Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta a

Uwielbiam pieszczoty łechtaczki

Polecane posty

rowniez uwielbiam takie pieszczoty...tylko niestety moj mezczyzna zawssze przerywa kiedy ja dopiero sie rozkrecam tlumaczac sie ze go boli szczeka i nie moze dlugo wytrzymac z tak wyyciagnietyym jezykiem...jakim cudem robicie to tak dlugo...dajcie jakies wskazoki to mu dyskretnie zasugeruje i podpowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuyutruytuyg
ja to poprostu kocham!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Znowu kolejna prowokacja studenciny ktoremu sie nudzi a sesja juz blisko Gratuluje ze tyle wywolal fermentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetysz
szukam kobiety ktora lubi rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neczkaa
ja tez je uwielbiam. Chcialabym tez wylizac cipke innej dziewczynie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaGFAjny
fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minetkodawca
Witam Zapraszam panie z Krakowa i Małopolskiego na minetkę prawie godzinną albo dłużej. Proszę pisać wytrysne@interia.pl mam 29 lat jestem przystojnym brunetem. Chcę sprawiać kobietom przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolett
Uwielbiam piescic swoja lechtaczke i szparke okreznymi ruchami w zaleznosci czy bardzo czy mniej mii sie chce robie to albo szybko albo wolniej , wkladam paluszek i okreznymi ruchami masuje lechtaczke gdy juz jestem troche podniecona wkladam palec do dziurki i sokami masuje caala cipcie zataczajac na lechtuni koleczka ,gdy czuje ze juz jestem blisko energicznie pieszcze sama lechtaczke ii juz zalewa mnie fala blogosci.Gdy chce aby ta chwila trfala dluzej pieszcze sie dalej mimo orgazmu a ten sie poteguje .Facetom rzadko udawalo sie mnie doprowadzac a sama zzawsze sobie dobrze zrobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kaszaloty ale szanse
.Facetom rzadko udawalo sie mnie doprowadzac a sama zzawsze sobie dobrze zrobie zal mi ciebie bo trafilas na marnych kochankow :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelek
Nikolett, sama siebie znasz lepiej niż facet dlatego jemu jest trudniej ciebie zaspokoić. Musisz dać mu więcej czasu, albo podpowiadaj jak ma to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napleton
patrzeć jak kobieta odpływa w ekstazie jest bezcenne :) najlepsze efekty daje język w połączeniu z palcami. jezykiem pieścisz na wszyskie strony koniuszek tej małej chowanej niemalże, łechtaczki. patrzysz jak kobieta coraz bardziej wije się z rozkoszy, wtedy wkładasz palec, potem dwa w jej mokre już łono i delikatnie posuwasz w tył i w przód jednocześnie liżac łechtaczkę. Gdy partnerka przechodzi do fazy plateau, niesamowite jest te przejscie - jakby zrzucenie wszelkich kajdanów i cięzaru - powiedzenie jestem już cała Twoja - zrób to tak jak tylko Ty potrafisz - wtedy przyspieszasz posuwanie palcami a lizanie zamienia sie w delikatne szczypanie(kąsanie) zębami coraz bardziej napełnionej krwią łechtaczki. kobieta napina mięśnie, przyciąga partnera do siebie i oddycha jakby 10 razy szybciej. widok jest niesamowity. jesli bys teraz przerwał była by gotowa zatluc Cię! więc coraz mocniej kąsasz i pieścisz jej nabrzmiała już górkę, a palce coraz mocniej szybciej i głębiej penetrują jej mokrą szparkę... i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel1971
- :D masazdlaciebie.manifo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona trzydziestka
niech mi ktoś tak zrobi, nich mi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel1971
to dawaj do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona trzydziestka
a gdzie to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel1971
Adres masz w linku Warszawa napisz na email w8a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę oryginalny i powiem że tak samo jak moi przedmówcy uwielbiam lizac cipke i nie tylko ten otworek bardzo mnie to podnieca a z każda dziewczyna z która spalem też się to podobało ostatnio moja kobieta nabila się na mnie a sama piescila paluszkiem dosłownie krzyczała z rozkoszy a ja miałem super widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel1971.
spragniona trzydziestka Odpisz na mój adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrooo
Witaj spragniona i inne Panie :-) uwielbiam pieścic oralnie i ieżeli macie ochotę pogadać.... piszcie tamten1@o2.pl Pozdrawiam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mz 50
Cudowne te wasze lechtaczki,ja bym je z checia piescil,lizal. MAM SZANSE U wAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek 123
szukam chętnej pani na pieszczoty języczkiem z Częstochowy wc757011@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion 81
hmm ja uwielbiam pieścić całą c**eczke jezyczkiem, uwielbiam patrzeć na kobietę która się wije i zaciska nogi na mojej głowie zdarzalo mi się doprowadzić do 9 orgazmow językiem i paluszkami w cipce i w dupce hmm. z moja byla uwielbialem to bo miala fajna cipke z takim dużym dzyndzelkiem hmm takie płaszcz różowe ja klekalem na wysokości jej glowy obok i pochylalem się nad nią eksponujac swoje wydepilowane jajeczka no i piescilem ja hmm a ona masowala moje jajeczka i k***ska az wciskala glowe między moje nogi i lizala jajeczka masujac nasliniona flonia czubek k***ska hmm a potem brala go do buzi i ssala. oj jak mi tego brakuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   tolenko
Jestem juz troche starszym facetem ale uwielbiam piescic lechtaczke ustamii jezyczkiem jak rosnie w moich ustach to jest cudowne prezycie robilbym to caly czas i jednoczesnie masowal cipunie paluszkami. Jesli ktoras chetna jestem za.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie pieszczoty i już niedlugo bedę sama przez trzy tygodnie i to daleko od domu jak ja bez tego wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  tolenko
A ja uwielbiam piescic i bardzo to mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość    tolenko
Uwielbiam tak piescic i moge to robic godzinami az bediesz miala kilkakrotny orgazm. Tolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×