Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wloso maniaczka

szampon na kołtuny ułatwiajacy rozczesywanie?

Polecane posty

Gość wloso maniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalny jedwab w salonie fryzjerskim taka malusia buteleczka 11 zeta, ale działa i ślicznie pachnie, na mokre włoski i czesanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troskaa
Ja mam teraz elseve do długich włosow w różowej butelce szampon i dodatkowo uzywam tej samej odzywki. Na opakowaniu jest napisane ze ulatwia rozczesywanie. Moim zdaniem to zadna rewelacja, ale faktycznie latwiej rozczesać po nim wloski. Cudów sięjednak nie spodziewaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troska
a czy ta rózowa odzywka to ta cała''energia i blask'' jest jakis w/w efekt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedwab kupuje po ok 4zl wiec i fryzjer i hrabia zdzieraja:) pozdro, jedwab kupisz najtaniej na allegro. oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Maska do włosów Nutri System z Joanny jest świetna - kosztuje chyba 6 zł za 250ml i jest bardzo wydajna. Włosy nie tylko dużo lepiej się rozczesują, ale też odzyskują zdrowy wygląd. Szampon raczej ma niewiele do zrobienia w kwestii kołtunów, bo tutaj jest właśnie najważniejsza dobra odżywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz racji Czarna IwI :) nie wiem skad biora jedwab w tak niskich cenach na allegro :) ale w przypadku zakupu tysiaca sztuk płace za niego 4,7 /15 ml :) wiec czy zdzieram ???? nie nie dokładam do paczki wysylajac go bo przesyłka u mnie przy wpłacie na konto tak małej kwoty to 3,5 a nie jak na allegro 5 czy 6 zł ... no ale tego nikt nie widzi . Zreszta wstawiłem go na sklep tylko dla klientek żyby nie musialy 2 razy płacic za wysyłke np. przy perfumach ..... chociaz czasem żałuje ,ze staram sie miec niskie opłaty za wysylke czy gratisowe przy perfumach jak dla kafeterianek bo i tak nikt tego nie widzi :/ . Pewnie najlepiej ku[pic FM ki na allegro za 22 złote ale zapłacic 6,5 za wysyłke +1zl za priorytet i dostac w szarej kopercie ... niestety nie liczymy całości tylko to co pisze na KUP TERAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry Hrabio ale wciskasz kit bo akurat znam osobiscie osoby sprzedajace ten jedwab na allegro (jednoczesnie prowadza sklepy fryzjerskie i tym podobne) i wiem ze ich jedwab jest na 100% oryginalny , mimo tak niskiej ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze na trudne dla rozszczesywanie wlosy polecam odzywke w bultecle z pompka susnilk, taka niebieska o zapachu melonow:) pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna IWI :) kolega dokłada wiec 1 zl do kazdej butelki :) musi Cie lubiec :) a jeszcze cos ja nigdy nie klamie nie mam po co :) nie napisalem ,ze ten na allegro jest nie oryginalny . Napisalem ,ze ja biorac go od przedstawiciela Farouk w Polsce płace tyle . A jaka jest jego cena katalogowa mozna sprawdzic na formowym sklepie www.farouk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Ekhem, Wasza dyskusja chyba trochę odbiega od tematu. Myślę, że niekoniecznie musi się ona toczyć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walker 207
maseczka rossmann za 4,99zl jest super opinie mozesz przeczytac na damskiej torebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może poradzę.
Ja mam długie włosy i żeby łątwo się rozczesywały obię tak: myję włosy szamponem, po spłukaniu odciskam wodę ręcznikiem nakładam odżywkę i kiedy ona jest na włosach, to je rozczesuję, mając głowę schykoną w dół. Dodam, ze nakładam dośc użo odżywki. Po rozczesaniu spłukuję i zawijam w ręcznik. później nie ma najmniejsego problemu z rozczesaniem włosów, gdy zdejmę ręcznik. Ach, cóż za dokładna instrukcja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×