Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dostalam dzis tel. z tp

Błękitna linia -telekomunikacja polska

Polecane posty

Gość dostalam dzis tel. z tp

kto pracuje...? jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałam - nie podobało mi się. Jest duża rywalizacja między współpracownikami i to we wszystkim, począwszy od ubioru, do wysokości premii. Każdy pod każdym kopał dołki. Atmosfera pracy bardzo stresująca, byle szybciej, więcej, najlepiej. Ale powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam dzis tel. z tp
ehh to mnie troszke.. podłamałas... jutro własnie mam przyjsc na rozmowe... koleżanka też mi odradzała... nie wiem co mam robic, a jestem strasznie zdesperowana;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam dzis tel. z tp
a moze ktos mi napisac cos dobrego o tej firmie:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabaS
Witam Mają możliwość indywidualnego ustalania planu godzinowego pracy. W przypadku studentów dziennych to dobre rozwiązanie. Poza tym to dobra praktyka - rekrutując ludzi do siebie, chętnie zapraszamosoby z dośw. w TPsa :-) (A z jakiego miasta jesteś? - jeśli z Krakowa to daj znać na praca(at)adweb.pl - może będę miała dla Ciebie inną propozycję :-) Pozdrawiam SabaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam dzis tel. z tp
jestem ze śląska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja jestem z Krakowa i jestem zainteresowana pracą. Co proonujesz sabas?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam dzis tel. z tp
Uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabaS
Witam Widzę, że wzbudziłam zainteresowanie :) Zapraszam w takim razie na stronę www.2be.pl/kariera - znajdziecie tam opis stanowisk, które proponujemy. Szczególnie poszukujemy Doradców Klienta - telemarketerów. Jest to praca w pełnym etacie - od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.30 - nie jesteśmy więc w stanie zatrudnić studentów dziennych, natomiast oferujemy ciągłość zatrudnienia i solidne wsparcie wiedzowe z zakresu e-marketingu. W razie pytań prosze mailować na adres praca(at)adweb.pl Pozdrawiam Thierry Mugler - wysłałam Ci już maila z bliższymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurak009876
błekitna linia tp to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik tp bl
ludzie ja wiem ze TP niemiło Wam sie kojarzy, ale ja pracuje juz na BL od kilku lat i jestem zadowolona. Nie ma żadnej rywalizacji miedzy pracownikami, wrecz przeciwnie panuje fajna luzna atmosfera, elastyczny grafik. Polecam :) Praca mega uodparnia na stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w TP
Hej, odświeżam temat. Kieruję głównie do byłych i obecnych pracowników salonów TP. Jak Wam się pracuje po tych wszystkich zmianach, które nas spotkały w kwietniu? Oceniacie je na lepsze czy na gorsze? a może w ogóle Was nie dotknęły? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie mogę powiedzieć, że praca dla TP (Dzisiaj Orange) to dobre rozwiązanie. Oczywiście każdy zrobi jak uważa, ale ta praca zupełnie nie rozwija człowieka. Poczytajcie inne opinie pracowników - www.gowork.pl/opinie_czytaj,2117 to sami zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×