Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

KLUB ZBOCZEŃCÓW zakładam PŁCI OBOJGA

Polecane posty

Gość taka jedna ale fajna
no mogę, co mi tam jesli to jeden z warunków to oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogier1
Uwielbiam też tzw niewolnicze dni,kiedy moja Pani mnie wykorzystywuje i trzyma moje skrępowane na sznurku jądra okładając mnie paskiem.Krzyczy przy tym po Niemiecku raus!schnell! du schweine,a ja ją wtedy błagam o litość,której nie zaznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyku świst
a no tu... ale jakbym sypnął moimi upodobaniami, wszyscy by wyszli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy uwielbienie do sexu z dużo starszymi facetami też jest zboczeniem?? Jeśli tak to chyba mam z tym problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi :) naprawdę miło bardzo :) Wszelkie perwersje są w tej chwili akceptowalne :classic_cool: Kiedy już statut ustanowimy, zajmiemy się ich gradacją i hierarchizacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes nie musi się nikomu tłumaczyć, dlaczego jest prezesem :p :) jak będziesz pyskował to wylecisz z klubu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodziutka jestem... :D tzn. ja powyżej 33 jeszcze nie wyszłam... taka różnica i tak jest niedopuszczalna na dłuższą mete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamotałam sie to co teraz o wieku rozmawiacie:D proszę mnie w temat wprowadzić...bo wszystkie lepsze miejsca i tak sa juz pozajmowane nawet skarbnika macie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu niektórzy, jeszcze nie klubowicze nawet, już uzurpują sobie prawo do przewodzenia :o Jakieś nadprzewodniki to są chyba? Cudy natury, słoneczka narodów i inne geniusze Karpat ... wymiękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... zero szacunku do władzy...! nic ..! chyba nie mieliście patriotyzmu w szkołach hehehe minister Giertych powinnien się urodzić 30 lat wczęsniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne ile konkretnie, ważne że młoda... prawie pełnoletnia ;) wiek nie ma znaczenia. Ani u kobiety, ani u mężczyzny... Jak sie chce to sie wszystko da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zatem pod rozwagę członkostwo DEKAD-encyjne wprowadzic: 18+ 20+ 30+ 40+ etc ... skoro ten wiek taki istotny zaczyna się wydawać. Może to i dobrze, bo jakieś przybliżone pojęcie o doświadczeniu wprowadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam tylko nie Giertych... Tego faceta chyba całkiem pogieło...! A ja bede musiała poddać sie skutkom tego pogięcia... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×