Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Gość tery

Witam wszystkich serdecznie. Od jutra tak powtarzam sobie od kilku dni zaczynam ponownie się odchudzać dietą mm. W zeszłym roku byłam jak balon nie mogłam już chodzić ważyłam 104kg i od 24 listopada 05r do wielkanocy 2006r schudłam 22kg później nie stosowałam diety i przytyłam do dnia dzisiejszego 12kg. teraz ważę 94kg i znowu chcę schudnąć 22kg żeby było 72kg ale bym była szczęśliwa. Kto ze mną zacznie się odchudzać jeśli tak to ruszamy. Dieta a właściwie sposób odżywiania jest prosty skuteczny i nie chodzi się głodnym - jeść aby schudnąć to dieta mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ja sie przymierzam. bylaby to moja pierwsza proba. nie mam wiele do zrzucenia. ale z ciekawosci zapytam jak szaybko spadala waga na poczatku. powiedzmy, czy mam szanse stracic chociaz ze 3-4 kilo w dwa tygodnie. moj chlopak przyjezdza i chcialabym fajnie wygladac :d a przynajmniej chudzij niz ostatnio. wiec czy to wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
lady_in_red21 nie wiem jak się do Ciebie zwracać w tej diecie możesz spokojnie schudnąć do 8kg w 2 tygodnie serio i bez cierpienia powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajnie, mam na imie iwona. 8 kilo? na forum diety montignac mowia ze ok. 1kg na tydzien. nie chce za szybko ale akurat 4 kilo by mi bardzo odpowiadalo. nie wydaje mi sie ze wiecej jest fizycznie mozliwe. ile zajelo ci schudniecie piewszych 10ciu kilogramow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
Iwonko jest to możliwe mojemu M zajęło to 2 tygodnie mnie około 3 tygodni na początku tak jest chudniesz szybko potem wolniej 1,5kg do 2 kg na tydzień później schodzisz od 0,80kg do około 1.2kg oczywiście na tydzień ale chudniesz i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. byloby fajnie ale ta dieta ma ten minus ze ja nie mam jak jesc regularnych posilkow. na uczelni nie ma jak zjeesc porzadnie niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
no tak śniadanko normalnie ale można zabrać z sobą suchy prowiant z kolacji i zjeść go na obiad a kolację zrobić gotowaną i jest jakieś wyjście niestety posiłki powinny być zjadane o jednakowych porach ale to kwestia organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety. ale ssprobuje. mozliwe ze ta dieta moze byc calkiem efektywna w moim przepadku, ostatnio jem wszytko co jest w niej zakazane. cud, ze nie tyje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA Z PARASOLKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
Iwonko student zawsze mało kasy ma szkoda wydawać tyle kasy na produkty przetworzone korzystniej przygotować samemu i robi się w większości szybko a przy tym chudnie spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA Z PARASOLKA
mam pytanie czy ja tez bym chudla na tej diecie tak szybko na poczatku bo wlasnie jutro koncze kapusciana i schudlam 4,5 kg przez 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
zależy czy masz dużą nadwagę jaśli tak to będziesz na początku szybko chudła oczywiście stosując się do diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
po kapuścianej chudnie się szybko też ją kiedyś przerabiałam ale dostarczamy jednych i tych samych witamin i soli mineralnych do organizmu po diecie organizm zaczyna nadrabiać ubytki i poszukuje innego pożywienia dla siebie i błędne koło się tooooooczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta z parasolka - nie jestem pewna ale na kapuscianej je sie bardzo malo kalorii i na forum mm radzili wstrzymac sie z montignackiem dopoki nie zacznie sie jesc wiecej kalorii, bo mozna jeszcze przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery a masz
jadlospis tej diety na tydzien,mozesz napisac? poza tym słyszałam ze dieta jest trudna i dosyc droga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
mam gdzieś jadłospisy z poprzedniego odchudzania muszę tylko poszukać a dieta nie jest droga przerabiałam ją wejdzie w krew jak nic teraz tylko kupuję odpowiednie produkty i czasami pytam na co mają ochotę ZACZYNAM OD DZIŚ i męża namówiłam razem będzie łatwiej godz. 9.00 moja waga 93,8kg męża waga 112,8 zjedliśmy po 1/2 kostki sera chudego + po pomidorze + herbata z cytryną czy ktoś jeszcze ma ochote się dołączyć ZAPRASZAM obiad o 14.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
zapomniałam o owocu - gruszce który zjedliśmy na 1/2 godz przed śniadaniem a propo diety jest to dieta niełączenia węglowodanów z tłuszczami a ochota Ci przejdzie na jedzenie i słodycze z wykluczeniem białego pieczywa, cukru, ziemniaków, nabiału z zawartością tłuszczu i cukru, gotowanej marchewki i buraczków. Najlepiej zerknąć na tablicę z podanym IG na poszczególne produkty im mniejszy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tery! Życzę Tobie i mężowi powodzenia w dietce,zmniejszajcie się :) Ja narazie bedę podczytywać,może się zdecyduję. Próbowałam kiedyś być na tej metodzie,śledziłam nawet inny topik,ale jakoś tak wyszło. Znam zasady,ale Twoje menu zapisuję w zeszyt. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
Agaa40 dzięki za wsparcie ale widzę że to nie żarty będę pod obstrzałem a jestem odpowiedzialna także za mojego M. On szybciej chudnie jak wytrwamy to się przekonasz bo co tydzień będziemy się ważyć to najlepsza metoda ważenia sobota rano a teraz lecę wypić kawkę bezkofeinową oczwywiście bez cukru wczoraj kupiłam filet z piersi kurczaka i kalafiorka i pekinkę to na dzisiejszy obiad piszę wcześniej o produktach bo może się ktoś dołączy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie żarty:) Brać się solidnie do roboty :P Możesz podać mi swój wiek?,chodzi mi oto,ze osoby młodsze chudną szybciej,a już jestem po czterdziestce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
oczywiście 2 litry wody na dzień + herbata, kawa, zupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery
Agaa40 gratuluję wieku ja równiutko 50-siątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie - kalafior z wczoraj, salatka z zoltego sera, pomidora i ogorka kiszonego+olej+ziola. kawa kofeinowa. teraz herbata zielona. nie wiem co w planach na obiad. dziwne, nie zjadlam duzo a nie czuje sie glodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tery,to ja chyba się zmobilizuję i zacznę od poniedziałku. Niedawno miałam podobną wagę jak Twoja,a cel mamy ten sam.:),chodzi mi o te 72 kiloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tery mam prośbę do Ciebie
Moge poprosic o jadłospisy tej dietki na e-maila ?Jesli nie sprawiłoby Ci kłopotu to bardzo prosze i dziekuje ,moj e mail : poziomki1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×