Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość mam juz dość
Napisz mi prosze czy mnie ktos pokocha i czy zdolam ulozyc sobie zycie, urodzic dziecko i czy tym mezczyzną bedzie ten, ktory teraz deklaruje swoje uczucie? 07,03,1968 godz. niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptanie123
podaję moją datę urodzenia i godzinę a nawet dzień. 23.01.1975r godz9:30 piątek. I ponawiam pyanie :czy złączy mnie z nim dłuższa znajomość,a może jeszcze się dwoeim co on tak naprawdę o mnie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
ok, dzieki za wyczerpujaca odpowiedz, bo sie przestraszylam ze moja wrozba jest niewazna, ale skoro czesc ma sie sprawdzic to bede spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptanie123
no właśnie wróżko jesteśmy kowalami własnego losu więc muszę wiedziec co on o mnie myśli i czy to będzie związek na dłużej,wtedy bede widziała co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech tam
05.05.80 godzina 3.47 1) co będzie z moim przyjacielem (czyt. przyjacielem a nie facetem), czy dojdziemy jakos do porozumienia? 2) czy karty mówią cos o dużo starszym mężczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec znow poprawka 12.01.1990 -data 03.30-godzina -Mojde dane 07.09.1988- Jego dane .. Czy warto czekac?... Czy to co chce zeby bardzo sie spelnilo spelni sie? Czy te swieta beda dla mnie szczesliwe takie jakby chciala? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
no widzicie, teraz dzieki mnie macie mozliwosc wrozby dokladniejszej, nikt chyba na to wczesniej nie wpadl zeby zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptanie123
muszę to wiedzieć,przynajmiej czy on myśli i czy ma plany wobec mnie poważniejsze.Bo nie wiem jaką jutro drogą iść,a mogę wybrać źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi raz w LO z tarota wrózyła kolezanka... z ksiazka na kolanach.. jej ciotka jest taka prawdziwa wrózka, i ona własnie tez cos w sobie ma... było nas na tych wrózbach 5.kazda miała pomyslec swoje pytanie i jej nic nie mówiłysmy.i nawet nie wiedziała czy to watek miłosny, rodzinny czy zdrowotny. i o dziwo kazda uzyskała odpowiedz na swoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
wierze, ze niektorzy maja wlasnie takie zdolnosci, nie kazdy moze wrozyc, trzeba miec powolanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
ja ci urke dwa razy pisalam zebys zadala pytanie agawie, uda sie na pewno o 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak byłam skupiona na obczajaniu mojego zegara :( pewnie znowu spoznie sie pare sekund i znowu bede 7 albo 8 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
ok zawody...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
próba hihihhihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
ja mam coś z tym moim zegarem w kompie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wariactwo... powinna byc jakas stala kolejka i kazdy powinien miec szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×