Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

ferguson moja data urodzenia 11.06.1987 jego 19.07.1982 Czy będziemy razem i czy przyszły rok bedzie dla nas szczęśliwy? czy jest mi pisany jako partner do końca życia? pani ma dwie twarze? oj energiczna z pani osobka, ma pani duzo znjaomych a on? uparty, pewny siebie male zgrzyty:) bedzie sie iskrzylo i to nie tylko w dzien:) duzo nakietnosci, super zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko czekam na odpowiedz:)Bylam juz kiedys u wrozki ale tylko jedna rzecz sie spelnila(niestety:( )ale duzo o mnie wiedziala chociaz widzialam ja pierwszy raz w zyciu,jestem ciekawa co Ty mi powiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosimy napisać
prosimy napisać ktorym osobom Pani powrózy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja musze to wiedziec26
mi pani nie wrozyla , bardzo bym prosila 01.04.1982 kiedy znajde milosc mojego zycia? czy bede szczesliwa i kiedy to sie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
a mnie w ogóle nie przeszedł jeden post :( Chyba było przepełnienie.. Już chyba straciłam nadzieję,że mi się uda..:( Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
NAPISALAM JAKO DRUGA O 23.30 ROWNO, CZEMU MNIE POMINELAS??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabel1 on 26.10 1980 ja 26.11 1978 czy bedziemy razem czy moze osoba ktora niedawno poznalam to ta na ktora czekam? szykuje sie mala zdrada z pani strony duzo zalu ze strony partnera potyczki miedzy dwoma panami, walka o twoje serce ale pojawi sie ktos trzeci juz za pol roku:)i tu bedzie problem bol glowy od tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaaaaa
Bardzo prosze jeśli Pani może mi zobaczyć byłam drugą osobą o 23.30 to co pani mi powiedziała zdziwiło mnie bo myślałam że muszę zapomnieć o tej osobie a teraz sama nie wiem:(:(dlatego jest to dla mnie takie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie majaca nadziei kiedy spotkam swoją miłość na cale zycie? czy bede szczesliwa w związku mażenskim jesli lakowy mnie spotka? moja dta18-09-1979 jest pani oosba ostrozna, troche zimna na zewnatrz ucieka pani od uczuc, moze sie czegos boi, zranienia widze udany zwiazek z wodnikiem w ciagu 1, 5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wróżbę,ale do końca nie odpowiedziała Pani na moje pytania,ale lepsze to niż nic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Wczoraj mi Pani wrozyla i to bylo zupelnie inne pytanie.A dzis sie załapałam na dana godzine, to dlaczego mam byc pominieta,Wczoraj PAni wrozyla po 2 razy tym sammym osobom,widzialam.........a Mnie Pani wciaz odrzuca??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko ale czy ten osobnik ktorego date podalam czy on ma cos z tym wspolnego ?to straszne co mowia karty ? Wrozko czy ja wogole odnajde swoja prawdziwa milosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczyca stepowa 08.04.75 czy spotkam tego jedynego? czy może już go znam? czy zmienię prace na lepszą? poznasz kogos kto ci pomoze zrealizowac marzenia zawodowe, to bedzie kobieta, okres pol roku szansa zmiany pracy na lepsza, ciekawsza pani przyszly partner to wdowiec, mlody wdowiec, bduzo wycierpial w zyciu pomoze mu pani wielka przyjazn i milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko a co ze mna??przypomne sie jeszcze raz:17,04,1983,kobieta,pytanie zadawane juz setki razy:Czy znajde swoja druga polowke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.-annaaa
Po odrzuceniu tych którym wielokrotnie wróżono i prośby o wróżbę w imieniu Gołoty:-P znowu jestem szósta. Może jeszcze nie czas na wróżbe, hm...?:) Ale wiecie co, nie dziwię się niektórym że nieustannie się załapują. Znałam taką osobę na studiach której ZAWSZE się wszystko udawało, zawsze. Nie musiała nawet palcem kiwać w bucie, nic nie robiła i wszystko się udawało. Nieźle co???:-P Julka, po prostu żyj...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek_1982 Andrzej Gołota (ur. 5 stycznia 1968, Warszawa), bokser Czy będzie jeszcze walczył a jak tak to z jakim skutkiem ? ten mezczyna jest znisczony przez krytyke, wypalony duze oczekiwania w stosunku do niego wydaje sie byc silyna w srodku boi sie porazki nie widze juz u niego wiekszych zwyciestw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
słuchajcie, wróżka wróży dla Nas i wykażcie trochę pokory! Jak Wam się coś nie podoba to idźcie do salonu wróżb i zapłaćcie! To jest Jej dobra wola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujacy bacznie
Tomek wez golote do toalety i idz sie wytrzep :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko czy karty mowia cos blizej o tej trzeciej osobie? Bardzo dziekuje za wrozbe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julkaaaaaa Julkaaaaaa 02.10.1982 co mnie czeka w uczuciach, kiedy spotkam kogoś?Czy znajdę fajną pracę i przyszłość moja? mezczyzna z ktorym spotkasz sie w marcu, moze na dluzej zagoscic w twoim sercu badz cierpliwa, on po kilkutygodniowym milczeniu zadzwoni do ciebie i zaproponuje wspolna randke to bedzie wspanialy wieczor dla was dwojga od kwietnia sprawy zawodowe rusza do przodu, otrzyma pani prozpozcje pracy rozwaz je dokladnie bo warto zaryzykowac mezczyzna z marca moze sie okazac pani partnerem na cale zycie ale musi byc pani cierpliwa bo to mezczyzna nieufny, ostrozny i tajemniczy Mogłaby mi Pani powiedzieć coś więcej o tym mężczyźnie?bardzo mi zależy na tym. Myślałam, że nasze drogii się rozeszły jesli mam na mysli tego mężczyznę A jeśli chodzi o pracę to dopiero w kwietniu ją znajdę? Czy będę szczęśliwa w życiu wszystko mi się ułoży?? wasze drogi sie nie rozeszly mam tez napisac kolor oczu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
DZIEKUJE ZA POMINIECIE I TOTALNE OLANIE!!!!!JAK WIDAC WYBIERA SOBIE PANI TYCH KTORYM POWROZY.JEDNI MOGA PO PARE RAZY, INNI NIE.GRATULUJE SPRAWIEDLIWOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
WLASNIE ODPISALA PANI PO RAZ DRUGI TEJ DZIEWCZYNIE "JUUULKA", TO CZEMU JA NIE MAM SZANSY????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja musze to wiedziec26
pani wrozko ja tez bylam na poczatku , powrozy pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15. 09.1984
nie wiem czy jeszcze można:) ale czy uda mi się skończyć obecne studia, czy On (7. 08. 1984) to już ten na całe życie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram oosby ktorym nie wrozylam a pani juz wrozylam niedawno jezeli pani nie jest cierpliwa moze pani isc do salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujacy bacznie
Wrózko ile masz lat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15. 09.1984
przepraszma tylko pytam:) wiecej nie bede buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×