Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Fajny ciuch to połowa sukcesu. Dobrze, że jest zima, bo latem w kostiumie to raczej trudno coś ukryć. Jakie kostiumy nosicie nad morzem, jedno czy dwuczęściowe? Chciałabym kiedyś założyc dwuczęściowy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak juz o takich sprawach, to znów mój jest przerażony bo to ja jestem tą osobą bardziej do wyrka ciągnącą hahaha, no ale tak u nas bylo zawsze, taka mała różnica namiętności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo- mi sie podobaja te białe:)i to bardzo:),a ta biała marynareczka po prostu czat:)własnie cos takiego szukac bede,a ta twoja tunika to tez ok:),własnie teraz takie tuniki wchodza w mode:)to nas ratuje:),echoo,ale ty szperacz internetowy jestes:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam ten ciuszek na allegro. Bożę, jeśli możesz to założyć to jesteś boska! kiedy ja coś takiego będę w stanie założyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella grzesznico dzisiejsza;) jutro nie daj sie pokusić:))) Big mama latem jedno częściowy miałam niestety echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama spokojnie tak mnie nie wyciągneło jeszcze, ale moje drogie trzeba chować co trzeba a ukazywać tymbardziej co trzeba haha;) Moni fajniusia jest do tego i spódniczka pasuje i spodnie, myślę że fajnie będziesz wyglądać w takiej dopasowanej spódnicy i do tego np białe długie kozaczki na obcasie.......hmm, jakiego koloru masz wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o echoo- ta czarna odpada nie dlatego ze nie fajna ,wrecz boska,ale no nie ja w tej to bym nie mogła sie spokojnie przejsc po domu .... o matko juz mnie uda bola jak sobie pomysle co by mi moj maż robił:Pno ale tutaj zberezne zeczy opowiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama ważne jest byś już teraz kupowała sobie naprawdę coś fajnego , najwyżej jak będziesz chudnąć , komuś odstąpisz:) Bo naogół tak jest że mówimy sobie , jak schudnę to dopiero, teraz trzeba wierzcie mi. Ja zaczęłam znów sobie kupować fajne ciuchy i nie tylko od facetów słyszę komplementy;) a od kobiety wiecie że czasem jest istotniejszy hahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy się codziennie ważycie? Ja tak, codziennie rano po toalecie i bez ciuchów. kupiłam sobie elektroniczną wagę i stresuję mnie te liczby po przecinku, bo ostanio nic nie chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo-wiesz co ja jestem brunetka,ale mam jasny balejaz,a ty jakie masz wloski długie krodkie ,i jaki kolor???,big mama ,aty jakie włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni hahahaha, oj to samo byłoby u mnie, pewnie z domu by mnie nie wypuścił jeszcze by pomyślał że zaraz kogos znajdę hahaa, ale jest superoska hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie sobie coś kupuję ale rozmiar 48 lub 50! niełatwo dostać soś sexy, zazwyczaj to wygląda jak namiot dla mojej tęgiej teściowej (lat70)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni prześle Ci moje zdjątko na gg to zobaczysz:) .Tylko gębusie mam, może i lepiej jak narazie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem blondynka o piwnych oczach...ach jak tom ładnie brzmi. Niestety reszta od teścowej, tzn tusza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze jak sie odchudzimy to sobie swoje zdjecia po przesyłamy?? co wy na to ???,albo w lato zapraszam nad morze,my w strojach ,oczywiscie dwu czesciowych..... ale bedzie pieknie ,w gdansku jest fajnie latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama nie załamuj się tym,ważne żebyś zaczęła od dziś zmianę u siebie , zobaczysz rozmiarek zacznie się zmniejszać i coraz fajniejsze rzeczy zaczniesz kupować:) Moni to my odwrotności iście ja blondi, pół długie włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama -ale mnie rozbawiłas z ta tesciowa,moja twierdzi ze po dwójce dzieci to 80kg to norma ,i jestem juz stara ,to po co mi sie odchudzac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej teraz wysłać zdjęcia, żebyściew widziały jak cudownie schudłyśmy. Będzie \"przed\" i \"potem\" . Będziemy mogły się chwalić, która najwięcej schudła i która była grubsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne która grubsza, ważne że zmieniła się.Big mama poza tym my jesteśmy szczupłe inaczej narazie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze echoo,ty z łodzi jestes tak??? ,bo ja kiedys w łodzi byłam ,i najbardziej piotrkowska mi przypasowała te wszystkie paby:)....piwko z soczkiem ....mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wypada pytać, bo dziś pierwszy raz zaczęłam tu pisać (przedtem się wstydziłam) ale ile macie lat? ja mam 34 i nie wiem czy wsród was czuć się staro czy jeszcze normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni o żesz.....lećmy po trumienki najlepiej hahaha....dziewczyny ja zawsze mówię...Kobiety są zawsze młode, mężczyźni się tylko starzeją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam przesle moje zdjecie ,tylko naucze sie jak to sie robi:) ale na meila ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni słońce to ja zapraszam na piffko , jasne że z Łodzi...:)) Big mama no widzisz ja mam 33:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ok, moje zobaczysz jak włączysz gg,bo przesłałam , no chyba że nie przeszło to na maila dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama ja mam 30 równa:)czyli wszystkie tu równolatki:),prawie jak siostry (oby nie zakonne);) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni a kysz...w życiu zakonnicą być bym nie mogła , mnie bolą zaraz kolana od klęczenia zbyt długiego hahaha Poza tym ja w piekle mam już miejsce, wiesz diabły , długie ogony , imprezki , gorąca sauna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×