którą dała mi orto ;) czy ktoś się orientuje,ile kosztują zdjęcia szczeki,tak ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko wszystkim!!!!!!!!!!!!! ja co noc(licząc od dnia w którym zaczełam pomagać przygotowywać pyszności)mam boleści :/ tak mi sie daje we znaki moje obżarstwo jadałam wszystko co było, a jelsi nawet nie mialam ochoty to i tak jadłam ....z nudów....masakra. dzisiaj jadłam bardzo malutko bo już normalnie nie dałam rady!!!!!!!! założyłam tu taki topik, ale kurde...chyba nikt nie chce na niego wchodzić, nawet go teraz nie moge znależc tak więc trudno. pomyśle nad nowym:) a poki co jestem tu :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Zdjęcia kosztuja około 100 zł za dwa, czyli to przodem i boki a jak fachowo sie mówi to nie pamietam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora dzięki za zdjęcie cóż za profesjonlizm :-D Spinczowa a czemu na dwójkch nie masz założonych zamków??? A tak wogóle to wwitam po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiruni, poniewaz sa tak cofniete. Zaloza jej dopiero jak sie zrobi miejsce :) Trzeba bylo sluchac jak Spinaczowa mowila :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za fotki spinaczowa. To są dwójki czy trójki? Jak trójki to gdzie są dwójki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
X-man-masz fajny aparat i merytorycznie nie mam żadnych zasrzeżeń(zęby i tak już staraciłeś więć trzeba działać tak jak jest)-jednak sądzę że zakładanie kosmetycznego aparatu i jednocześnie ligatur metalowych(to te druciki na zamkach) mija sę z cele i jest po prostu nieestetyczne.Więc moim zdaniem poproś następnym razem orto o przezroczyste lub kolorowe ligatury Dora-konto na pewno działa,za którymś razem poczta dotrze,na podstawie zdjęć postaram się coś powiedzieć jednak proszę o wyrozumiałość bo mam pełne ręce pracy a kamyk jeszcze czeka na odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek - nic z tego nie bedzie, bo maile mi od Ciebie wracają, umieszcze zdj. na fotosik.pl to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Witam aparatki i aparatów 🌼 po swietach!!!! Jak miło ze tu na naszym forum znowu taki ruch :) W sieta tak sie najadłam i wynudzilam zarazem ze dzisij w ramach rozrywki byłam na zakupach ( po spodnie) ale oczywiscie nic nie kupiłam - albo za krótkie albo odstaja w pasie albo zle uszyte - masakra Jeszcze tylko minie sesja i spowrotem biore sprawe moich zebów na wokande- cierpliwie czekam na wiadomosc od Romka :) {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Dora-propozycje mam dwie.Po pierwsze wprowadzenie zębów do łuku i tyle.Po drugie poszerzenie szczęki i równoczesne "ustawianie" zębów.Polecam ten drugi jednak wiąże sie z późniejszym uzupełnieniem braków.Trochę pracy z wprowadzaniem zębów do łuku jednak tym się nie martw. Nie wiem czy ustawiłaś zęby w tetatet,nie mam rtg i nie mam zdjęcia profilu więc nie licz na informacje o tyłozgryzie. Poszerzać proponuję raczej expanderem bo szybko i wygodnie. Podsumowanie-jeżeli nie ma tyłozgryzu to expander plus aparat stały na górę(dołu nie widziałem)-czas leczenia ok 18m-cy plus reteiner ok 6-9m-cy i dopiero uzupełnianie zębów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Romek, ale po co poszerzać górę, jak wszystko sie pomieści, bo nie mam szóstek. Jak poszerzę to bedzie za dużo miejsca. Na dole pasowałoby poszerzyć, bo ciasno z jednej strony. Ale na razie chcę się zająć górą. Mam rtg (pantomogram i boczne), jak zrobię fotkę to też zapodam na fotosiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
No własnie jak poszerzymy dół a góry nie to nie będą do siebie pasowały więc trzeba poszerzyć i górę i dół. Pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Dora, twoje ząbki sie szybciutko wyprostuja, właściwie ja nie widze zeby były krzywe:-), a jaki aparat byś chciala nosić? Mam takie pytanie czy to prawda ze kosmetyczne aparaty są gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, tak, metalowe sa najlepsze, gdyz zamki w przeciwienstwie do krysztalu gorskiego czy porcelany nie maja prawa sie uszkodzic i nie odklejaja sie tak czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×