Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

big mam i juulka - posłałam Wam siebie :) czekam na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak .....juz nie przesadzaj....pączuś - koło pączusia to Ty może stałaś....i albo masz dobre zdjęcie albo nie jesteś pączuś... :) ja nie mam swoich zdjęć aktualnych bo unikam aparatu jak diabeł święconej wody a teraz jakbym chciała zrobić dla Was,to najpierw moze życie zdominowały choróbska dzieci a teraz nie ma kto mi zrobić....ale obiecuję....mąż mi zrobi albo córka :) i wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mamo - nie wygladasz na te kilogramy! my chyba wszystkie mamy ołowiane kości i same mięśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam ,że przy naszej wadze można na MM schudnąć przez pierwsze dwa tygodnie nawet 8 kg......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle. nawet spoko ten jadłospis. kobietki - to może wspólnie, razem przechodzimy na Montignaca??? Od poniedziałku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jak ich schudły nogi ???????????????????????? ja też tak chce....!!!!!!!! tylko gdzie ja dostane chleb z pełnego przemiału,jak to wszystko na etykietach to bzdury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydrukowałam ja juz stosuje kilka z tych zasad - tzn zeby nie łaczyć nieodpowiednich produktów. zabiero się za to dobitniej - musim działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rany, słuchajcie. Własnie listonosz mi przyniósł paczkę z Allegro. Zamówiłam sobie sweterek w rozmiarze XL. Gościówa mi wczoraj wyslała maila, że do sweterka dorzuciła spódniczkę gratis. Myslę sobie, spoko, fajnie. No i słuchajcie. otwieram, a tu taka miniówa r. 40, ale taka, że pewnie dupe całą widać. Nie mogę przestać się śmiać. Buahahahahahahaaaaaaa. Dzisiaj mam dzień listonoszowy. najpierw przyszedł mi tel. z Allegro, potem świadectwa udziałowe, a teraz ten sweterek z miniówą ala Doda Elektroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa wiesz zatrzymaj spódnice a nuz Ci sie przyda , chocby na randkę z mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no to ja się żegnam - cały wekend mnie nie będzie, błagam nie napiszcie 10 stron bo nie dam rady nadrobić :D 🖐️ - miłego wekendu - mało kalorycznego a duzo aktywnego i w poniedziałak kazda melduje się ze zredukowanymi wymiaramy i uzupełniamy tabelke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odcudzaczki:),musze przeczytac co tam napisałyscie i jestem w konakcie z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ostatnio sie mijam z wami .nie wiedziałam ze temat o miłych komentarzach rodzinki ;))))) tak sie rozwinie szkoda ze sobie polazłam a co sie tyczy kosmetyków to swietnie po wypłacie (oczywiscie meza) lece po pare drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×