Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

kurcze to nie wiem, moze jakies cwiczenia jak balsamy nie pomagaja, znalazlam takie cos: http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/cwiczenia_na_ladny_biust,14,20,20,997,1033,1040,0,0.html przejrzyj sobie, moze Cie zainteresuje. A co do tych dywanow, to tez nieciekawie masz, heh, ja w mieszkaniu akurat mam okno od ulicy i chocby ktos trzepal dywan pod moim oknem, to w calym ulicznym zgielku (wylotowa droga z miasta) pewnie i tak bym nic nie slyszala. Ale do tego to juz sie przyzwyczailam, ale z tym waleniem mlotem to juz przesadzaja, przeciez mi sie tu az sciany trzesa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga fajna ta stronka, ktora podalam, przydatna, sa cwiczenia na rozne partie ciala. Musze sie temu dokladniej przyjrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zmieniłam sobie suwaczek tylko o kilo wprawdzie jest 72,5 ale lepiej zostawic wiecej bedzie wieksza motywacja mam nadzieje ze u was tez sa jakies dobre wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:))) Buziaki Tijka , Wika:)) Ja dzis bieganko i moje drogie o tej samej porze co ja zaczal biegac wysporotowany gosciu, wlasnie sie chichram w pracy ze bede miec lepsza motywacje;) nie ma jak biec za niezlym tylkiem haha;) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wika te cycki u mnie to znak rozpoznawczy kazdej kobiety w naszej rodzinie..... niestety, wszystko bylo by gdyby ten rozmiar nie był przesadzony a niestety jest. Czasem sobie mysle ze jak mnie kiedys bedzie stac to pojde na opercaje zmniejszenia.... ale kiedy to bedzie...mysle ze to przez te geny one mi nie chudną i chyba nie poradze nic na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo tylko sie nie przetrenuj latajac za tym tyłkiem ;))) chociaz taka motywacja toby pewnie na kazda podziałala dziwadełko u mnie jest na odwrot moje siostry (3) maja malutkie biusty ja mam najwiekszy małe c a teraz to juz chyba bedzie b wiec sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika ja teraz musze zacząc w odwrotną stronę biegać ;) lepsze tempo złapię , a jest na co popatrzeć hahaha;).Dzis moje drogie ja wigiliowo w pracy na lekkim rauszu , wieczorem ze znajomymi na wiekszym rauszu pewnie bede, jutro z innymi i w sobote, kurde czy ja wytrzeźwieje na Świeta o to jest pytanie ;) hahaha. Cale szczescie o jedzeniu nawet nie mysle:)Choc caly stol jest w slodkosciach bo kolezanka imieniny robi i dostalam mnostwo paczek ze slodkosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superduper Gratulacje !super :))) to zostala Ci juz tylko dyszka:))) No kurde ja mysle ze te moje 70 bedzie w sobote:)ale to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczi
ale wam dobrze.. ;-) ja narazie zatrzymałam się.. i dalej waga pokazuje ok.73.. nie mogę się doczekać.. 70.. a potem jeszcze tylko 5 kg... i będe very happy :-) Tylko święta mnie trochę przerażają... pozdrawiam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla tych dziewczyn ktorym waga poszła w dół sama czekam kiedy wreszcie bedzie70 ale własnie swieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boje sie ze waga pojdzie w gore ale trudnoo potem scisła dieta i cwiczenia mam jeszcze 4 miesiace na zrzucenie 12 kilo albo chociaz 9 mysleze to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)) Kurde ,kurde myslalam ze w sobotke a tu dzis pieknie 70kg pokazalo! lalala i to mimo ze wczoraj zaszalalam i chyba z cztery piwa wypilam , dzis tupot białych mew slysze i umieram, leże juz pol dnia a mialam isc pokupowac jeszcze prezenty echh Mnie tez martwią świeta a dokladnie wigilia i pierwszy dzien Świat, bo ide do mamy, dobrze ze maz zaczął duzo jesc to za mnie zje hihihih Sanczi nie zalamuj sie czasami zatrzymaniem , tak zawsze jest, wazne by to przetrwac:)) Wika w 4 miesiące spokojnie zjedziesz:)))Ja to mam zaklad że do końca stycznia 15 kg pojdzie buziaki ide dalej umierać....... Moj brat tez nieźle leci z wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki. Wpadłam na chwilkę, bo zaraz znów muszę lecieć. Mieszkam traz na drugim końcu Polski z mężem. Będziemy sę sttaac po nowym roku o internet, więc bedę z Wami na bieżąco. Eh, u mnie dieta poszła w odstawkę. Nawet wole na wage nie stawać. Ten topik mnie bardzo motywował, ale odkąd mnie z Wami nie ma, to jakoś się opuściłam, no i przy mężu mam inne nawyki niż juz sobie wpoiłam wcześniej. Obiecuję Wam, że się poprawię. U mnie ostatnio dużo się dzieje i nawet nie mam czasu Wam opisać. Big Mama, gratuluję zrzuconych kg. Wesołych Świąt wszystkim. (będzie ciężko w święta. Tyyyle smakołyków...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka16
mam pytanko... czy uda mi sie schudnac 30 kg w 3 miesiace czyli 10 kg na miesiac???? moze maja panie jakies pomysly???? jestem otwarta na diety, cwiczenia itp.... prosdze o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maju, domyslam po nicku ze masz 16 late, wiec nie szalej z tak szybkim zrzuceniem wagi, ale mysle ze ogolnie da sie rade zrzucic .Ale bedziesz musiala zacząć cwiczyc i przejsc na dietke.Poczytaj nas od początku, moze cos wybierzesz dla siebie. Dziewczyny życzę Wam Wspaniałych Świąt:))) Ja nadrabiam spotkania ze znajomymi, ktorych zaniedbalam w ostatnim czasie i wciaz jestem teraz na kacu hahaha Wczoraj troche spaliłam kalorii całą noc non stop tańczylam , bylo superowo, nawet z kolezanką udawałyśmy pare czasami bo co poniektorzy namolni byly hahaha buziaki :)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Normalnie taki zajob mam że nie mam nawet czasu czytac topiku, ale nadrobie po świętach :) Tym do których nie wysłałam życzeń (z podowu braku maili) Cieplutkich, wesolutkich świąt :) a nowym roku wiele optymizmu, wytrwałości w odchudzaniu i dystansu do siebie i swoich kilogramów :) oraz spełnienia marzeń w każdej dziedzinie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść! Wesołych Świąt! Boże ale się najadłam... Znowu będzie się z czego odchudzać... Na wagę to się aż boję wejść... Słow brakuje. Wracajcie tutaj szybko i pomagajcie mi!!! Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, święta świeta juz po świętach a u mnie 2 kilo do przodu :( ale jestem wściekła, ale od dziś zaczełam pić ziółka polecone przez superduper no i zobaczymy jak to będzię. No i oczywiście dzis lecę na basenik może cos mi się uda spalić :) Echoo dzięki za płytkę i piękńą kartkę od ciebie i od twojej córci. dziewczyny a jak u was po świętach ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety jak po swietach jak sie mozna było spodziewac waga skoczyła do góry ale o1 kilo tylko wiec nie jest zle teraz dieta 100 kalori z cwiczeniami poczekam bo sie jakas grypa zoładkowa przyczepiła do mnie pewnie dlatego tylko tyle przytyłam bo juz od wczoraj nie moge jesc mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i po nowym roku wszystkie stawia sie na naszym topiku acha i spoznione zyczenia swiateczne no i oczywiscie szampanskiej nocy sylwestrowej i jak naj mniej kilogramow w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)) Fionka ależ prosze, jak bede miec nagrywarke przesle wiecej:) Ja dziewczyny jakos sie trzymalam, tez nie przybylo mi zbytnio:) I juz dzis biegalam choc delikatnie. Tak wiec bierzemy sie moje drogie! cwiczonka, dietka podstawa!a ja ostro sie biore ze wzgledu na zaklad buziaki i dziewczyny piszcie piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:))) Fionka alez prosze bardzo:) jak bede miec tylko nagrywarke to przesle wiecej:) i ciesze sie ze podobala sie kartka. Ja tez nie przytylam zbytnio, jakis kg ktory licze zgubic do soboty. Tak wiec moje drogie ponownie dietka! cwiocznka! bez ociągania sie,juz teraz nie ma zadnych wymowek. Ja juz dzis bieganko zaliczylam, choc delikatnie.Ale za to ostro ogolnie sie biore bo przeciez mam zaklad z mezem, a w zyciu nie pozwole mu wygrac;) buziaki i piszcie piszcie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka 22
hej ja waze 80 kg a mazy mi sie 65 mam nadzieje ze z wasza pomoca schudne podtrzymujcie mnie na duchu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem strasznym obzartuchem i uwielbiam slodycz na domiar zlego caly dzien spedzam w domu gotujac i zajmujac sie dziecmi no i moja najwieksza wada to brak samozaparcia i konsekwencji w dzialaniu pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka 22
a co mzslicie o diecie polegajacej na wzpijaniu 5-8 litrow wodz na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Po świętach strasznie. Nie wchodzę na wagę, bo się boję.... Muszę od dziś wrócić do dawnego stylu życia i stracić to co na pewno przybrałam na święta. W sylwestra na szczęście nie planuje szaleństwa, bo kasda się juz skończyła, więc na szczęście nie będzie tyle żarcia.... Jak się zważę to przyznam wam się ile kilo mam więcej. Mam nadzieję, że szybko uda mi się tego świństwa pozbyć. i wody, to wiadomo, że dobrze ale aż tyle??? Nie wiem, czy mój pęcherz by to wytrzymał. Woda jaenak odtruwa, ale trzeba mieć czas chodzić do toalety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wiecie co gdzieś mi się waga zapodziała, chyba brat mi ją schował:(, ale moż to i lepiej bo narazie ni chcę się ważyć, żeby nie złapać doła. witam cię evelka 22 gdzieś czytałam na jakimś topiku o tej \"diecie\", raczej nie polecam fakt faktem woda jest zdrowa ale w odpowiednich ilościach, spożywanie jej w takich ilościach doprowadza do wypłukiwania z organizmu nie tylko toksyn ale i witamin i innych cennych dla naszego oraganizmu minerałów, po jakimś czasie skóra robi się szara i zaczynają ci wypadać włośy później jak będę miała chwilę to może podam ci link do tego topiku, tylko muszę go najpierw odszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć poświątecznie :) Dobrze, że już po świetach, bo to nicnieróbstwo mnie wkurzało. Jeszcze dziecko mi się na same święta pochorowało i nawet na spacer nie wyszlismy. Co do diety to została na okres swiąt...no może nie zawieszona, ale z lekka zmodyfikowana....może nawet bardziej niż z lekka ;p Przytyć nie przytyłam, no ale tez nic nie schudłam. Ale za to ile sie komplementów nasłuchałam od rodzinki !!!! Normalnie puchłam z dumy i stwierdziłam, że jednak warto było !!! Eh jeszcze 10 kilo.....niby to mało przy tych 18, które ze mnie zleciały, ale z drugiej strony waga teraz spada duuuuzo wolniej, więc i dłużej to potrwa, a sił i ochoty coraz to mniej. Postanowiłam, że do nowego roku jeszcze sie trochę pobycze, ale potem trzeba sie znowu ostro wziąśc z siebie. Basen, ćwiczenia i te sprawy. Piszcie dziewczynki, bo strasznie zamilkłyście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to strasznie brzmi ale od nowego roku też wracam do dobrych zwyczajów... na szczęście mieszcze się w dżinsy tak jak przed świętami, tylko ciągle syta jestem. Nie dopuściłam do uczucia głodu, heheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie dziewczyny:))) piszcie piszcie, mi sie napisalo wczesniej dwa razy, bo raz mi kurde zniklo niby a tu prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×