Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

KLUB ZBOCZEŃCÓW zakładam PŁCI OBOJGA

Polecane posty

Jeśli są takowi na tym forum i nie obawiają się ujawnienia swych preferencji powszechnie uznanych za dewiacyjne - zapraszam! Każdy sam ustala swe odniesienie do WC ;) Utwórzmy listę naszych zboczeń przyjemność dających największą :classic_cool: Jam jest erotoman gawędziarz wiecznie niezaspokojony :) Wielbiciel dziurek i szparek kobiecych, im ciaśniejszych, tym lepiej. Lubię małe :) ... zdecydowanie pełnoletnie, wyuzdane i bezpośrednie, nie gustuję w dziewicach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasuję, pasuję .... :) Spoko :classic_cool: Całkiem się nie zdradzę na początku ;) Quorum najpierw zebrać muszę, by dysputę o zboczeńcach wszcząć niechybnie. Lustrację później zaś przeprowadzimy i nie-zboczków wyprosimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogier1
Nie wiem czy można to zaliczyć do zboczeń,ale uwielbiam lizanie stóp partnerce podczas gdy,Ona lekko okłada mnie pejczem lub szpicrutą po tyłku mówiąc w trybie rozkazującym :liż psie! waruj,no i trzyma mnie na smyczy lekko poszarpując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge byc kolejnym czlonkiem?:) nie uwazam zebym byla specjalnie zboczona, ale znajomi tak mowia:) w kazdym razie najbardziej podnieca mnie przemoc stosowana przez mezczyzne wobec mnie, szarpanie za wlosy, nazywanie mnie suczka itp, i te ostre klapsy mmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie tymczasowa co do preferencji:)! te akurat sa sprawdzone i nic innego mnie juz nie interesuje hehheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasowe członkostwo mialem na myśli ;) Statut jeszcze nie powstał i regulamin klubu też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozyciela OrAnVag
napisz cos wiecej o sobie - tak dla zachety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mniej o naszkicowanie dewiacyjnych preferencji będę się grzecznie upominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozyciela OrAnVag
to po co zakladasz klub??? skoro tylko dla "stowarzyszonych"??? ...........dodaj do swojej charakterystyki - brak logiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze się nie zrobiło? :( W końcu wyuzdanym praktykom to miejsce w sieci ma służyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pokrzywach się kochałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowego: bo taka mnie chuć naszła dzisiaj; bo chcę być członkiem założycielem; bo chcę mieć wolność wyboru z kim rozmawiam i komu odpowiadam :classic_cool: jeśli Ci to nie odpowiada - załóż własny klub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas dla normalnych jest
Zboczeńców za dużo jest , teraz nadchodzi czas dla normalnych :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałem właśnie :O Jeszcze mogę o sobie powiedzieć, że jestem trzydziestoparolatkiem :) 30+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Layli i twoich upodobań pozostawiam tylko szarpanie za włosy i nazywanie suczką . klapsy odpadają .(chyba ,że to ja ja uderzam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ale fajna
można się zapisać do klubu czy już nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnioski o człomnkostwo nadal są przyjmowane, chyba;) spytaj szefa ale chyba się zaczertnisz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×