Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieobeznana

Mam pytanie odnośnie zestawienia kolorów...

Polecane posty

Gość nieobeznana

Obecnie bardzo lubię brąz (oczywiście nie wszystkie ubrania mam w takim kolorze ;)) ... Mam butki w kolorze brązowym oraz w takim samym torebkę... Znalazłam oststnio w szafie stary poczciwy płaszczyk, ale w kolorze ciemno szarym - i teraz właśnie pytanie: czy te trzy rzeczy mogą do siebie jako tako pasować? Bo osobiście uważam, że chyba nie za bardzo, aczkolwiek nie znam się aż tak... dlatego też chciałam zapytać specjalistek... Będę wdzięczna za wszelkie uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska A miska B
no pewnie,że tak.... szary,jak i czarny,biały - to kolory neutralne i nie widzę problemu,żeby je łączyc z innymi... Chyba nie chciałabyś cała na brązowo chodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że nie
choćby z tego powodu, że szarość, to kolor chłodny, a brąz - ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Neutralne to chyba czerń i biel... A cała na brązowo to oczywiście, że nie mam zamiaru chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to nie pasuje....
Niestety. Do brązowych butów i torebki pasują płaszcze: skórzane w brązie w jasniejszym lub ciemniejszym odcieniu, ale też brązowe/beżowe (tzw. opalana skóra), materiałowe- niebieskie tylko jako dżins i to raczej ciemny, zielone, khaki, oliwkowe, beżowe, kremowe, różowe w odcieniu tzw. pudrowym, albo fuksja, pasuje morska zieleń, śliwka, pomarańcz, czerwony:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×