Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Cześć dziewczyny Ja jestem w transie zakupów domowych; dzisiaj dywan nawet niezły udało mi się kupić i okap srebrny nad kuchnię też ładny a w sobotę nabyłam dodatki do łazienki też mi się podobają są ze zmatowiałego niklu i pasują super a i jeszcze klamkę z mosiądzu do drzwi, którą prawie samodzielnie zamontowałam, trochę pomógł mi sąsiad, który wracał do swojego domu. Jutro będziemy z mężem montować okap i montujemy w łazience dodatki, reszta roboty na następny dzień. U mnie dziś; ś; duuuuużo sałaty, ser żółty, kabanos o; szynka, kurczak, ser pleśnowy, seler naciowy (obiad nie gotowany) k;makaron razowy na mleku 0% fasolka szparagowa ok.21.30 jabłko taką miałam ochotę Dziś przeważały posiłki tłuszczowe niestety tak to jest jak się jest w drodze. Najważniejsze że się nie tyje a powoli chudnie. Kamunia gratuluję ubytków. Na pewno alkohol Ci hamuje odchudzanie nie chcę szukać w książce ale jest to zaznaczone tłustym drukiem więc na pewno to ważne. Aga może uda Ci sie przetrzymać ten zastój kiedyś obiecałam CI jak znajdę adres gabinetu w którym odchudzają metodą mm to Ci podam oto on:Lecznica Specjalistyczna Medycyna Estetyczna dr Izabela Tilszer tel 0 22 831-94-66 adres ten jest z książki \"Szczupła bez wyrzeczeń\" ze str. 312 http://www.medycynaestetyczna.pl/ na tej stronie internetowej podane są również sklepy, przepisy na poszczególne tygodnie zerknijcie. Nie wiem czy i u Was tak zimno siedzę w polarze i się trzęsę chyba pójdę spać. Miłych snów życzę wszystkim Dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tery,uwielbiam robic takie zakupy do domu:-). U mnie wszystko ok,tylko ciagle czasu brak :-(. Pozdrawiam,tutaj ,w Toronto nie jest zbyt cieplo rowniez.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tery,uwielbiam robic takie zakupy do domu:-). U mnie wszystko ok,tylko ciagle czasu brak :-(. Pozdrawiam,tutaj ,w Toronto nie jest zbyt cieplo rowniez.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tery,dziękuję za namiary,myślałam,ze Ci pisałam,ale wychodzi na to,ze nie. Jak tylko kupiłam ksiązkę i zobaczyłam,ze jest gabinet w Warszawie,to od razu się tam udałam Jakie było moje zaskoczenie,jak doktor kazała mi wypełnić ankietę i po jej przeczytaniu usłyszałam od pani doktor,ze dieta cambridge,to jest to dla mnie.O mm,to: moze kiedyś pani przejdzie,ale narazie proszę zakupić tą dietkę.Więcej tam nie poszłam i jakoś do MM wtedy się zraziłam,bo za bardzo nie wiedziałam jak tej diety przestrzegać.To było Ladnych kilka lat temu. Muszę przeczekać u siebie ten zastój,nie myślę rezygnować,a ze będzie to trwało dłużej,to trudno. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam,no tak jak nie pisze ,to nie..a jak zaczne ,to od razu 2 posty pod rzad o takiej samej tresci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny, tery po tym co napisałas napewno ogranicze alkohol:)zrezygnować całkiem nie bedzie łatwo, teraz zaczęły sie grile, imprezy na działkach itp. to zrezygnować całkiem chyba nie dam rady:) ale wczoraj np. też bylismy na grilu to zjadłam mieso z grila (nie jadłam juz kolacji w domu:) ) ale już bez chleba i kilka kieliszków czerwonego wina wytrawnego, a piwa to już wogóle nie rusze:) moje dzisiajesze menu: Ś: makaron z jogobellą + pomidor O: pierś z kurczaka duszona z papryką posypane żółtym serem + fasolka szparagowa z sosem śmietanowo-koperkowym K: placuszki + kefir + pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kamunia,a owoców przed śniadaniem nie jesz? Menu masz MM-owe :) Ja tak sobie pomyślałam,ze jak będzie nam sie szykowało wyjście na grila,to zjem wcześniej posiłki węglowodanowe,a na grila zostawię tłuszczowy.Robiłam tak wcześniej jak mielismy jakieś imieniny czy jakąs kolacyjkę i było ok,waga szła w dół. U mnie dzis na śniadanie było mleko z płatkami owsianymi i łyżka otrąb owsianych.Owocu niestety nie było :(,ale tak wogóle to sie staram.Przeważnie miksuję grapejfruta z jabłkiem i wodą.Wychodzi tego dobre dwie szklanki,więc jedną serwuję meżowi. Obiad:cielęcina w sosie własnym i mizeria. Kolacja;tuńczyk w sosie własnym ,serek 0% tł.szczypirek,maślanka.Do tego jeszcze pomidor. Tak więc trzymam sie zasad :) Widzę,ze Goodlife podniosła poprzeczkę no i fajnie jak sie daje to tak trzymać.🌻 Tery,a co tam u Ciebie?.Chyba wybyliście na weekend,bo nie zdajesz relacji z ubytku wagi . Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nie jem owoców bo myślałam, że poprostu mozna je jesc przed śniadaniem jezeli ma sie ochote na owoce, a to powinno się jesć zawsze przed sniadaniem ?? Czy taki obiad: kotlet sojowy, 2 jajka i marchwewka jest mm? koleżanka zapytała mnie o to, wydaje mi się że jest ok, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamunia,marchewka owszem,ale surowa.Wydaje mi się,ze troszke za mało tłuszczy do obiadku. Co do tych owoców to ja już różnie czytałam,ale dziewczyny z forum MM,zalecają przed śniadaniem.Zawsze to jakieś witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad tym obiadem i teraz jak tak jeszcze popatrzyłam to jest ok.Jajka są tłuszcze,więc jest ok. Marchew gotowana ma duży IG.Teraz gdzieś ostatnio czytałam,ze nie jest to prawdą.Można się trochę pogubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aga. moje dzisiejsze menu: Ś: 2 kromki wasa z twarożkiem (ser biały chudy, cebula, rzodkiewka, jogurt naturalny) 0: kalafior zapiekany ze śmietaną i żółtym serem K:placuszki z jabłkami, jogurt naturalny wiem że śniadanie troche małe, ale nie przepadam za białym serem i poprostu więcej nie mogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kamunia,no i jak tam po obiadku?Wytrzymałas bez problemu do kolacji? Wydaje mi się,ze był troszkę za mało treściwy.Dorzuciłabym jakąs rybkę,pierś z kurczaka. Do śniadania i kolacji dałas jogurt,a ile miał % tłuszczu? Wiesz,ze do posiłków węglowodanowych jest zalecane do 1,5 % tłuszczu? To tak tylko zwracam na to uwagę,ale ja nie bym za dużo wiedzy,radzę Ci tak ja k bym to dla siebie komponowała. U mnie tradycyjnie na śniadanie mleko 0% tł z płatkami owsianymi i łyżką otrąb owsianych. O:zupa szczawiowa z jajkiem i mięso z wczoraj. K:serek O% tł. z rzodkiekami i kubek maslanki 1,5%tł. Ja na śniadanie biorę 2 łyżki płatków i łyżkę otrąb i zalewam gorącym mlekiem.Chwilkę postoją i są fajne.Nie gotuję płatków bo gotowanie podnosi IG.Otręby ładnie pęcznieją i zagęszczaja.To tak na marginesie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać,że ja nie mam za dużo wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja jestem Ci bardzi wdzięczna za wszystkie uwagi i rady:) wytrzymałam do kolacji, nie byłam głodna a do tego kalafiora to zapomniałam napisać że jeszcze chuda szynka była, a jogurt naturalny który jem ma 0% wiem że mozna tylko do 1,5% :) dzisiaj miałam taka ochote na m&m\'sy że musiałam je zjeść, najgorsze jest to że nie do posiłku tłuszczowego tylko po kolacji je zjadłam i zagryzłam wielką marchweką:) Jak to jest z gumami do żucia? mozna żuć gumy bez cukru czy niebardzo? Wiecie co nie przypuszczałam, że nie bedzie mi wogóle brakować kawy bo piłam kilka dziennie, a tu juz prawie 2 tygodnie bez kawy ( no może raz mi sie zdarzyło :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola 103
przeczytałam wszystko pisane od listopada.Mam jeden mętlik w głowie i mocne postanowienie "być na diecie MM"Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie.Wiek już stateczny waga okropna.Nie wiem jak się robi tą stopkę bo bym napisała.pozdrawiam Wszystkich serdecznie i czekam na akceptacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Witaj Mariola:) Pewno,ze Cię przyjmiemy,ale widzisz jak nas jest malutko? Jeśli mogę Ci w czymś pomóc to bardzo chętnie,ale moja wiedza jest mała w porównaniu z innymi dziewczynami. Jak pisałam udało mi sie schudnąc na tej metodzie,ale niestety trochę zaniedbania i kilogramy powróciły.Niestety u mnie rządzi stres i taki mam finał. Jestem ponownie na MM,bo uważam,ze jest to metoda na której się nie jest głodnym,ale trzeba przestrzegać zasad.Wtedy są efekty. Wcześniej jest topik z przepisami potraw,postaram się go znależć to sobie zerkniesz. Czuj się jak u siebie.Dla Ciebie na początek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Znowu tyle dni mnie nie było. Tak ogólnie wszystkich pozdrawiam serdecznie. Od jutra jestem na dobre. Wyjechałam z córką do babci na wieś, było wspaniale, zielono niestety bez neta. Dieta jak widać poniżej ale czy mozna sprawiać zawód mamie jeśli jest się raz na rok - nie więc trochę przytyło się myslałam że więcej ale spacery zrobiły swoje. Witaj Mariola będzie nas więcej - pytasz o stopkę wejdź w preferencje nadaj hasło swojemu profilowi a potem to już jak na dłoni. Dobrej nocy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przyjęcie.na pewno chcę wytrzymać a Wy mi pomożecie.Czy ktoś coś wie na temat gotowych produktów tej diety?Podobno można dostać. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj idę na zakupy. Gdzie Wy dostajecie ser 0%, ja widziałam tylko chudy,półtłusty.Czy to o taki chodzi?.Drogie dziewczyny, nie bierzcie mnie za kompletną idiotkę jak będę zadawała w/g Was głupie pytania, ale chcę wytrwać i nauczyć się dobrze komponować.Książki przeczytałam i niby wszystko wiem /jak czytam/, a jak przychopdzi coć do czegoś to zapominam. pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Witaj Tery,cieszę się,ze jesteś,bo martwiłam się,ze zrezygnowałaś. Napewno taki wyjazd dobrze zrobił córci i Tobie. Mariola,nie przejmuj się i się pytaj.Ten ser to jest \"Piątnicy\".On jest w takich zafoliowanych płaskich rożkach.Jest napisane na froncie,ze ma 0 % tł. Gotowe produkty Montignaca są drogawe.Tak dla przykładu:słoik dżemu MM 16 zł.Natomiast słoiczek dżemu słodzony fruktozą 3-4zł i taki też moze być. Makaron jak wiesz z mąki durum.Tuńczyk najlepiej firmy \"Lisnera\"bo jest najczystszy.Tak czytałam i się dzielę wiadomościami.Co będe wiedziała to Ci napiszę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, wielkie dzięki.Znalazłam stronę z przepisami i teraz przepisuję do zeszytu.Pozdrawiam i liczę na wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny witaj Mariola. Stanęłam w poniedziałek na wage i wiecie co...schudłam tylko 0,2 kg przez tydzień, załamałam się:( Nie wiem sama może poprostu przesadzałam z ilością jedzenia, zdarzyły sie m&m\'sy kilka razy w tym tygodniu no i pare drinków.Tak się wkurzyłam, ale w tym tygodniu trzymam sie zasad zero m&msów, jakiegokolwiek alkoholu, no i mniejsze porcje a i więcej warzyw. Niestety nie moge jeszcze ćwiczyć bo dalej jestem chora ale mam nadzieje że w tym tygodniu więcej spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga za podpowiedzi.Dostałam ten ser 0 %.Nie wiem jaki tylko kupić majonez.Jak do tej pory używałam Winiary. ale on ma cukier. U nas nie ma jogurtu 0% tłuszczu jest 1,5 bez cukru. Też może być? Na śniadanie jem też płatki z otrębami i jogurtem.Czy coś jeczcze?Nadal czytam i książkę i wypowiedzi.dzięki za linki.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie Na obiad zjadłam 2 jajka ugotowane, pomidora , 2 ogórki ze szczypiorkiem i 2 -3 dkg sera 0% na kolację chcę zjeść tuńczyka w socie wł i surówke z pomidorów i ogórków dobrze?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Mariolka:) Majonez Kielecki. Do śniadanka ma być jakieś warzywko. Śniadania i kolacje jemy węglowodanowe i jest dopuszczone 1,5 % tłuszczu. Do objadu nie musi byc ser 0%tł.,raczej jemy tłusto,wydaje mi sie,ze obiad trochę za skromny,musisz się najeść. Do kolacji dałabym kubek maślanki,kefiru.Chodzi o białko. To by było tyle. Kamunia,wydaje mi się,ze przyczyną są drinki,musisz o tym zapomnieć. Masz rację trzymaj się zasad. U mnie coś się poprzestawiało,bo zasady trzymam,a waga stoi,ale jestem cierpliwa,wiem,ze będzie dobrze,sama jestem sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agusiu. Nie spotkałam majonezu kieleckiego.On się tak nazywa?.Czytając poprzednie Twoje i Tery wpisy pisałyście o mące orkiszowej.Jak masz chwilę czasu to napisz mi co to jest i co z niej można robić.Kupiłam chleb Sonko czy coś tak bez cukru i tłuszczu tylko ziarna 7 zbóż to chyba dobrze. Jestem pełna zapału i cieszy mnie każda wiadomość od Ciebie.Jeszcze raz dziękuję Ci za to ,że jesteś.Tutaj powinien być kwiatek i uśmiechnięta buźka, ale nie wiem jak to się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolko :) Majonez tak się nazywa.Jest napisane na nim\"majonez kielecki\". Jest on bez konserwantów,ma taką zieloną nakrętkę. Ja kupowałam chlebek \"Wasa\" żytni. Mąkę owszem,kupiłam,ale nic z niej MM-owego nie robiłam.Jakoś nie miałam takiej potrzeby.Wykorzystałam ją do naleśników dla syna. Jest ona z młyna p.Babalskich. Miło mi i cieszę się bardzo,ze mogę Ci coś pomóc.Jak tylko będę widziała,ze o coś pytasz,od razu Ci odpowiem.Teraz troszkę to trwało,byłam poza domem. A tu Ci podsyłam stronkę,jak się robi 🌻:classic_cool: www.forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×