Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Anula poczytaj nas od początku jak będziesz mieć czas i chęci , może właśnie coś rzuci Ci się w oczy co chętnie wprowadzisz w życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:),no z echoo to my od rana:),ledy przesle tobie zdjecia tylko daj mi moja droga meila:),a jak u was dzis??.witaj anula36:),ja tez na poczatek dałam sobie kopa ,byłam na kopenhadzkiej,a teraz sie ograniczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ wpadlam zobaczyc czy ktos jest bo necik mi wczoraj szwankował irano tez cos nie bardzo chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stosowałam kopenhaska efekt był 8 kilo w dół ale niestety wróciło 10 i teraz nie stosuje zadnej diety tylko ograniczyłam jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiki:),dzis i wczoraj nie działało forum,dopiero teraz sie pokazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj cały dzien mnie nie było, bo pojechałam do lekarza do Wrocka, wieczorem chciałam napisać, ale mi cos forum nie działało. Jem właśnie śniadanie - jogurt i dwa sucharki. Ale wczoraj było chamsko u lekarza. Czekałam 2,5 godziny i jeszcze przepuściłam jednego faceta, który był za mną, po tym jak usłyszałam, jak rozmiawiał z kimś o tym, że ma rfaka. Kidy już wlazłam do gabinetu, doktorka troche mnie olewała, potem kazała sćiągnąć bluzkę. Patrzy na mnie i mówi! O jezu, taka młoda dziewczyna a takie sadełko?! Jak ty będziesz póżniej wyglądać? Potem stwierdziła, że nie mam powiększonej tarczycy (a dziwne, bo się już leczyłam u innych lekarzy), tylko moja szyja jest tak dziwnie obrośnięta sadełkiem. No cholera jasna, w dupę mać!!!!!!!!!!!! To po to ja cały dzień straciłam, żeby coś takiego usłyszeć??????? Potem spotkałam się z koleżanką z podstawówki i zgrzeszyłam. Zjadłam kawałek pizzy, a potem...pyszną gorącą czekoladę z syroem karmelowym...mmm...mmm...I wcale nie jestem na siebie zła, bo mnie ta doktorka skundliła strasznie, a poza tym, to było wczoraj. Big Mama, ja Ci normalnie nie wiem co zrobię. Dostałam Twoje zdjęcia, powiedz mi, w którym miejscu Ty gruba jesteś? Bo ja z lupą te zdjęcia oglądałam i niewidzę. Fajna z Ciebie laseczka i masz ekstra brzdące. Dostałam moje sodenki z Allegro, są świetne. Zmieniam znów pocztę, bo czekam moje laski na zdjęcia. narazie tylko Big Mama, Tijka i Lade Makbet mi przysłały. Fiona, gdzie Twoje? Jak jeszcze komuś nie wysłałam, to prosze się upomnieć, ostatnio jak wiadomo listonosze strajkują, to i poczcie elektronicznej też się udzieliło i nam wszystkim nawalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledy kochana ,dostałam od ciebie poczte pewnie zdjecia ale nie moge ich otwozyc :(,jesli moze przeslij jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyny gdzie wy te fajne ciuchy kupujecie bo ja na siebie nic dostac nie moge na allegro tez zagladam ale chyba nosa nie mam do tego bo pare razy cos tam kupiłam ale do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki ja tez juz kiedys robiłam kopenhadzka ,i po niej przytyłam,ale teraz sie staram pilnowac:),zobaczymy jak mi pujdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Wiecie co myslałam, że jak dziś forum nie chodził, że mi coś z kompem zrobili. Ale chodzi i juz mogę was czytać i pisać z wami Echoo super są te zdjęcia wiki miałaś mi napisać jaką dietkę stosowałaś w wakację, wtedy co tak schudlłaś Moni szkoda tych spodenek, ale może to znak że trzeba wkońcu zacząć ćwiczyć, ja odkąd zaczełam robić brzuszki, sadełko zaczeło mi spadać ,a le jakoś dziwnie bo zaczyna od góry pod biustem i powoli zmniejsz się a dole, szkoda że nie jest odwrotnie, ale dobre i to :) Bella dona niestety nie dostałam twoich zdjęć, przyszło do mnie bez załącznika, nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam meile,fiony,echoo,julki,superduper,tijki,a reszty nie to wiec po prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika30, u mnie w szafie lezy trochę niewypałów Allegrowych, ale czasem się coś wygrzebie. Tylko trzeba dużo szperać, ja czasami pół nocy siędze. Moni zaraz wysyłam foty. marcela82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka nie szkoda spodenek,tylko mojego brzuszyska jak sie za niego wezme:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz nie stosuje zadnej dietki tylko nie jem tyle co wczesniej no izapisuje wszystko nie podjadam nie dojadam po dzieciach slodyczy tez nie wogole drastycznie ale efekt juz jest zapinam spodnie ktore byly w pasie ciasne: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym nie mowie nikomu ze sie odchudzam bo zaras bedzie ze i tak nic to nie da ize juz sie odchudzalam i tak dalej a moj slubny ze mu sie taka podobam ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o u mnie to samo wiki, moja szfagierka stwierdziła ze i tak do lata bede miała jo jo:-o,i juz nikomu nic nie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tu siedze sobie a dzieciak mi dom demoluje a dopiero co posprzatalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika widać że masz dobrą przemianę materii, ja kiedyś jak odstawiłam samo pieczywo to też schudłam z 5 kilo w ciągu 6 tgodni, ale teraz jakoś nie mogę się pochamować, nie wiem dlaczego, może to to że wtedy odchudzałam się na wiosnę i wtedy wiecie nowalijki i te inne młodziutkie warzywka, ale chyba muszę przestać zjadać ten okropny chleb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a jak juz sie odchudzasz to zamiast cie wspierac to rodzinka sobie pizze na kolacje zyczy :((( paskudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki w jakim wieku masz dzieci ??? bo ja 6 i 3 lata:),i moje juz zdemolowały od wczoraj cały dom a dzis musze wysprzatac ,bo jutro wyjezdzamy i moja mama tu bedzie wiec jakos musi wygladac,a jak juz pisałam nie lubie i nie umiem sprzatac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bez chlebka nie moge ale jak zapisze w zeszyciku dwie kromeczki na sniadanko to sie tego trzymama na kolacje to jajeczka na twardo albo surowke i da sie zyc a chlebe to wczorajszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam wczoraj zadzwonił do mnie mój narzeczony i powiedział, ze wiezie mi coś dobrego, co sie okazało przywiózł mi kebaba, a ja co nie mogłam się pochamować i go zjadłam, ale później mialam takie wyrzuty sumienia. Najgorsz jest jak lodówka jest pełna różnych smakołyków a ty co marchewka i jabłuszko. Ja w domu stram się jak naj mniej przebywać w kuchni , zeby nie widzieć tej \"zmory \" -lodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×