Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

KLUB ZBOCZEŃCÓW zakładam PŁCI OBOJGA

Polecane posty

dobra to kto tu jest prezesem ,wice prezesem ,księgowym itd. zróbcie listę...ja będę prowadzić wypożyczalnie zboczonych rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie:a jaki sprzęt życzy sobie prezes w wypożyczalni:p oczywiście dla grona męskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja w koncu wyznam moje zboczenia, moze bedzie mi lzej ... : - mlode laski (bom sam stary), ale tak od 20 wzwyz najlepiej - wole lizanko, zabawki, itp zabawy od stosunku (ale stosunkeim tez nie gardze .. ;) - podniecaja mnie sterczace lechtaczki i brodawki, a im wieksze tym lepiej -podniecaja mnie do szalenstewa lekkie masochistki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wystarczą ladacznice :) Tfu ... miałem powiedzieć: kobiety za ladą wypożyczalni stojące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.. zapomnialem powiedziec ze strasznie lubie male piersi ;p duze tez lube, ale jak sa w miare ksztaltne ;) Aha i moga byc male piersi na lekko zaokraglonej dziewczynie.. mhhmm.. bardzo smaczna kombinacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwości nie traćcie, grzeszcie oczami ;) .... wszystko w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glaniara > czemu taka mina smutna ? :) Przynajmniej dla mnie jestes w takim razie symbolem seksu .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz wszystko jasne.....wiekszosć na forum to zboczeńcy...aż dziw bierze w jakim tempie rozwija sie Wasz topik :P :P :P muszę pomyśleć czy też do Was sie zaliczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam fakt, że tu zaglądnęłaś już jest odpowiedzią ;) Perwersja pociąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworek--> symbolem sexu>? dzięki ;) ostatnio słysze tylko że mam za mały biust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×