Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Witam dziewczyny kamunia posiłki ok natomiast odstępy po posiłku węglowodanowym 3 godz. a po posiłku tłuszczowym 4 godz. Od dzisiejszego śniadania rozpoczęłam dietę przyłączył się do mnie mój M po prostu muszę, ciężko mi, nic mi się nie chce robić a pogodę coraz ładniejszą nadają, niedługo maj tak ładnie zielono a ja gruba o nie. 8.30 jabłko Nasze śniadanie dziś to; 9.00 kanapki z białego twarogu 0% posmarowane dżemem bez cukru własnej roboty + seler naciowy + kawa Anatol zaparzana wodą Obiad; 14.00 zupa koperkowa zabielana śmietaną posypana żółtym serem ryba w maśle surówka Kolacja;19.00 leczo z warzyw + tuńczyk w sosie własnym Zapraszam do biegu chętne dziewczyny Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tery dzięki, a jakie jesz chleb? robisz sama czy kupujesz? jak tak to jaki? chyba jutro zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Teryie.Wiemy przecieżże to tak łatwo się nie wchodzi na prawidłową ścieżkę,ale w końcu trzeba.Zaraz będzie ciepło i warto by było mieć mniej tego sadła. Ja mimo ,ze już dobry tydzień na MM,waga się nie zmienia,ale się nie zniechęcam. Ciężko mi dotrzymać tych godzin posiłków,dziś już obiad zjadłam o 12-ej.Nie mogłam wytrzymać,ale był zgodny z MM. Był wczorajszy kotlet z pod pierzynki,troszkę sałatki z pieczarek i zupka szczawiowa z jajkiem. Kamunia,ja narazie chlebka nie jem,więc nic Ci nie odpowiem. Wiem tylko tyle,ze musi to być chlebek z mąki z pełnego przemiału 1850-2000.Wiem,ze producentami tej mąki są P.Babalscy. Podam Ci stronkęto moze znajdziesz dla siebie potrzebne wiadomości,ale zagladaj do nas.Będzie nam rażniej:) http://www.dietamm.com/ Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięło mi tekstu po słowie Tery,nie zauważyłam:( Zaraz poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
chcialabym sie dowiedziec,gdzie kupujecie te make,bo u mnie w sklepach nie spotkalam jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pozdrawiam wszystkie mm-ki,ciesze sie ,ze cos sie dzieje u Was. Macie racje,juz wiosna ..i trzeba zdjac zimowe ubrania. Ja na poczatku Mm jadlam tylko WASA SPORT,a teraz kupuje Mestemacher zytni(jest MM),jest dobry,ale u mnie nie mam wielkiego wyboru.Co do chlebka,to najlepiej jesc go na sniadanie,po poludniu raczej nie :-(. Buzki i pozdrowienia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :0 Goodlife,jak Ty się czujesz ,kiedy dzieli Cię tylko 2 kg od wyznaczonego celu? Jaka Ty musisz być szczęsliwa:):):) Podziel się troszkę swoimi miłymi odczuciami.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Widzę, że się zrobił większy ruch aż miło. A u mnie dieta dziś jak trzeba. Aga nie martw jedz wiecej węglowodanów bazując na produktach pełnoziarnistych jak makaron, kasza, ryż lub na roślinach strączkowych- ciecierzyca, soczewica to przyspiesza chudnięcie szczególnie na kolację tak jest w książce \"Jeść aby schudnąć str.231. Cytat z książki \"Czy przy każdym z trzech posiłków jesz produkt mleczny, który stanowi korzystny wkład protein (może mieć nawet 0% tłuszczu)\" utrudnia chudnięcie; z 232 strony j.w. alkohol stres tarczyca niektóre leki szczególnie uspokajające ja ponownie wróciłam do książek chociaż nie mam kiedy ich czytać, i mam nadzieję że to już końcówka przeziębienia. Dzisiaj odwiedziliśmy markiet wywieżliśmy cały kosz z mm, no i oczywiście ulubione jedzonko córci wszelkie nowości ale trudno niech się rozkoszuje bo chcąc czy nie chcąc będzie też na mm może nie tak do końca ale większość na pewno, przez rok przytyła tylko około 0,5kg, w międzyczasie przecież stosowałam nawyki z mm. No właśnie Goodlife jak sie jest u celu jakie to wrażenie bo mnie tak do końca nie udało się ale wiem, że można i to bez większych poświęceń. Mój M schudł już dokłanie nie pamiętam ale chyba 32-34 kg co prawda przytył 10kg ale około 22-24 kg stracił i teraz nie tyje. Przy innej diecie na 100% byłby murowany efekt jojo a tak jest zadowolony. kamunia ja chleba w I fazie nie jadłam może niekiedy dopiero po 4 miesiącach a jedliśmy różne odmiany chleba pełnoziarnistego( dla nas najlepszy sojowy ale i słonecznikowy, i pełnoziarnisty tylko bez dodatków) producent Oskroba a mąkę zamawiałam orkiszową ECCO typ 3000 oto adres www.bogutynmlyn.pl tylko ma ten mankament że jest droga za 4kg płaciłam z przesyłka około 40zł ale jest super ma ten smak wystarcza na długo jest jakaś wydajna. Ale się rozpisałam a tu tak póżno. Idę spać Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja piszę teraz bo wróciliśmy z nieplanowanej kolacji. Dobrze,ze poszliśmy bo było super,fajna zabawa,trochę w innym stylu,bo zaprosili nas Turcy.Bez problemu zasady MM zachowałam,jednak ich kuchnia jest super względem MM,nie biorąc pod uwagę oczywiście słodkości;) Ubawiłam się utańczyłam,a teraz na spanko.😴 Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Tery,ja za mało jem tych produktów pełnoziarnistych. Cenna uwaga,dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie czy mleko musi być 0% czy moze byc 0.5% czy moze to ma byc tak ze do sniadania 0% a np. do obiadu tłuszczowego jeżeli uzywam mleka to ma być tłuste np1.5% czy jak to jest?:) będe do Was zaglądać bo dzisiaj zaczęłam mm i jeszcze niepewnie sie w tym czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Z mojej stopki wynika że przytyłam 0,5kg ale to tylko zamiana wagi bo ta z Ikei zaczęła szwankować więc wczoraj zakupiłam nową i tak wskazuje. Nie wiem czy to dobry pomysł ale tak na próbę zazanaczam na próbę (niezgodne z zasadami mm) będę wpisywała moje i mojego M wyniki wagowe codziennie. Zobaczę jak to wygląda. Aga ale Ty balujesz (: kamunia ja zawsze piłam mleko 0% tłuszczu ale dziewczyny piły 0,5% i też bylo ok do obiadu tłuszczowego dodajemy nie mleko a śmietankę 12-18% Ja dziś po pomarańczy, płatkach owsianych i sałacie Pozdrawiam Was serdecznie Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy makaron z jogobellą moge zjesc na kolacje czy tylko na sniadanie? czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
posluchajcie.Witam Was,chcialam zabrac glos na temat nabialu.Nabial do weglowodanowych posilkow jemy do 1,5%tluszczu,do posilkow dodajemy smietane 18%,zolte sery.Inaczej byc nie moze.!2%do tluszczowych to za malo:(.Ja juz raczej nie mam z czego chudnac,ale czytam Was i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
oczywiscie chodzilo mi o posilki tluszczowe do nich smietana 18%.Makaron z maki durum z jogobela do 1,5% tl jest ok ale lepiej na sniadanie albo obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dietowo jestem po śniadanku mm (płatki na mleku + warzywko) Zmieniłam stopkę postaram sie zrobić to codziennie Miłej niedzieli wszystkim MM życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki defi:) dziewczyny napisze Wam co wczoraj zjadłam i jak mozecie top powiedzcie czy jest ok:) śniadanie: grzanki z chleba mm (2 kromki) twarób 0%, kefir 1,4% i papryka obiad: kalafior zapiekany z szynką serem żółtym i sosem ze śmietany 18% i majonezu kieleckiego kolacja : makaron lubella z jogobellą light i marchewka dobrze?:) a dzisiaj na śniadanie 2 kanapki z chleba mm z twarogiem % dżemem słodzonym fruktozą, kefir 1,4%, papryka a na obiad zjem to samo co wczoraj tylko zamiast kalafiora brokuły a na kolacje jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kamunia,wydaje mi się,ze jest ok,ale ta jogobellka owocowa na kolację to raczej nie.Lepiej ją na śniadanko. Nie jemy owoców wieczorem i dlatego. Ja ostatnio starałam się jeśc rano i wieczorem kefir 0%tłuszczu,ale wyczytałam,ze do 1,5 % mozna do węglowodanowych. Może coś dla siebie tu znajdziesz,fajna stronka,polecam:) http://www.e-figura.pl/viewtopic.php/t/560/postdays/0/postorder/asc/start/0 Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obiedzie Koperkowa z jajkiem zabielana śmietanką pirsi kurczaka duszone z maślakiem i cebulką zielona fasolka pieczona papryka Dziewczyny zaczytuję Wam Montiego z ksiązki \"jeść aby schudnąć \" str. 84 to dla tych które nie mają książki; \"......tłuszcze zawarte w mleku należą raczej do grupy złych tłuszczów nasyconych Dlatego lepiej spożywać mleko odtłuszczone. Najlepsze według mnie jest chude mleko w proszku bo kiedy użyjemy dużej ilości proszku, co się zresztą zaleca, otrzymamy oleistą ciecz bogatą w proteiny, która może stanowić dodatkową pomoc w odchudzaniu. Ser biały o zawartości tłuszczu 0% również gorąco polecam. Jest to pokarm, ktory zawiera dużo białek i niewiele węglowodanów (5g na 100g). Najlepiej wybierać ser dobrze odsączony. Niektórych białych serów które są ubite, tłuste i homogenizowane przemysłowo należy jednak unikać. Najlepsze ze wszystkich produktów mlecznych są jogurty naturalne lub chude ze względu na dobry wpływ, jaki ich fermenty mleczne mają na zdrowie\" może to coś wyjaśni jak sie odchudzam to przestrzegam tych zasad, na pewno są różne wersje ale ja się podpieram książką MM. Dziewczyny jak wam idzie odchudzanie? Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. Wlasnie jestem po sniadanku,(jeszcze zostaly mini marchewy do zjedzenia).Sorki,ze sie nieodzywam za czesto,ale w koncu mamy tutaj cieplo,wiec chcialam cos ,,porobic\'\' w ogrodzie..i po prostu nie mam czasu. Dziewczyny,jestem blisko wyznaczonego celu ...zobacze ,gdy go osiagne,to byc moze podniose sobie poprzeczke;oczywiscie to zalezy jak sie bede czula.A obecnie czuje sie ...CUDOWNIE :-),to wspaniale uczucie nie bac sie zblizajacego sie lata ;-).czuje sie ,jak piorko ,wprawdzie 77kg piorko,ale to nic.:-D,:-D,:-D. Pozdrawiam.Busiaki.pa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka 34
Cześć dziewczyny.Ja też zaczęłam stosować MM,ale świeta przerwały moja walkę z nadwagą,a tak dobrze mi szło.Nie potrafię sie zmobilizować,a w maju mam komunie córki i tak bardzo bym chciala.Pozdrawiam wszystkie wytrwałe i wierne MM❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,że od poniedziałku wezmę sie w garść i zacznę gubić kilogramy,chociaz z 5mniej by mnie zadowoliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rano nie mogłam wejśc na forum. Oj sama chyba zostałam wszystkie dziewczyny się odchudziły. U mnie dieta nadal Sniadanie; nabiał obiad;jajka sadzone z fasolką szparagową kolacja; placuszki z mąki pp zieniłam stopkę Pa pa miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Inezka 34 witaj🌻 Nie zostałaś Tery sama,ja jestem :) Ja dziś na śniadanie jadłam płatki na mleku,kawałek pomidorka.Pół godz. przed, było jabłko. Obiad-pół kurczaka z rożna bez skóry i sałata lodowa z ogórkiem,szczypiorem,polana olejem słonecznikowym.Zmieniły mi się plany i ten obiad tak na odwalenie,ale się najedliśmy,M też to jadł,nie miał wyjścia ;) Kolacja-dwie deseczki Wasy żytniej,pomidor i dwie szklanki maślanki. Było dziś mało wody,bo byłam poza domem. No i tak to wygląda. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, pomyślałam że skoro ostatnio czesto do Was zaglądam to może powiem o sobie cos wiecej:) tzn mam 162 cm startowałam ponad miesiąc temu z wagi 91 kg, wczoraj ważyłam 88 kg. wiem, mało schudłam:( ale mam nadzieje że mm na mnie zadziała, zobacze za tydzień jakie będą efety. Dziewczyny mam do Was prośbę, (ponieważ czuję sie jeszcze niepewnie w mm a tutaj tyle ekspertek:) ) czy mogłabym narazie tzn na początku pisać codziennie swoje menu a Wy pisałbyście czy jest ok?:) Boję się ze mogę popełniać błędy i nie bedzie żadnych efektów a dzięki Wam mogłabym ich uniknąć:) moje dzisiejsze menu: WTOREK: Ś: 1,5 kromki chleba mm, ser biały 0% -5 dag, dżem mm - 2łyżeczki, jogurt naturalny 1%- 150 ml, pomidor, ogórek- po dwa plasterki O: kalafior z cebulką podsmażoną na oliwie, podsmażony camembert, ogórek K: tuńczyk wsw z kapusta kiszoną i oliwą bede bardzo wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Kamunia,ja za mało mam doświadczenia,zeby kontrolować menu. Śnadanko miałam takie jak Ty,ale miałam trzy deseczki Wasa. Niewiem,czy do kolacji nie powinnaś dodać jogurtu,może kefiru.Chodzi o białko.Ale jak pojawi się Tery to nam tu odpowie,jak sie to przedstawia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aga:) w takim razie czekamy na ekspertkę tery:) ja własnie już nie wiem czy białko ma byc do kolacji i do śniadania ? troszke mi sie to wszystko pomieszało..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×