Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

big mama ,naciskasz shift na klawiaturze puzniej dwukropek i nawias u gory oczywiscie trzymajac shift ,nawias otwarty w prawo to buzka:(z w lewo buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka, wysłałam Ci zdjęcia, Tobie Moni też. Ja sobie chyba tez kupię wagę. Po tym co mi szanowna pani doktor wczoraj powiedziała, wypadałoby kontrolowac swoją wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tez sie zastanawialam ale chodzilam chyba z 50 razy ;) i mi pokazuje zawsze 81 (wieczorem pokazywala wiecej, ale wazy sie rano). nie chce byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa dzieki, tymrazem doszly. Ja uwazam ze jestes ladna dziewczyna, a ta lekarka to jakas wyjatkowo niemila.Moze zycie sie jej nie uklada i chce sie dowartosciowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień trzymam sie dzielnie na diecie i ogólnie w mojej nie za ciekawej sytuacji..... problem mam z piciem wody ktorej tak bardzo nie lubie.... tak bardzo chciałabym wytrwac te 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narazie dziewczyny musze zmykac narazie bo dzieciaki ze szkoly zaniedlugo wracaja a tu obiad w proszku gumka mietowa w dziubek i do kuchni ide trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tijka ,nie waz sie ,zwaz sie za dwa tyg,to na pewno bedzie mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tylko ta mi wychodzi nie takie kółeczko jakby narysowane. Chyba nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dopiero widać po wysłaniu!!!:):):) teraz zrozumiałam. Blondynki jednak ciężko jarzą hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Tijka. Ta lekarka to brzydka jak noc była, chuda jak patyk i pomarszczona. Fuj! Moni, obejrzałam zdjęcia. Śliczna jesteś, masz bardzo fajną fryzurkę. Dziewczyny załamujecie mnie. Przeciez Wy super laski jesteście, ja nie widze żadnych nadprogramowych kg na Waszych zdjęciach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo big mam ,umiesz juz:),ptakowa ale ty masz długie włosy,boze dziewczyny jakie miałyscie ładne sukienki:),jak ja brałam slub to takich nie było:(,a ptakowa tez ładniusia jestes,no i masz czym oddychac, a nie jak ja niczym:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę później. Chociaż miło z wamipogadać. Muszę dać dziecku jeść, bo po chorobie i szpitalu waż 14,5 kilo. Schudła 1,3 kg. Ją muszę podpaść raczej a sama może nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama tam masz przy kazdej mince symbol jaki trzeba wpisac zeby sie ona pojawila. np jak wpiszesz [ zly ] (tylko bez spacji) to pojawi sie ta minka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ptakowa:),ale ty tez sliczna jestes ,mi sie wydaje ze ten nasz topik to same miski:D,tylko musimy troszke schudnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny na chwilke spadam:),ide troche po krzatac sie po mieszkanku:),bede za jakas chwilke dluzsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa faktycznie natrafiłaś na babsztyla w tej przychodni, a ja zdjecia od Ciebie nie dostałam zgłaszam zażalenie;) camelia04@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona no dziewczyny dziś zasuwaja że wyjątkowo tez nie nadążam za nimi hahaha I co zaczynasz biegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! :-) mam na sobie 83kg i zero silnej woli. wiem ze gubia mnie slodycze bo nie jem kolacji, jem stosunkowo malo, duzo pije, miedzy posilkami nie podjadam, zadnych chipsow, orzeszkow itp kusicieli a slodyczy zjadam niewiele-3-4 ciasta dziennie, czy jakas czekolada na spolke z mezem:-) biorac pod uwage ilosci jedzienia na dobe powinnam byc z 15kg szzuplejsza a tu guzik. macie jakis pomysl na schudniecie albo w czym tkwi problem? nie lubie drastycznych diet ktore doprowadza do spadku diety a pozniej jojo i nie cierpie calymi dniami siedziec w kuchni i przygotowywac 5 razy dziennie potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Echoo, Tobie też wysyłałam. Czy ta poczta nie może chodzić normalnie, pięknie szybko i bezproblemowo?! Wyslę Ci później, bo zaraz wychodze z domku. Lecę sobie jakąś bluzkę kupić, chociaż to nie takie łatwe w małym miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny w tym radosnym dniu :) Powiedzcie mi poza kopenhaską znacie jeszcze jakas inną diete tygodniową po której sie zrzuca pare kilo?? :) Moni 76 dalej nie dostałam Twoich zdjęc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski chyba udalo mi sie wyslac wam jeszcze dwa moje zdjecia, juz nie slubne :) Hej vanilka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Makbet, nie wiem, czy doczytałaś, ale mieszkałam do czerwca tego roku w tym samym mieście co Ty. Fiona, a gdzie są Twoje zdjęcia dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Makbet, nie wiem, czy doczytałaś, ale mieszkałam do czerwca tego roku w tym samym mieście co Ty. Fiona, a gdzie są Twoje zdjęcia dla mnie? Formu znów mi cos nawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×