Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondynka15

ci którzy stosują lub stosowali brevoxyl...

Polecane posty

mam do nich pytanie... stosuje go od tygodnia chyba i mam złuszczoną po nim skóre.. czy to normalne?> macie jakies sprawdzone sposoby na łuszczącą sie skóre proszęę was...piszcie z góry wielkie dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie same objawy, zachęcona opiniami na tym forum kupiłam to \"dziadostwo\" ale niestety nie mogę używać bo po zastosowaniu na skórze wyskakują mi czerwone plamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi ze preparat jest dziadostwem bo chciałam usunąc wągry i juz prawie ich niemam nałozyłam go na noc i sobie ziewłam i jak zwykle poleciały mi z boku łezki i wtedy w rowkach oczy zaczeło mnie piec zmyłam preparat i poprosty wyglądałm jak bym poparzyła sobie rowki oczów takei czerwone...ale juz nie o to chodzi ja xhce tylko zapytac tych którzy stosuja brevoxyl jak radza sobei z łuszczącą i zaczerwienioną skóra? bo szkoda mi rezygnowac z tego leku bo naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybin
Na łuszczenie się skóry użyj jakiegoś kremu nawilżającego! Zaczerwienienie zniknie po kilku godzinach ale wstrzymaj się ze smarowaniem ponownie skóry Brevoxylem bo wtedy już tak łatwo zaczerwienienie nie zejdzie! A co do zaskórników to masz wrażenie że Ci zeszły! Ja używalam ponad miesiąc i faktycznie skóra była ładniejsza wręcz idealna ale po przestaniu używania mam wysyp malych pryszczyków! Jednak uważam, że nie powinnaś rezygnować z używania Brevoxylu bo może faktycznie Ci pomóc! Pamiętaj uważaj na swoje ciuszki bo on spowoduje ich odbarwienie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×