Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

a i kupiłam sobie czerwona herbatke naprwade duzo lepsza od zielonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ptakowa ciesze sie ,ze nic nie pomyliłam ,kurcze wy te czerwone herbatki pijecie ,ja tez mam czerwona per hur,ale ona jest wstretna ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piję pu ehr, kiedys piłam w duzych ilościach, tak jak jest zalecane, tylko pu ehr, nic więcej nie piłam. A czułam sie po niej fatalnie, łeb mnie bolał i pgólnie źle się czułam. Może na Ciebie będzie dobrze działać, ja bynajmniej źle tą herbatę wspominam. Na początku mi nawet smakowała a po kilku dniach jakbym błoto rozcieńczone piła. Ale Ci nagadałam, co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie lubie herbatke i duzo jej pije owocowej zwłaszcza mietowa lubietylko ta zielona nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie owocowe. Podobno te nowe z Liptona sa dobre. Koleżanka mówiła, że piła jakąś Lipton Kenia i dobra była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze ziólka na przemiane materi piłam ale juz na mnie chyba nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do jutra bo mam jeszcze małe szycie jutro musze oddac a ja mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama, to teraz za karę za ta kiełbasę 50 brzuszków!!!!!!! Oj żartuje, to ja powinnam za to, co wczoraj zjadłam popłynąc wpław do Szwecjii z powrotem i jeszcze rekin powinien mnie gonić albo wielka meduza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie chca mnie dopuscic do kopa:-o,moja corka gra w barbi, awiec musze byc cierpliwa;),mi sie tez chce jesc big mama:-oratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz Big mama jeszce jeden dialog? Pryzjechała moja siostra, nie widziałysmy się pół roku. Właścicwie, to przyjechała z okazji mojego ślubu kilka dni przed. Wchodze do domu, ona juz tam była. Cześć częśc, buzi, buzi. Siostra: co ty? robiłaś test ciążowy? Ja: własnie mam okres. Co za świnia, nienawidze, jak mi tak dosrywuje na każdym kroku. Sama jest dużo grubsza ode mnie i ja jej nigdy nie dogaduje, jeszce jaj się mnie pyta, czy schudłam , to jej mówię, że trochę widac, że tak. A kiedyś przyjeżdżam do niej tez po długim niewidzeniu. Stoje na korytarzu z tobołami. Dzwonie do drzwi ona mi otwiera i \"ale ci dupa urosła\"! Dobra laski lecę szukać jakiegos namiotu na dzisiejszy wieczór i wychodze po tą koleżankę. Może się jeszce zjawię później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, jak się mnie siostra pyta czy ona schudła, a nie ja, to jej mówię, że tak, bo napisałam tam \"schudłam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest moze ledy???,ledy ja wysłałam tobie fotki ale one wrociły spowrotem:(,nie wiem czemu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem wreszcie dziewczyny, kurde nie wytrzymałam i weszłam na wagę.......o yessss o yessss 73 Ptakowa extra w sukience wyglądałaś, obie z Tijką pięknie:),muszę też zeskanować zdjęcia ze ślubu to Wam prześlę:) Ptakowa wiesz ja zazwyczaj jestem taka ze staram się pocieszać innych, ale wiesz co jak na drugi raz powie Ci tak to powiedz że tak, ale usilnie starasz się by dorównała jej ale za cholerkę nie możesz;), wiem wiem podłe, ale tak się zwalcza takie teksty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zmienić stopkę lalala hihih;) no wreszcie się ry\\uszło, teraz wiem że będzie lecieć mi waga :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o echoo,ja dzis mam jakies fobie na jedzenie:-o,straszne,dobrze ze jutro po tancze:),a teraz sobie mysle jakie prezenty kupic na swieta ,i nic nie mam w głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 74
No witam wszyskie kobietki. Tak czytam Was od 2 listopada i tak sobie myślę że też sie do was przyłączę. Otórz mam 2 dzieci i po 2 ciąży pozostało mi 20m kg. Przytyłam w ciążach po 30. Teraz karmię piersią to nie mogę pozwolić sobie na żadne tam diety i herbaty typu " pu er". Moja idealna waga to 60-62 kg mam teraz 83. Wzrost 170. Tak będę was czytać aż sama się kiedys przylacze. Acha. Cos wam powiem : mam saune solution - kicha nie? Nie wiem czy ona ma sens ale z brzuszkami może ma? Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no wiesz kg to nic jak kropelka w oceanie, ale to dla mnie znak że zacznie mi ta cholerna waga w koncu zjeżdzać:).Dziewczyny ja chyba już obsesję mam , mój znajomy z którym sie bardzo lubimy ale dawno się nie widzielismy dziś przyjechał do Łodzi i chciał się spotkać, a ja normalnie pierwszy raz w życiu \"zdefiłam\" i go okłamałam że nie mogę i tu tysiąc nagle spraw itd itd..........bo myślę jak się mu tak pokażę. No i się chyba obraził cholera, fakt że tylko znajomy żadne tam takie , ale kurde siedzę i myślę nad tym wszystkim że czas to cholerstwo zrzucić na dobre inaczej zamknę się niebawem w domu i z nikim sie nie spotkam już ;) Ptakowa przesłałam zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo być \"zdrefiłam\" z tych nerw to już chyba tak piszę.Zadzwoniłam do niego z przeprosinami a on nie ma sprawy wiesz będę w przyszłym tygodniu w Łodzi .........no żesz szkurde chyba się zastrzelę;) Mama74 witaj miło:) przyłaczaj się jak najbardziej i zmień koniecznie kieckę :)))) na czarną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
witam was dziewczyny ja kiedyś byłam też młoda i szczupła przy wzroście 158cm ważyłam 56kg, mam 30lat od 3 lat zachorowalo mi dziecko i problemy rodzinne żeby ten mój smutek zabić żarłam żarłam jak najęta nie zwracając na siebie uwagipochłaniałam wszystko żeby o wszystkim zapomnieć,w nocy spać nie mogłam ze stresów to otwierałam lodówke, i skączyło to się okropnie dla mnie teraz waże 98kg od tego poniedziałku powiedziałam dość,spojrzałam na siebie i powiedziałam do lusterka że jestem potworem i się sama siebie przestraszyłam i zaczełam walke, już dziś jest 5 dzień ssie mnie ale pije dużo wody...musze zwycieżyć i sobie poradzić.. bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to gratulacje piąty dzień, czyli już teraz zaczyna organizm sie przyzwyczajać do zmian:) Moni Ty koniecznie porób fotki z impry , bo ja chcę zobaczyć te sexy dziewczynę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×