Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Gość hanek
Dziękuje bardzo PARO80 ;-) Dzisiaj mam nocną zmiane więc sobie poczytam ;-) Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanek
Terry mam nadzieję że się odezwiesz ;-) Mam małe pytanko odnosnie chleba pełnoziarnistego zytniego lub waza zytni - czy mozna jeść ten chlebek na sniadanie, bo z tego co wyczytałam na innych stronach o diecie mm to chleb (wyżej wymieniony) mozna jeść tylko do 12 ale w twoich sniadaniach nie widze chlebka i juz sie pogubiłam :-( Mam jeszcze jedno pytanko odnosnie jajecznicy - z ilu jajek się je taką jajeczniczke ? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chlebek to zjadam na śniadanie, ale razowy, czy zgodny z mm nie wiem jeszcze, ale dla mnie sytne śniadanie to podstawa bo mam dwójkę maluszków w domu i muszę mieć siły na zabawy i obowiązki przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Paro Hanek i wszysczy którzy tu zaglądają Pewnie że się odezwę bo jestem na niej znów od tygodnia ale tak jak zaznaczyłam nie będzie to typowa dieta mm. Już po tygodniu czuję się lżejsza chce się żyć a razem ze mną nadal bedzie odchudzał się mój M i powiem że jest dzielny. Odnośnie chlebka to w I fazie go nie byó ale teraz 1 raz zjadłam z uprużonymi jabłkami bez cukru na kolację ale myślę że świat się nie zawali jak będzie i na śniadanie. Odnośnie jajek to zjadłam z czterech na łyżeczce masła do tego surowe warzywa. Ponieważ teraz nie mam za dużo czasu bo mam mnóstwo obowiązków więc jem do syta (bez przesady) jeden produkt (śn.ser żółty, ob.mięso, kol.makaron) z warzywami na każdy z trzech posiłków i na tym koniec w międzyczasie woda i owoc Wczoraj; galaretka z nóżek wieprzowych + warzywo jakie kto ma kotlet smażony bez panierki + warzywa + kawa i mała porcja lodów kasza gryczana z oliwą z oliwek i ogórek kiszony Dzisiaj; musli na chudym mleku jajecznica z 4 jajek + warzywa sałatka z tuńczyka w oleju w pekince i mixie warzyw Jutro planuję ale nie wiem czy to na pewno ser chudy 1/2 kostki + warzywka uduszone zmiksowane pieczarki jako sos do miesa + sur. z kapusty kiszonej makaron spagetii + sos pomidorowy i jakieś warzywko (sos- karton soku pomidorowego do garnka, 3 cebule zeszklić dodać do soku 5 minut pogotować wsypać bazyli sól pieprz do smaku polać nakaron pycha) Stałe godziny jedzenia Nie należy opuszczać żadnego posiłku Potem je się coraz mniej W pierwszym tygodniu jadłam do syta jeden produkt + warzywka Prosto, tanio, szybko, mało do zmywania a ile przyjemności w jedzeniu i co najważniejsze jest się lżejszym. NIE WIEM CO NA TO DIETETYK? ale tak jak pisałam siostra się odchudzała w ten sposób i schudła 15 kg nawet później celowo zaprzestała stosować diętę bo obawiała się że za dużo schudnie a ma 47 lat więc w tym wieku trudniej się odchudzać. Po dietce wygląda zdrowo i ładnie jak bedzie nas więcej to lepiej Chcę zmienić tę stopkę i zapomniałam jak to się robi Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tery :-), fajnie że wróciłaś. Ja w wolnej chwilce podczytuję początek topiku, wyniki dziewczyn są imponujące, no i ty ładnie z mężem też zjechaliście. Napisz mi czy po zaprzestaniu stosowania diety kilogramy wróciły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanek
Witam ;-) Dziewczynki bardzo dziekuje za informacje, jesteście dla mnie oparciem :-) Paro ja także kożystam z tych przepisów są super ;-) Tery jesteś niesamowita osobą Dziekuje że jesteś Pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Za bardzo mnie nie chwalcie bo znów zniknę; ale do rzeczy trochę przybyło nam na wadze ale nie do końca kontynuowaliśmy to odżywianie teraz jest łatwiej bo wiemy co można a co nie mąż może nie do końca no ale wie że se rżółty może jeść z warzywami i makaron z oliwką i bazylią to jego ulubione danie. Na jutro planuję: musli + mleko 0.5% + warzywa z sosem z oliwki biała kiełbasa swojskiej roboty + warzywka z sosem majonezowym ryż z prażonymi jabłkami i cynamonem owoce w międzyczasie przed posiłkiem na 1/2 godz. Spokojnej nocy dziewczyny Znikam do jutra Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanek
Dziewczyny chciałabym się wam pochwalić : a mianowicie dzisiaj "Tłusty czwartek" a ja nie zjadłam ani jednego pączka, mimo że miałam wiele okazji ;-) A tak wogóle to od ponad 2 tygodni nie jem nic słodkiego Nawet nie wiecie jaka jestem z siebie dumna Pozdrawiam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanek
Mam jeszcze małe pytanko odnośnie orzeszków ziemnych, one mają niski współczynnik IG czy mozna je sobie skubać np wieczorkiem albo między posiłkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2405
Witam Dziewczynki :-) Czytam wasze opisy i doszłam do wniosku, że bardzo was potrzebuje. Chciałabym zebyście pomogly mi schudnąć bo samej jakos tak nie za bardzo mi sie chce... a jak bede wiedziała że ktoś ma nademną kontrolę to moze mi sie uda. W obecnej chwili waże 55kg tzn nie wiem jak to jest po tym tłustym czwartku :-/ A chciałabym 45 to moje marzenie ktorego niegddy nie mialam a ktore bardzo pragne osiągnąć. Aha mam 160cm wzrostu. Pozdrawiam bużżżżżżżżżżżżżżżżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanek - przyznam się szczerze, że ja skapitulowałam w tym tygodniu z dietką :-(, znowu odkładam ją do poniedziałku, bo w sobote mam chrzciny synka i wiem, że znów apetyt wezmię górę nad rozsądkiem. Co do orzeszków ziemnych to ja właśnie jak już mam wilczy apetyt na jedzenie i podjadanie to właśnie po nie sięgam, lepsze takie orzeszki o niskim IG niż słodycze. Ja własnie na IG zwracam uwagę z powodu cukrzycy, z którą się zmagam. Ale trzymam kciuki za Ciebie i obiecuję popracować nad swoją silną wolą w przyszłym tygodniu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucinerka
Witam wszystkich. Właśnie się przymierzam do MM i przyznam szczerze, że czytam i czytam i sama nie wiem jak komponować posiłki i w jakich ilościach, niedawno stosowałam krótki czas dietę Kwaśniewskiego i przyznam, że te obliczenia stosunku białka, węglowodanów i tłuszczów to była dla mnie czarna magia. Macie może jakieś sprawdzone i gotowe jadłospisy po których na pewno waga poleci w dół? Obecnie mam 22 lata i jestem 8 miesięcy po porodzie ze znaczną niedoczynnością tarczycy (3 miesiące po porodzie TSH 80,90 przy normie 0,20-4,20) i ważę 113,5 kg. Dziewczyny pomożecie mi? Z góry dziękuję za odpowiedź. Jeśli komuś by się chciało to bardzo proszę o przesłanie jadłospisów na mail'a chanel18@wp.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, w niektórych przepisach pojawia się gotowany/duszony seler, a przecieć IG gotowanego selera wynosi aż 85 (!!!) a to nawet więcej niż ziemniaki, czy marchewka' owszem, surowy ma 35, ale gotowany to przecież zabójstwo _na diecie_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriamka.a
Mogę wam polecić skuteczną dietę, na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Dieta naprawdę super, ułożona przez fachowe dietetyczki, smaczne jedzonko i tanio - kupiłam na allegro http://allegro.pl/item975187517_dieta_odchudzanie_dietetyk_schudnij_na_wiosne.html Wcześniej próbowałam jakiś cudownych diet z gazet, ale nareszcie ta brzmi sensownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to najlepsza jest dieta metaboliczna, a to dlatego, że jest indywidualnie dopasowywana przez specjalistów. Warto poddawać się takim dietom, które są dobierane na takiej zasadzie - mamy wtedy pewność, że dieta jest dobrze dobrana i jemy to, czego nasz organizm najbardziej potrzebuje. Terapii opartej na takiej diecie można się poddać w warszawskim centrum medycznym Vimed - większość ich działań oparta jest na diecie - prawidłowe odżywianie może zapobiegać rozmaitym chorobom, więc wydaje mi się, że warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Tery co u Ciebie? Dziewczyny może reaktywacja montiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak radzicie sobie zimą z odchudzaniem. Ja cały czas walczę ze soba by nie podjadać słodkości, czekolady itp. Zaczęłam nawet szukać ciekawych przepisów na dietetyczne smakołyki. Dzisiaj zamierzam zrobić niskokaloryczne muffinki: http://medlinea.pl/dieta/ksiazka-kucharska-medlinea/podwieczorek/#zielonemufinki Macie jakieś swoje sprawdzone zdrowe ciasteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest, że jakoś trudniej jest się odchudzać zimą. Ale i do tego można się przyzwyczaić. Tylko trzeba mieć dobrze dobraną dietę trochę silnej woli i będzie wszystko ok ;) Za wszystkich odchudzających się trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona74
puk,puk... Jest tu kto? Ja jestem bardzo zainteresowana tą dietą. Mam nadmiar kilogramów po ciążach. Teraz jeszcze karmię piersią a ta dieta nie przeszkadza w karmieniu:-D Zaczęłam dzisiaj. Mam nadzieję,że wytrwam. Moja waga 74kg wzrost 161cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo przytyłaś. Jak idzie dieta? Boje się, że mnie też to spotka... Co raz częściej czuje jak tworzy mi się cellulitis na pośladkach, gdy siedzę przed komputerem. Więc zaczęłam szukać po internecie idealnej diety. Każdy radzi jak się odchudzić, a nikt nie zastanawia się dlaczego tak na prawdę tyjemy. Zaczęłam szukać i trafiłam na ciekawy artykuł: http://kuracjeodchudzajace.com.pl/2011/05/16/skuteczne-odchudzanie-to-nie-utrata-kilogramow-cz-4/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo diet znajdziecie też tu: http://www.alehistorie.pl/poradniki_literatura_faktu_prawdziwe_historie/ktore_diety_naprawde_dzialaja_teraz_za_darmo_-_czytaj_nizej.html - Internet to w końcu chyba niewyczerpane źródło informacji :) Ale myślę, że w sumie po ciąży można skonsultować się z dietetykiem no i odchudzać się rozważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ja cały czas też borykałam się z problemami odchudzania. Dieta i cały czas dieta, chociaż osobiście nie umiem ich utrzymać. Teraz założyłam bloga i na bieżąco prowadzę info co i jak . Może komuś się przyda taka wspólna motywacja. Serdecznie zapraszam : http://turbadurba.blogspot.co.uk/2014/01/rodzaje-diet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×