Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

kurcze zjadłam dwa jabłka na kolacje i chyba za duzo bo mnie cos zoładek boli czy to mozliwe zeby sie tak skurczył;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczyny dodałam swój mail wiec dajcie zdjecia jak mozecie tylko podpiszcie zeby mi sie nie myliły a ja podeśle swoje tylko jak ó mi wgra na kompa bo sama nie bardzo sobie radze ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no az mi głupio,ze nie mam jeszcze swoich zdjec ale wiki podaje mail 4misiaki@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylm kolacje przed 10 minutami zamierzam wytrwac w tym postanowieniu i nic poza woda nie spozywac do rana ..... a chodzi za mna grzaniec ...........ech,,,,, od jutra spi u mnie moja szwagierka gdyz jej maz i jego brat a moj mz z kolei jada do Wloch ,wracaja w srode wiec przez te dni z pewnoscia bede mniej pisala choc kto wie.....dodam,ze szwagierka jak sie naje wazy jakie 35 kg :P nooooooooooo moze 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za to jesteśmy superfajne....no ale my to co innego - my bedziemy chudzielcami z odzysku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauleczka
hej kobitki ja tez zaczynałam od ok. 80 kg ale jest mniej i bardzo ale to bardzo sie z tego ciesze, wiec sie pochwale i przed wami było tydzien temu-78 jest -73 cel1 -68 cel2 -63 cel ostateczny- 58kg narazie sie twardo trzymam, przeprowadzam kopenhaska jest super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,te które nie maja maili pod nickiem prosze napiszcie jakie macie,muszę sobie zrobić porządek i jak coś mam wysyłac do wszystkich. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa masz boskie zdjecia nie zła laska z Ciebie naprawde moje wysle jutro juz wybrałam a musze wam powiedziec ze nie ma ich za wiele zawsze wolałam je robic bo wychodze na nich koszmarnie tylko pare jest do przyjęcia ;)))) reszta do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika30, dzięki. Tiki-tak. Byłam właśnie na \"ślubnym\". Zgadnij co tam zobaczyłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa ja też proszę o Twoje zdjęcia - jak można :) z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, juz poszły zdjęcia. Ale tu cisza. Tak jak u mnie. Ide wywalić smieci i się troche przejdę. Trzeba korzystać z ciepłej jak na ta pore roku pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Anula! Widzę, że u Ciebie też kilogramki juz zaczynaja uciekać. Jak ich tak szczerze nienawidze, że bardzo się cieszę jak idą precz, zreszta jak my wszystkie na tym forum. U mnie w miarę cepło, tylko własnie powietrze takie ostre i mroźny wietrzyk. Wyszorowałam zęby, żeby mnie żarcie nie kusiło. Kolację zjadłam ok 17. - 3 plasterki ananasa. Jeszcze 5 kg i dostanę od męża złoty pierścionek, chociaż pewnie się wykpi i powie, że żartował. Ja mu dam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula36, wklej sobie suwaczek do stopki. Jak nie wiesz jak to zrobić, to Ci pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, no tak, najpierw musisz się zaczernić, czyli zaklepać swój nick...zaraz Ci napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcisnij preferencje i zrób punkt A. Na górze strony masz \"preferencje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem będziesz miała tam takie okienka i jedno okienko będzie \"stopka\", wklej tam link swojego suwaczka strażnika. I już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem z siebie dumna. dzięki Ptakowa ciekawe czego się jeszcze od was nauczę moje drogie \"chudziaczki\" ??????? 🌼 ❤️ ;) :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, jeszcze, żeby dobrze działało, to musisz usunąć > na końcu suwaczka i dać spację, bo inaczej wbijają się procenty i nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ptakowa, hej Anula! yprasowałam 3/4 cuchów, które na mnie czekały i nareszcie mogę usiąść do komputera i z kim pogadać. Mąż śpi , dzieci śpią i jest spokój. Wiedziałam ,że dziś ciężko będzie trochę za dużo zjadłam ale jutro wracam do reżimu. Suwaczek w niedzielę musi się przesunąć. Nie ma mocnych!! Wygrxebałam książkępt \"Jeść aby schudnąć\" Montigniaca. Będę czytać znowu i powoli wprowadzać w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymałam i zjadłam w 23 serek wiejski, ale za to LIGHT. Zła jestem teraz na siebie i powinnam się w łepetyne palnąć czymś ciężkim, ale co by to dało, juz zjadłam, przezież się nie shaftuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×