Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

moni staram się jeść razowy, ale nie codziennie on jest w miom domku, a wassą zawsz sobie kaleczę podniebienie i potem mam problemy z jamą ustną, nic nie mogę jeść bo tak strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka z tego twojego narzyczonego to kusiciel:P,ale pewnie wypływasz tego kebaba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam trojke corka 12 i dwoch chłopcow 8 i2 starsi wszkole a mały lata po domu ipatrzy coby tu nabroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Właśnie wróciłam z pracy i po wczorajszych problemech z netem muszę z wami pogadać. Brakowało mi was wczoraj... ale dzięki temu w końcu ogarnełam dom i trochę poprasowałam Myślę, ze dieta bez weglowodanów jest dla mnie najlepsza. w Superlinii kiedyś była i na niej trochę schudłam. od dziś zaczynam tak włśnie jeść. Dziś jak na razie tylko biały serek, żadnego chleba. Śmieszne, jest, że czuję, że obwody mi zjechał i leżej mi po tych 4 dniach a waga wzrosła. no ale wczoraj zjadłam kilka jabłek wieczorem jak już nie mogłam wytrzymac. Zmobilizowałam się i zrobiłam 50 brzuszków wczoraj. Trochę czuję, że mam mięśnie w brzuszysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale masz fajnie nam z meze mazy sie trzecie dziecko:),moze jak sie uda to za dwa latka ,chcemy to na pewno ale jeszcze nie mamy opcji kiedy,a tu latka leca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja co mam powiedziec zakupy ja sniadanie tez obiadek gotuje kolacje robie i jeszcze jak malzonek wraca to obiad odgrzewam normalnie tortura ale mam sposob zrobie papu i uciekam z kuchni i wiecie co guma do zucia działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj big mam :) ,kochana cos dołki ostatni łapiesz,ale z nami ci sie uda,zawsze mozna sie wygadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kusiciel, ale już mu zapowiedział, ze jak chce żebym wygladała jak wieleoryb to niech mi kupuje te kebaby hamburgery itp, a on na to tak: przecież i tak będę cię kochał. Tak on może tak ale ja siebie napewno nie. juz mu zapowiedział że więcej nie chce takich niespodzianek, jak juz koniecznie chce mi zrobić niespodziankę to niech kupi kilo pomarańczy albo grejfrutów to dopiero będzie niespodzianka. Moni na basen idę dopiero we wtoerk, ale może uda mi się go spalić brzuszkami i rowerkiem, a poza tym jutro i w niedziele będę porządkować mieszkanie mojej babci, wyrzucać niepotrzebne rzeczy sprzątać i wynosić meble, więc przy tym też pewnie się nieźle napocę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki ja tez w domku siedze,wiec tez gotowanie obiadków,i podgrzewanie tez,jak dzieciaki sa w przedszkolu to tam jedza ,to jak wroca to juz tylko kolacja ich czeka a dla meza to kanapki robie jak wraca o 20,chyba ze ma wolne to obiad musi byc,a wtedy sie slinie na te kotleciki i to wszystki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie decyduj trojka to juz rodzinka wielodzetna mysmy sie zdecydowali ale troche to trwało no iteraz mam małego kubusia i10 kilo wiecej:) ale nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Moni dołki to ostatnio mam przez mojego męża , bo mi dokucza i pyta się kiedy w końcu schudnę. Chociaż zazwyczaj jest ok to ostatnia strasznie mnie denerwuje i mam ochote wysłać go na księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmokasy laseczki:) kurde przeraża mnie wizja wagowa w niedzielę, tyle starań a mi waga stoi tak jestem wk.... ze szok, ale ok, dalej bede robic co robie.Latem jak tez sie odchudzalam tak samo mialam przez dwa tygodnie , ależ to jest wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama spytaj a kiedy on schudnie, bo pisałaś że też nie jest najszczuplejszy, powtykaj mu jak az tak Ci dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o to mi chodzi big mama bo czytałam ,wez jakas strategie obmysl ,moj juz mi nie mowi ,bo jak cos powie to ma zgłowy tydzien mu jedzenia nie robie:D,a ze on woli nie jesc niz sobie zrobic, bo go mamusia nauczyła ze kobieta zawsze gotuje:-o to juz jego problem:),a wiec teraz juz nic nie mowi,by sprubował gnojek jeden:P, a co jeszcze o sexie tez moze zapomniec bo mu mowie ze go sie wstydze heheh... a to sa jego dwa najczulsze punkty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a big mama ja mam twoje zdjecia ,i na nich wcałe nie widac ze masz tam 90 kg,juz pisałam masz bardzo zgrabne nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak srednio po 15 i zawsz cos tam zostalo ale tojest niesprawiedliwe moja siostra przytyla 30 kilo ico schudla i wazy mniej niz przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciążą ważyłam ok 93 kg. Więć nie przytyłam od ciąży. Zawszw byłam kawał baby. Jak wychodziłam za moż miałam 89 kg i wtedy całkiem dobrze się czułam. A mój mąż twierdzi że jestem za młoda na tuszę bo jak on miał 34 lata to był boski a jest ode mnie starszo 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz chyba przechodzi menopalze chyba,nie daj sie big mama pokaz mu ,a puzniej sama bedziesz mu dogryzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nierobieniem jedzenia to nie straszę, bo umie gotować, brakiem sexut też nie mam co, bo sama lubię .... ale najbardiej mu dokuczę jak rzeczywiście schudnę i pójdę na balangę bez niego hehehe. On rteraz ma chyba kryzys i wyżywa się na mnie, bo zaczął mocno łysieć. Moni ja ważę 98 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz wiki niektorzy tak maja,30kg przytyja a puzniej mniej waza ,buuu..... ja tez bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzu to raptem pare kilo wiecej a co ja mam powiedziec przed slubem 56 teraz80 ale moj mowi ze nie jestem gruba tylko przy kosci hihihihihi kurcze strasznie przy kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniając temat na chwilę. Skąd bierzecie te bużki uśmiechnięte albo smutne? ja też chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze ze jestesmy prawie takiego samego wzrostu ale 10 kilo wiecej jest mnie widac to na zdjeciach oj widac maz wmiare moze troszke brzuszek wiekszy ale reszta calkiem dzieciaczki chudzinki no i ja troche za duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama ja tez lubie sex:),ale moj maz to ujezdzacz:P,i czasem musi pomyslec jak cos palnie ,konsenkwencje musza byc:)a 98kg naprawde nie widac,a ze jestes z nam to uda tobie sie schudnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam!ale stron natrzaskalyscie od wczoraj ,teraz nie mam czasu ale pozniej poczytam,wczoraj wieczorem podjadlam kanapek......wstyd jak beret z antenka! caly dzien trzymam fason a wieczorem nici ,ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×