Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Witam serdecznie. Chcialabym schudnac stosujac metode Montigniaca. Czytajac wasze wpisy, jestem pod wrazeniem skutecznosci diety i waszych osiagniec. Bede tu zagladala ,mam nadzieje,ze tery i inne dziewczyny wróca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze całego topiku nie przeczytałam ale przechodzę na MM i dołączam do WAS kobitki. Od jutra 21.11.2007 roku lub pojutrze bo muszę zakupy zrobić na TĘ OKAZJĘ? Mam 32 lata 164 cm wzrostu i trochę do zrzucenia. Tak około 12 kg. Może się uda, tylko te ciacha? W każdym razie spróbuję. Pozdrowionka. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarina
Witaj tery!!! Super, wreszcie znalazłam topik o mm:):);D no ja będąc na mm pierwsze piec dni schudłam 4 dni, ale teraz przerwałam i znów waga wzrosła o całe 6kg!:( Bardzo chętnie się przyłączam od jutra...:) A Tobie jak idzie?? I innym którzy tą rewelacyjną dietkę stosują??? Wreszcie nie czułam się głodna...:) No właśnie,a Wy czerpiecie informacje z ksiązki czy z neta??? Ja osobiście z forum: http://forum.montignac.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarina
A właśnie...ile gdzieś tygodniowo waga Wam spada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicha27
Witam, bardzo miło mi się czytało o tym jak wzajemnie się mobilizowałyście. Piszę tutaj o Tery, Eli i Magusi. Ja też kiedyś stosowałam MM. Schudłam wtedy 8kg. Później wiele razy próbowałam, zaczynałam i nic.... W sierpniu cały miesiąc stosowałam MM, codziennie chodziłam na basen i schudłam 5 kg. Nie jestem bardzo wytrwała, ale chciałabym się do Was dołączyć. Mam 27 lat 170 cm wzrostu i ważę 68 kg. Od dziś rozpoczynam. Dodam jeszcze, że ta dieta daje mi wiele radości i sprawia, że czuje się lżejsza. Przyjmiecie mnie??? Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
cześć wszystkim ja mam taki sam problem jak wiekszość z was mam wzrostu 159 cm a waże 76 kg po urodzeniu dziecka tylko mi przybywa jest mi strasznie cieżko i nic nie skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
jesteście strasznie wytrwali, nie mam pojęcia jak to robicie ja przy swojej corobie nie bardzo moge sie odchudzać a choruje na Padaczke biore leki karzdego dnia, ale bardzo bym chciala wazyc mniej o 8 kg jak to zrobic podpowiedzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola s
CZESC DZIEWCZYNY JA TEZ ZACZYNAM DZIS ALE NIE ROZUMIEM TEJ DIETY MAM ZA DUZO 15 KILO I MUSZE SCHUDNAC MAM NADZIEJE ZE MI POMOZECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku. są dziewczyny, z kórymi się kiedys odchudzałam: tery, aga, shalimar i penwie inne też. Mnie znów przybyło i to całkiem sporo. Tłumacze to problemami i dużą ilością pracy (znaczy się nie jem w dzien tak jak należy, a jak wracam do domu to wchłaniam wszystko co na drodze do lodówki lezy). Zaczęłam się troche zdrowiej odżywiac. Cały czas myslę o diecie mm. Ale na razie nei mam odwagi na nią wejśc. Ale już sie zaczęłam zdrowiej odżywiac, bedę was czytac, to kwestia czasu, kiedy powitam was jako mm-owiczka. pozdrawiam stare i nowe mm-owiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod
Podciągam topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies 2 lata temu byłam na tej diecie, golnie ok, tylko idzie troszke duzo pieniazkow. w 2 miesiace schudlam 8 kg. Przy wzroscie 180 wazylam 84 kg, schudlam do 76 ale pozniej znow przytylam, mialam zamontowanego balona zoladkowego, schudlam do 75, zastosowałam siete plaz poludnia, chudlam pare kg w miesiac, znow przytylam, teraz wracam do Was. Co przyniesie jutro? Nie wiem, ale wierze ze uda mi sie z 75.5 zejsc do chociazby 70. Pozdrawiam MawetX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup________
kto MMuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEEEERRY
Może topik ruszy ponownie? Tery,moze się odezwiesz i ponownie poprowadzisz topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik28
Jest tu jeszcze ktoś ?? Jestem na mm 107 dni, straciłam 12,5 kg i chętnie przyjłączę się do Was dziewczyny - o ile tu jeszcze jest do kogo się przyłączyć ?? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasi 28, nie wiesz przypadkiem, co się stało z naszym forum dieta mm? Od wczoraj próbuję się tam dostać i co otwieram stronkę do podpina się jakiś sklep internetowy :( Aż jest mi smutno z tego powodu... Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolinist
Cześć, mam zamiar zacząć dietkę MM. Ale nie wiem czy mi się uda. Cztery lata temu byłam na diecie plaż południowych schudłam 13 kg. trzymałam do stycznia tego roku i ...Zaczęłam tyć, koszmar. Im bardziej widziałam że tyję tym batdziej jadłam. Próbowałam wracać ale, wytrzymałam tylko 5 dni, i opychałam się. Mam nadzieję, że znajdę tu pokrewne dusze i razem dokonamy przełomu. Liczę na was!!! Mam 164cm i ważę 78kg. Aż mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Chylę czoło i przepraszam że Was zostawiłam nie będę zanudzać swoimi sprawami bo i po co? każdy je ma Przeczytałam post TEEEERRY i zrobiło mi się smutno, brakuje mi Was. Dietę raz stosuje raz nie z oczywistych dla mnie powodów ale od kilku dni zaczęlismy z M przykładać się bardziej trochę zmodyfikowałam ją ale to innym razem pozdrawiam wszystkich jak się nie gniewacie to odwiedźcie mnie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam
mnie rownież was brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jestem od tygodnia na diecie posiadającej elementy diety mm, niełączenia itp nie wiem co na to dietetyk ale moja siostra w ten sposób się odchudzała i schudła 15 kg w pół roku - włosy ładne, paznokcie również cera w porządku - żyje ma się dobrze jeśli ktoś chętny zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wcześniej podam jedzonko które miałam dziś; s. jajecznica na maśle ogórki kiszone o. pierś z kurczaka duszona z (co miałam) kilka pieczarek, cebulka , łyzka masła zalane śmietaną i doprawione przyprawą giros surówka z pekinki; kawałek papryki, czerwona cebulka, kukurydza z puszki zalane sosem z olwki,octu balsamicznego,czosnku,pieprzu soli,łyżeczki cukru (tak) k.musli zmlekiem pół na pół z wodą + sałatka z obiadu (za dużo zrobiłam) "jeden produkt - ilość do najedzenia + warzywa" jabłka ile jest ochota w przerwach między posiłkami głównymi posiłki o stałych porach może ktos się zdecyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno nikt nie chce się odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanek
Witam Ja właśnie próbuje zcząć z dietą mm i bardzo prosze o wytyczne na początek.Interesuje mnie wszystko na ten temat ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj stara stopka, już dawno nie siedziałam na kafe i muszę ją zmienić. Chętnie się przyłącze do Ciebie, ale troszkę z innych względów interesuję mnie mm. Ale pokolei. Jestem świezo po drugim porodzie (synek ma 7 tygodni) i w ciązy zmagałam się z cukrzycą ciążąwą. Niestety po porodzie mi ona nie przeszła i muszę dalej być na takiej dietce, a dieta mm to własnie coś podobnego do diety cukrzycowej, dlatego podczytywałam początek topiku w poszukiwaniu przepisów opartych na niskim IG :-D. Moja waga w tej chwili 65 kg. a przed ciążowa 55. Ale jeżeli dzieki dietce zrzuce te 5 kiogramów, to pewnie już wejdę w przedciążową garderobę. A informację o tym sposobie żywienia zbieram właśnie z tego topiku :-), tak więc mogę być Ci podporą i towarzyszyć w zmianach nawyków żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanek
Hejka, ja cukrzycy nie mam ale za 4 miesiące mam ślub i chciałabym w tym dniu wyglądać jak najlepiej i żeby mnie sukienka za bardzo nie opinała ;-) Waże w tej chwili 68 kg przy wzroście 165 i było by miło gdyby moja waga pokazywała 55 kg Trzymajcie za mnie kciuki ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanek
Dziś na sniadanie zjadłam sałatke jażynowa na jogurcie z chlebkiem waza Na obiadek zjadłam udko z kurczaka (gotowane) z kiszoną kapustą Na kolacje natomiast fasolke po bretońsku ale wegetariańską, bez mięsa i tłuszczu Mam nadzieje że zastosowałam się do diety mm, przyznam szczerze że na początku jest bardzo trudno, ale mam nadzieje że z waszą pomocą mi się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanek gratulację z okazji niedługiego wejścia w nowy etap w życiu :-D. W wolnej chwilce radzę poczytać topik od początku, rozwiejesz swoję wątpliwości co do mm, są też podane stronki. Ja niestety nie jestem ekspertem, ale też tak rygorystycznie się do mm nie stosuję, bo bardziej chodzi mi o trzymanie cukrów w ryzach aniżeli chudnięcie. Może ten topik ozyje wkońcu. Tery a co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×