Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Gość dziwadelko
ale Wam pieknie idzie to odchudzanie, az warto pozazdrościc i samemu zabrac sie do pracy.... bo to przeciez ciężka praca nad samym soba , nad swoją psychiką i ciałem. Ja wczoraj wytrzymałam pierwszy dzień diety kopenhaskiej, dzisiaj tez sobie daje rade i bede sie starac ze wszystkich swoich sił zeby choc to odchudzanie mi wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwadełko Podobno jak przetrwa się trzeci dzień tej dietki, to już leci jak z płatka, podobno zawsze treci dzień jest najgorszy:), więc proszę cię wytrzymaj i tak gratuluję ci że pierwszy minął ok :))) oby tak dalej, ja idę na kopenhadzką od grudnia, bo narazie mam małe fundusze, a tam trzeba wolowinkę i szpinaczek, a tak zakupię wszystkie składniki na całe 13 dni i będę miała z głowy lażenie po sklepach. Nie lubię po nich chodzić jak jestem na diecie, bo awsze kuszą mnie te wszystkie smakołyki i trudno jest mi się opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przesłałam zdjecia ,fionie,elizce i julce jak ktoras chce jeszcze to niech napisze mi meil:)...ale w pon przesle wam najbardziej aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewadełko ,i co juz plan masz???:)kochana z nami pujdzie tobie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo- a wiec tak na sniadanie jabłuszko ,drugie sniadanko 2 chlebki wassa z szyneczka,a obiadzik ryz i wolowinka ,oczywiscie małe porcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo- aty mi nie odpowiedziałas ,masz krecone włoski z natury ,tz takie układajace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to świetnie , i jak już nie odczuwasz takiego głodu? a jak ćwiczonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odczuwam głodu:),po pierwsze bo mnie boli gardełko ,no i chyba zoładek mniejszy:),a teraz nie cwicze bo mam @ i czuje sie jak flak,ale za to w sobote spale kalorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadelko
wiecie o ja tam nie mam w rozpisce wołowiny..... moze to jakas zmodyfikowana dieta? juz nie wiem, pierwszy raz stosuję i mam napisane kurczak przez całe 13 dni, a co do szpinaku mam napisane ze brokuły zamiast szpinaku mogą byc. Wazne ze to jakaś dieta, mięso mi bedzie trudno wchłaniac ale jajka, kawa, brokuły , sałata - lubię. Dzieki za wsparcie, dzisiaj drugi dzien, nie mam nawet czasu myslec o jedzeniu a co mnie cieszy wcale głodna nie jestem i moze po raz pierwszy nie bede rzucac sie na lodówkę po przyjsciu z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni już obejrzałam, stwierdzamże z Ciebie tez niezła foczka :)), naprawdę extra wyglądasz, a poza tym to masz śliczne dzieci, jak mają na imię????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni o to nie ma co ćwiczyc w takich dniach, ja tez będę sobie odpuszczać bo umieram wówczas.Rozumiem że będą tańce , tylko pilnuj sie z jedzonkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadelko
i co trzeba zrobic zeby być na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewadełko ja skonczyłam kopenhadzka wczoraj:),i ja w niej mam befsztyk,i kurczak i rybe,jaja,brokuł ,sałata,pomidor,suchar,i szpinak,aha jeszcze jogurt naturalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni czy możesz mi przeslać tą dietkę meilem, bo ja mam chyba strasznie surową tą kopenchadzką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego 76???????????? Jak rano było 74?????????????? Co jest kruca fix !!!!!!!! Bu Bu Buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superduper ja też tak często mam więc stwierdziłam ze waże się tylko raz w tygodniu, zeby się tak nie denerwować, a moze jesteś przed okresem, ja wtedy tez więcej ważę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superduper kurde ale zmiana , naprawdę świetna, dlatego warto walczyc z nadwagą dziewczyny koniecznie:) tak waga skacze, nie podłamuj sie czasem, u mnie kurde stoi caly czas, mimo że czuje ze zjechalam. Dziwadelko cmoki:), musisz zalozyc sobie staly nick , wejdz tu i po kolei wpisz co trzeba:) http://f.kafeteria.pl/preferencje.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka moje dzieci to Kinga,Krystian..dzieki to wszystkie z nas to FOCZKI:d,A POMYSLEC JAKIE BEDZIEMY LATEM....hm.....maze sobie....echh...fionka ja tylko jak beda saładki to zjem ...jedzenie jedzeniem,ale ja sie szykuje na piwko z sokiem:D ooooo ttaakkk!!!dziewadełko wejdz w preferencje,tam gdzie do nas piszesz,i rob to co jest tam napisane ,sprobuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok fionka przesle tobie:)superduper ja tez tak mam czesto ,a wiec sie nie załamuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wysle superduper:), a czy te ostatnie twoje zdjecie ,to z listopada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni narazie widziałam tylko ciebie, ale pewnie jest tak jak mówisz, że wszystkie jesteśmy niezłe. Bardzo ładnie nazywają się twoje dzieciaki, Moja córeczka (jak ją bedę miała ) będzie miała na imię Łucja, tak strasznie podoba mi sie to imię:) a synusi albo Mateusz albo sebastian :) Moni z góry dzię kuję za dietkę :) Echoo ale to chyba ty pisałaś o coraz mniejszych dziurkach w pasku, czy mi się coś pomieszało???? Czasami tak jest ze waga stoi ale i tak chudniemy, moze nie wagowo ale \"optycznie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×