Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Gość monika19762605
witam was moje koleżanki mam wielkiego doła dziś cały dzień płakałam odebrałam wyniki badań hispatologicznych mojej mamy i wyszły taki jachich bym nigdy nie chciała, z nerw mam obstrukcje dziś nic nie zjadłam chyba już nie będę musiała się odchudzać nerwy mnie zeżrą,ni mogłam w domu znależć miejsca i terzar usiadłam do was ..bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ostatnią chwilkę dziś. Monika bardzo mi przykro z sytuacji jaką masz, ale najważniejszy jest by mieć nadzieję.Musisz być silna by mama miała w Tobie oparcie , zobaczysz będzie dobrze tego Ci życzę z całego serducha, aż mi się łza zakręciła, wielkie buziaki ode mnie i mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa nie dziwię się ja na Twoim miejscu bym się wk..na maxa. I po raz któryś można powiedzieć tak z tymi chłopami już jest;) Miłej nocy życzę wszystkim, na pewno będzie gadulec prawie do rana:), ja zmykam bo jeszcze zafundowałam sobie spacer na wieczór z małymi sprintami;) Moni mam nadzieję że sprzątanko poszło szybko i gładko , ja jutro mam odjazd odkurzaczowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juulka.........kurde spox my też tak się będziemy mogły pochwalić, jak te kobitki na zdjęciach:)) Big mama no jedynie wytrwałością tak też damy radę:) buziaki zmykam poczytać horrrrrrorrr uuuuu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto? Monika, trzymaj się. Musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Musisz!!! Siedziałam własnie z moją matka 2 godziny na Allegro. To był mój pomysł. Zrąbał jej sie telefon, stara nokia, która przechodzi z u naz w rodzinie z rąk do rąk, więc ja, maniaczka Allegrowa namówiłam, ją , żeby sobie zamówiła. Później zaczęłam żałować, bo już mi się w głowie zakręciło od tych fonów wszystich. Ale w końcu zamowiłam, tylko nie zapytałam wcześniej, czy ma polskie menu. jak nie ma, to mnie matka porąbie na kawałki. No niech sie ktos odezwie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki chciałam sobie zrobic taki suwaczek ale misie wszystko porabało i teraz nie moge go znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy :) Też sobie zrobiłam suwaczek zobaczymy co z tego wyniknie ;) Ja dziś jak sobie zrobiłam rano sałatke z pomidorów, ogórków i kapusty pekińskiej tak objadam się nią cały dzień :) na obiad zjadłam zupe mleczną z płatkami heheh :) żeby tak sie dało cały czas jeść echhh ;) a teraz biore sie do nauki angielskiego bo moja randeczka tuż tuż i trza sie jakoś dogadać na niej :)) A co do tych laseczek co schudły na tej diecie Monte cos tam to faktycznie, niezłe są kurde ja też tak chce ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika, musisz wejśc w \"preferencje\" masz na górze...i tam jak się zalogujesz to masz na dole okienko na stopkę i tam to wklej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, a raczej dobry wieczór :) Właśnie wróciłam do domku. Padam na twarz, a jeszcze mam duzo pracy na jutro...ehhhhh U mnie na wadze wreszcie 74...ruszyło się dziadostwo :) Dziś zjadłam bułe :))) ale cholera czasem moge zgrzeszyć nie...sucha była :) bez boczku, szynki, sera....sama sucha buła, ale smakowała bosko :) Lady -----dokładnie chodziłam z Sebastianem K, Olgierdem F. i Kubusiem :) taki wielki wariat :)))) Moją wychowawczynią była Waligóra, nadal sobie współczuję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie :) Dzisiaj ubrałam takie dresy co to z tyc niepowyciąganych są i jakoś tak inaczej wyglądam....ja to mam problem z bokami - wyrastaja mi z talii i tyłka nawet nie mam takiego wielkiego jak te buły francowate do tego dochodzą cycki i dziękuję za uwagę bardzo serdecznie. Na ogół nie miewałam z tym problemów ,te buły jak bylam mniejsza to też był mniejsze ,cycki mam nadzieje zmaleją..... uffffffffffffffff..........moze jakos ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Monika tez i bardzo przykro, że twoja mama choruje, ale ty nie powinnaś poakzywać się denerwujesz, musisz pokazać ze jesteś silna aby mam też czerpała od ciebie ta sile, wiem co piszę niedawno moja babcia też była strasznie chora, niestety umarła, ale tak mi sie wydaje ze dzieki mojej mamie i mnie babcia była z nami jeszcze tak długo. Monika nie poddawaj się Dziewczyny też zrobiłam sobie ten suwaczek jestem ciekawa czy wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zrobiłyście sobie te podpisy pod suwaczkami????? a i mam jeszcze jedno pytanie, czy można coś zrobić żeby na meila nie przychodziły mi potwierdzenia ze na forum ktoś coś tam pisze, bo to mi całą skrzynkę zawala, może któraś z was wie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę ze chyba nikogo nie ma czy wy musicie tak długo spać?????????? halo, jest tam ktoś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, pod okienkiem tekstwowym masz kwadradzik i zdanie \"Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie\" Musisz go odznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona jak piszesz na kafe to pod miejscem na tekst jest okienko nizej \" chce otrzymywać...............\" i tam masz z pewnościa zaznaczone ze chcesz \"odkliknij sobie i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona buźka....zaraz, zaraz ja nie spie jak zwykle od 4.30;) Fajny sobie zrobiłaś suwaczek:)) Niestety nie mogę pomóc w tym żeby na maila nie przychodziły potwierdzenia, ale myślę że może wejdź na temat do Redakcji może tam znajdziesz odpowiedź http://f.kafeteria.pl/forum.php?id_f=6 No ja moge sie pochwalic dwoma rzeczami, weszłam w spódnicę , która sobie wisiała od dłuższy czas i nie chciała za cholerkę ze mną współpracować;) i dziś bez zadyszki przebigłam już swój dystans w bieganiu który robię drugi tydzień:) tak więc od przyszłego tygodnia zwiększam:))) ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo no to gratuluję ja dziś przymierzała spodnie w których chodziłam w tą wiosnę, ale niestety jeszcze się nie zapinam w nich, ale myślę że już niedługo. a te spodnie mają rozmiar 40 ale będzie fajnie jak w nie wejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) no to ja tez robie sobie suwaczka. wiecie co - powaliły mnie te zdjęcia - bardzo ładnie laski pochudły - ja tez tak chce!!!!!!!!!! wkońcu musze to osiągnąć - całe życie marudze tylko, teraz się uda! kobietki - DUZO SEXU!!!!!! SEX SUPER ODCHUDZA :) a wiecie co? dziś moja zakręcona waga pokazała 80 :) to niemozliwe żebym przez 5 dni schudła 3 kg, ale podbudowało mnie to oczywiście :) spalam kalorie chęciami chudnięcia, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×