Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

czy zwiążę się z Robbim? i czy to będzie poważny związek?? a może poznam kogoś innego i kiedy?? 17.04.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośśśśśśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiiiiii
Witam Cię wróżko , już nie raz próbowałem i niestety za każdym razem nie udało mi sie , może tym razem ... 16.06.1982 Co czeka mnie w ciągu najblizszego roku?? ( uczucia,zdrowie,praca,studia) Serdecznie dziękuję jeśli tym razem uda mi się dostrzedz Twoje oko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
Czy będziemy mieli dziecko? Jak będzie z finansami? Czy będziemy żyć w Polsce? Moja data 21.07.1979, jego 12.10.1978. Dziękuję, choć nie wiem czy się załapę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
29.05.1969r. Kiedy mam szanse na pracę? Czy coś się zmieni w moim życiu? Co ze zdrowiem mojego dziecka? 11.03.2005r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :D 27.07.1987- czy wybrałam odpowiedni kierunek studiów...? i jeśli można naciągnąć... kiedy pojawi się u mnie jakieś \'uczucie\' w sensie- jakiś ktoś z kim powiąże mnie 'coś' :P i czy napewno nic z tą osobą -> 17.01.1978?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś chcę spytac o
dzis chce spytać o moje finanse. Co mnie czeka w tej dizedzinie? 25.08.1980r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _margeritka_
01.03.1984 r. Czy i kiedy spotkam miłość swojego życia? Kiedy wyjdę za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my we dwie razem prosimy  9 maja 1980 1) miałam już kilka okazji by się z kims związać na dłużej, ale czasem nie walczyłam, czasem drogi nam się rozchodziły.czy mam jeszcze szanse na miłosc, czy ja spotkam? Czy może straciłam już okazje? Kiedy to się stanie (jeżeli w ogole) czy pomoglaby mi w tym zmiana otoczenia, pracy?a może mam szanse na miłość internetowa czy taka w realu? 2)no wlasnie co z ta moja praca, czy najlepiej będzie jak zostane przy dotychczasowym zajeciu? 15 maja 1983 czy 04.04.1983 jest tym moim przeznaczeniem? Jak nam się ułozy zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio taka odpowiedz dostalam, jesli moge to prosze o jakies szczegoly, co i jak, kiedy i gdzie :P bo tak sie sklada ze od miesiaca sie nie widzielismy :P Oto ostatnia odp: Karola* Ja 7.7.85, on 6.7.78 Czy cos jeszcze będzie mnie łączyło z tym Gałganem ? oj bedzie, bedzie sie dzialo duze emocje, duzo milosci, duzo fantazji ale skonczy sie predzej niz zacznie na nowo mile wspomnienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja data ur. 02.10.1985 1 pytanie ;kiedy spotkam osobę z którą będe szczęśliwa 2 pytanie ; wyjżdżam na studia za granicę , czy uda mi się tam wszystko pozaliczać , czy będe miała jakieś problemy , czy wyjazd się uda Mam nadzieję że się załapie do piątki szczęśliwców. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech tam...
05.05.80 godzina 3.47 1) co będzie z moim przyjacielem (czyt. przyjacielem a nie facetem), czy dojdziemy jakos do porozumienia? 2) czy karty mówią cos o dużo starszym mężczyźnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29,09,1980 co z moją pracą będzie w przeciagu 3-5 mies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
29.05.1969r. Kiedy mam szanse na pracę? Czy coś się zmieni w moim życiu? Co ze zdrowiem mojego dziecka? 11.03.2005r 1 « 16 17 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś chcę spytac o
ślicznie to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja 27.07.1987- czy wybrałam odpowiedni kierunek studiów...? i jeśli można naciągnąć... kiedy pojawi się u mnie jakieś \'uczucie\' w sensie- jakiś ktoś z kim powiąże mnie \'coś\' i czy napewno nic z tą osobą -> 17.01.1978?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiiiiii
Witam Cię wróżko , już nie raz próbowałem i niestety za każdym razem nie udało mi sie , może tym razem ... 16.06.1982 Co czeka mnie w ciągu najblizszego roku?? ( uczucia,zdrowie,praca,studia) Serdecznie dziękuję jeśli tym razem uda mi się dostrzedz Twoje oko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.11.1977. Czy dobrze robie trwajac w tym zwiazku? Co mnie dalej czeka? Bede w koncu pracowac? A moze wydarzy sie cos jeszcze innego? Jaka przyszlosc czeka mojego syna? - 10.10.2000. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maysia_k
Napisz mi prosze czy mnie ktos pokocha i czy zdolam ulozyc sobie zycie, urodzic dziecko. Czy tym mezczyzną bedzie ten, ktory teraz deklaruje swoje uczucie do mnie? moja data ur.: 07,03,1968 godz. niestety nie znam ale dzień urodzenia to czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
To jakiś obłęd jest!! Tak nie można!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×