Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Gość LadyMakbet napisalam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadełko
hej Wam wszystkim, dziekuje za wsparcie....ale jest mi cięzko, bedzie pewnie jeszcze gorzej jak sie za siebie nie wezmę. Byłam w stosunku do meża uczciwa, dbałam o dom o niego, niestety nie o siebie...po ciazy nie udało mi sie schudnąc , wczesniej byłam normalną szczupła osobą. On sam mówi ze kochał mnie chudą a nie taką masę bez kształtu którą teraz jestem. Z drugiej strony jesli kochał "mnie" czyli nie tylko to co na zewnatrz to nie powinien tak mówic teraz. Pewnie to w wiekszosci moja wina bo doprowadziłam sie do takiego stanu i nie umiałam schudnąć, sexu od dawna nie ma bo on woli jak sie to wczoraj wyraził" laski z jedrnym tyłkiem " a ja mam bezksztaltną galaretę na miejscu tyłka. Generalnie od zawsze wolał blondynki a ja nigdy nią nie byłam i nawet dla niego sie nie postarałam być..." paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:))), ja właśnie wcinam śniadanie i jestem już po bieganiu porannym:).Jutro basenik:) Dziwadełko wiesz co, Ty uciekaj od niego jak najszybciej, nie warty facet niczego wg mnie.Jak mozna tak podchodzić do kobiety.Głowa do góry ,nie wart Twoich łez taki typ człowieka. Mam nadzieję że masz możliwość mieszkania osobno.Pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni, wiem cos o tym , nawet bys nie uwierzyła jakie ja akcje przechodziłam w swoim życiu, ale było mineło.Trzymaj się cieplutko:)Pisz tutaj do nas i nie poddawaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..... dziwadełko kochane posłuchaj .... aż się zatrzęsłam wczoraj jak przeczytałam co napisałaś a dzisiaj to mnie malo szlag nie trafił po prostu - przepraszam - palant ten Twój mąż. I wiesz co ,ja myślę,że powinnas gościa załatwić na cacy - ja wiem,że łatwo się pisze ale zaufaj mi - on nie jest Ciebie wart i lepiej,że się teraz o tym dowiedziałaś niż za 10-15 lat - żeby nie wiem co - ja znajde dzisiaj czas i napisze Ci plan :) Dziewczyny starała sie któraś z Was o wize do USA bo mam śmieszne pytanie- ile trwa taka rozmowa na 0-701..... wiem ile kosztuje za minute ale interesuje mnie czas trwania .... No ja dzisiaj 5 dzien - nie chodze głodna brzuch spada....ale jak to tak ? tak lekko to będzie ? nie wierze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwadełko - pracujesz bo to ważne ? i przepraszam ,że pytam - masz swoje pieniądze ? wiem,ze brzmi jakbym była wścibska ale mi to potrzebne do planu. Jak nie chcesz na forum pisz na maila albo na gg 5252980 / tam w opisie jest Armand z wawy ale to bzdura - ale jak bylam ja to jacys niewyżyci maniacy seksulni do mnie pisali..../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę :) Witam wszystkie nowe osoby na naszym topiku Jestem teraz na urlopie i jakoś nie mam czasu aby do was zajrzeć:( Wczoraj znowu sobie pluskałam, i dziś zaraz spadam na basenik chyba weszło mi to w krew. Mogę się pochwalić że zgubiłam następny kilogram, teraz ważę 75 kilo uff coraz bliżej celu ale się cieszę. Sorki dziewczyny ale nawet nie miałam czasu was przeczytać, zrobię to w poniedziałek w pracy Pozdrawiam was wszystkie👄 echoo dzięki za maile👄🌼 jeszcze raz was przepraszam za moja nieobecność, może jeszcze dziś zajrzę, ale nie wiem o której, jak nie dziś to w weekend po mojej uczelni:( ale mi się nie chce tam jutro iść:( Moni jak dzieciaki, już wyzdrowiały?????? Pa pa 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) witam w kolejnym dniu odchudzania :) Dziwadełko popieram dziewczyny takiego gościa lepiej olać, co to za życie skoro facet nie ma wogóle do Ciebie szacunku. Jesteś młodą kobietą, masz szanse ułozyć sobie życie z kimś innym, wielu moich znajomych którzy się rozstali ze swoimi partnerami układa sobie teraz zycie z kimś innym i mieli też dzieci z 1 zwiazku. Ten facet to jakis potwór kochał Cie wcześniej za wygląd? A teraz co? Jako matke jego dziecka Cie już nie kocha? paranoja. Widać facet nigdy Cie nie kochał tak naprawde, bo chyba nie jest zdolny do miłości. Trzymam kciuki za Ciebie. Ja to jestem wredna ja bym go zostawiła, potem zrobiła z siebie laseczke i pokazała mu co stracił, a on niech sie wypcha :) Kocha się za całokształt a nie za blond włosy i jędrną pupe. :) Trzymam kciuki i zycze powodzenia :) W życiu i w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadełko
Juulka, Lady Makbet.... to wszystko jest dziwne, dla mnie to szok, wszystko sie we mnie trzesie, nie potrafie sobie z tym poradzic, przynajmniej na razie, to za bardzo boli.... Na szczęscie mam kochana córeczkę, chociaż tyle....albo aż tyle... Nikomu o niczym nie powiedziałam tylko tu na forum piszę, jakos mi troche lzej, ale zupełnie nie wiem co bedzie dalej, jak mam życ. Nie mam własnych pieniedzy pomimo iż pracuję bo pracuję w jego firmie i tak naprawde nigdy nie dostałam za swoja prace ani grosza, jedyne co dostawałam to pieniadze na zywnosc do domu, ubraniia dla małej kupował sam. Ja zawsze musiałam prosić o wszystko , wrecz błagać.... matko jaka ja jestem głupia, beznadziejna..., sama mu pozwoliłam sie zniszczyć. Teraz mam 30 lat i chyba skopaną psychikę, małe dziecko, zostane bez grosza przy duszy, sama bo tu gdzie mieszkam nie mam nikogo.....nie wiem jak sobie poradzę , jeszcze te moje kilogramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalejka
hej dziewczyny.dzisjaj zjadlam tylko bulke z kielbaska z grilla bo bylam na zakupach i nic mi sie niechcialo dzisjaj gotowac:).wiem ze powinnam jesc wiecej ale mi sie niechce bo te tabletki tak dzialaja.narazie musze uciekac,troche w mieszkaniu posprzatac.odezwe sie wieczorem. pozdrawiam 14.11. -83 kg cel pierwszy -60kg cel drugi -55kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauleczka-kuleczka
hej wszytkim kobietkom na tym forum!!!jestem po raz pierwszy tutaj i jak was wszytkie sprowadza mnie jeden cel-zrzucenie zbednego sadełeczka.Ja niestety przytyłam od leków ale naszczescie lekarz zmienił mi dawke i juz nie tyje dalej, mam nadzieje ze teraz wskazóka bedzie schodziła w druga strone.Zycze wam wszytkim tego samego!!!zobaczycie za kilka miesiecy bedziemy laski jak sie patrzy:)narazie waze 77 kilo przy 1,7m eh to jakies 20 kilo za duzo!!!chce tyle zleciec, kto sie przyłacza??? wspiarajmy sie dziewuszki bo razem jest razniej pozdrówki i cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGRZESZŁYAM :( 1 RAZ OD 6 TYGODNI.... ZEŻARŁAM DWA NALESNIKI, TŁUSTE, SŁODKIE, Z JABŁKAMI I CYNAMONEM......... JEST MI PODLE..... I WOGÓLE MAM DZIŚ DOŁA :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalejka a jakie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słuchajcie - ćwiczyłam - pierwszy raz i to długo,jestem z siebie dumna - ale jakoś nie o tym chciałam. Musimy pomóc dziwadełku - koniecznie. Szlag mnie trafia jak sobie o tym palancie francowatym pomyśle,ciołku o tej łajzie nie facecie. Dziewczyna mieszka tak blisko mnie / naprawde niedaleko / - nie mogę powiedzieć gdzie mieszkam - tym samym - bo rozmawiałam z nią na gg i rzecz jasna nie zdradzam tajemnic. Ale wszystko inne napisała też tutaj. I dlatego - szukam jej pracy - niewiele mogę obiecać ale musicie mi pomóc - jeżeli cudem znajdę / wypadlam chwilowo z obiegu bo jestem na wychowawczym ale zawsze mam swoja komórke i notesik :) / obiecajcie mi,ze bedziecie ja namawiac by zmieniła prace - aby sie od tego pierdoły uwolniła choć finansowo. Po pierwsze uważam,że powinna iść na zwolnienie lekarskie - ZUS jej kase wysle za posrednictwem poczty polskiej - tym samym bedzie miala choc troche kasy. Co tam,superduper Twoje biedne dwa naleśniki / swoją drogą nie możemy być takie dla siebie nieludzkie :) / czy moje ćwiczenia - w domu siedzi dziewczyna która ma kutasa za męża / z natury nie klne ale nawet nie macie pojęcia jakie wiązanki mi na myśl przychodzą - nawet nie wiedzialam ,że umiem tworzyc takie \"zestawy\" ..... Musimy jej pomóc - zaufała nam .Musi mu dokopać.My mu musimy dokopać.Trzeba tego pierdołe puścic z torbami. Ludzie - zatukłabym takiego. I taką co sięga po cudze. Ale nie oceniam, dzisiaj cwiczylam i myslalam,ze kto wie ,moze sie kieeeeedys wszystkie gdzies tam spotkamy - takie chude i bedziemy sie smialy jak zalatwilysmy meza dziwadelka....a dziwadelko z nowym chlopem w ciazy nie bedzie sie az moglo smiac tak ja przepona bedzie bolala. Co za fiut jeden no..... Lady M. prosze o przepis na zupe - jak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalejka
hej.jest ktos teraz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalejka
hejka.jak ci dzien minal dzisjaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalejka
ogolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie sie dziwadelkiem ....ale poza tym w porządku,dziękuję. A Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalejka
u mnie tez w porzadku troche nerwowy dzien mialam.no czytalam o dziwadelku.bardzo mi przykro.sama mam meza i niechcialabym zeby on tak mnie potraktowal.jak narazie mowi ze niewazne jest ile waze on mnie kocha.ale moze to tez dlatego ze niedawno urodzilam mu syna i normalne jest ze sie przytyje.a co do dziwadelko to niech sie nie zalamuje,nie jest jej wart.mam kolezanke ktora maz tez zostawil bo przytyla 20 kilo.udalo jej sie zcucic te kilosy i on chce ja teraz spowrotem(no i ona oczywiscie go specjalnie szczuje).ale wiem ze do tego drania nie wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez urodzilam niedawno mezowi syna ....a nie druga corke ale wiesz...nie tedy droga. Nic nie tlumaczy ani jego ani jej jak sama mowi,ze sie zaniedbala ale tak nie powinno byc....to co on Jej zafundował to jawnie zniewolenie,nie jest ważne co będzie dalej....ważne,żeby Ona się nie załamała a miała - widzę - przesrane od początku. Wypaczył z Niej Jej poczucie godności i za to gnoja nie trawie juz teraz. Ona musi stanąc na nogi a jak sama pisze nie ma nikogo. Napisala do nas i teraz ma nas tylko,ze musimy Jej pomoc wszystkie. Ona i schudnac musi - to proste ale nie może schudniecia traktowac jako biletu do tego palanta.Gosc Jej zwyczajnie nie kocha,nie kochał i przypuszczam,że poza sexem niewiele go interesuje. No jak o tym myśle to mnie telepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem :)ufff.... 2 dni ,bez nata!!!! straszne;),kochane puzniej sie odezwe ,lub jutro .Pozdrawiam was :D, no i oczywiscie nowe odchudzaczki:),czy któras jutro bedzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro was podczytam:) , bo musze teraz dac kompa, mojemu mezowi,:-o,jeszcze raz buzka dla was:),moja waga na dzis ...76kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.genesis.net.pl/Szostka-Weidera_59554.html właśnie skończyłam szkolić na ten temat - napaliłam sie - jutro zaczynam ....a ile zdrowia kosztowało mnie na znalezienie sensowneg linku to szok,wszyscy o tym mówią - jak co najmniej my o kopenhaskiej ale nikt nie pisał jak to robić - ten link do A6W wydaje się sensowny, kolorowych snów moje panie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juulka posłałam diete :) a Ty sie zabierasz za te ćwiczenia?? :) o co w nich wogóle chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady....przeczytałam,że....solidnie - precyzja jest konieczna - wykonywane te cwiczenia zgodnie z zaleceniami - ile serii i po ile powtórzeń DZIEŃ PO DNIU bez dnia przerwy / tak jak z kopenhaską / daja cuda po 42 dniach. Czytałam tez zwierzenia dziewczyn które ćwiczyły od czerwca / chyba od czerwca / rowerki i nogi im sie zaczęły \"rozrastać\" po bokach bo na nogi muszą być ćwiczenia rozciągające.... i nawet jak już się ktoś uprze na rowerek to potem koniecznie trzeba rozciągnąć mięśnie.No a my sie chcemy wszystkie wysmuklić a nie zbić w kupkę :) Ta A6W wygląda bardzo bardzo bardzo bardzo niewinnie ale ponoć to koszmar - no ale czytałam posty tych którzy są na finiszu .Nie wiem tylko czy aby ta \"szóstka\" nie za ciężka dla nas ale co tam.... Aaaaaa i czytałam że kręceniem hula hop / obiążonym - czyli coś wsypujemy do środka / w jedną i drugą stronę codziennie daje cuda i likwiduje \"boczki\" / moja zmora !!!!!!!!!!! / i brzuch. Noooo ....jak coś zapomniałam to napiszę. A teraz biorę się za mail od Ciebie za który wielkie dzięki.Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczyałam - to taka kapuściana \"inaczej\" raz jadłam tą zupę. Od jakiegoś czasu mogłabym się żywić zupami - więc kto wie....może po kopenhaskiej na to ? Boje się przesadzić,boję sie,że zmniejsze ilośc kalorii a to będzie dla mnie niedobre wszak nie chce sie odchudzić na krótko.... Bardzo chciałam użyć słowa \"wszak\" bo fajne jest - chciałam i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Juulka ja też czytałam o tych ćwiczeniach, nawet na tym forum jest już taki temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3214790 ja sobie wydrukowałam natomiast z tej stronki te ćwiczonka http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 ale jakoś narazie wstrzymuję się z nimi, od kiedy chcesz zacząć te ćwczenia, myślę że dadzą w kość porządnie, bo jak teraz ćwiczę pilates to są podobne . Jeśli chodzi o rower to się nie zgadzam że tak odrazu rozrosną się mięsnie nóg, ja kiedyś jeżdziłam i na stacjonarnym i górskim i nic takiego mi się nie zrobiło,takie rzeczy występują u osób które już ćwiczą albo profesjonalnie jak kolarze albo naprawde po wiele godzin dziennie. To tak samo jak się mówi o siłowni , takie mięsnie jak mają kulturyści otrzymuje się przy codziennych konkretnych ćwiczeniach i specjalnej diecie:) U mnie narazie stroi waga, ale tak zawsze mam na samym początku, więc luzik;) Moni no widzę że choć na chwilkę zajrzałaś buziaki:)) Moja córka u babci , więc z mężem mamy wolną chatkę hahaha, dziś razem idziemy na basen. Fionka a Ty już po pluskaniu napisz jak było , bo to już drugi raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem:),ale na chwilke,jestem chora:( straszne sie czuje ,dzieciaki dalej kaszla:(kochane czy tak moze byc ze okres mi sie spuznia od tej diety kapuscianej??? :-o,czy któras tak miała???.Kurcze martwie sie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×