Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

witajcie kochaniutki!!!!! Wiecie może czy dobry jest korektor GC1002 jasny beż???/ Będę wdzięczna za odpowiedzi!!! :* :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanko ;D... proszę o opisy na temat podkładu do twarzy odmołodzenie i pielęgnacja GK1101 BARDZO PROSZĘ!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-wawa
witam,fajnie że was znalazłam bo szukałam i szukałam:)chętnie zdecydowałabym się na współprace,jestem z wawy.gdzie można podpisac umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Napisz do mnie na gg 8791381 albo na adres meilowy. Chętnie Ci pomogę, prześlę katalogi, deklaracje i wszelkie ulotki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Na kosmtyki nie zarabiam, sprzedaje tak, ze mam na miesiac zaróbku akutar tyle zeby za przesyłke i katalogi nie dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Cześć Jestem konsultantką od lutego, będzie mi miło dołączyć do waszego grona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_84
co sadzicie o serii na cvellulit ? RA 1234 ? wiem niktore z was jmaja duzo zamowien na te prodkukty i co sa efekty :D? ze szminek polecam modelujaca fajnie nawilza dlugo sie trzyma na ustach ale kolory sa inne niz w katalogu natomiast pomadka nawilzajacva to zamowilam bordo i jest bordo heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
ulvena gratuluje w takim razie obrotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
a co do maseczki głeboko oczyszczającej peel off to jest faktycznie fajjna, cera po niej gładziutka jak pupcia niemowlęcia:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
witajcie mam klientke która chce zamówić tonik ma cerę tłustą, czasami z porblemami który z toników byście jej poleciły tonik antiance B16 czy lepiej tonik Q2 z wyciagiem z roslin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaS
Chciałabym zostać konsultantką. Narazie chcę robić zakupy na własne potrzeby, czy w takiej sytuacji muszę zgłosić działalność gospodarczą? Jeśli nie to kiedy trzeba to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_84
ja nie rejestrowalam zadnej dzialalnosci i nie mam zamiaru :) a zamawiam kosmetytki i dla siebie i dla klientek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kirikum, fajnie, ze spodobała ci się ta maseczka. a dla ciebie Asia s. mam taka informację, ze nie musisz rejestrowac działalności, nawet gdybys sprzedawała te kosmetyki znajomym. Jakbys miała więcej pytań pisz na moje gg 910429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Obrotów nie mam żadnych i nie jst ich "manie" moim celem. Co do działalności gospodarczej, to nie trzeba jej rejetrować, jesli ktos cche blizszych informacji czy zapisać sie z Białegostoku czy okolic a nawet z innych rejonów Polski, to serdecznie zapraszam - gg 1066080 Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
hey dziewczynki pytalam was o tonik do twarzy, jak ktos ma jakies pytanka mozna pisac jestem z wojewodztwa kujwasko pomorskiego ale czesto jestem w warszawie moje gg 1446800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niva1
hej, mam pytanko, jakie polecicie krem na noc do cery dojrzalej, normalnej i mieszanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Cera normalna - polecam krem NP1 - lekki, fajny, pozostawia skóre bardzo przyjemną w dotyku, raczej dla młodszych kobitek. Cera mieszana to tylko Q7. A cera dojrzała to C4, AL2. Do suchej wchodzi nowa seria od czerwca, do skóry wrazliwej, w tym proponuje szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niva1
No tak, ale np to Q7 to jest do cery tradzikowej, ten mnie nie interesuje, a te AL2 i AN2 czy ktos je uzywal i moze cos o nich powiedziec, bo w sumie seria aromage jest dosc droga. I jeszcze interesuja mnie opinie i NP1- krem lekkie odzywianie i F2- żel pod oczy. Bardzo dziekuje za pomoc (jakby co ja jestem z Łodzi moje gg2332104)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_84
co sadzicie o serii RA na celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mozna wprowadzac ludzi w błąd nie znając prawa,wedlug prawa trzeba zarejstrowac dzialalnosc jesli obrot przekracza 250zl na miasiac (wiem ze to glupota) jednak gdyby sie skarbowka dowiedziala ....to nie radze:)jeszcze pytanie z innej beczki czy ktoras z Was zamawiala wody kolonske meskie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam dla swojego męża bo jak zobaczył w katalogu butelki to sie uparł, ze musi je mieć i kazał brac w ciemno. To są rzeczywiscie tradycyjne wody kolońskie, bez atomizera (i tu minus :-( niestety). Na poczatku za dużo mu sie wylewało na rekę, ale pomału sie przyzwyczaja. Zapachy naprawde fajne, zwłaszcza Ambre i bardzo trwałe. Wszystkim, którym pokazywał wody bardzo się podobały, ale niestety zniechęcał ich brak atomizera właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaS
Czyli przy dochodzie niższym niż 250zł nie trzeba zgłaszać działalności ale trzeba to chyba ująć w rocznym zeznaniu podatkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
NP są swietna seria. Uzywam tego i bardzo sobie chweale. Skóre mam normalna. Natomiast seria Q jest do cery tłustej i mieszanej. Z naciskiem an mieszanej. Sistra uzywa tej serii nei maja problemów z cera w postaci pryszczy. Tez chwali. Napaliła sie juz na znizkowe kremy z czerwcowego katalogu. Aromatic nie próbowałam. Co to F2 pod oczy to jest podobne dobro jak Vichy. Cała serie serdecznie, bez krecenia polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askej mojej klientki kolezanka zamowila tą wode i ... stwierdzila ze chce ją oddac ,powiedziala kolezance ze wogole ona nie pachnie ze to zwykla woda takze bede musiala ja zreklamowac:(podobno wielka lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaS nie trzeba z tych kosmetykow sie rozliczac na koniec roku jesli sie nie ma dzialalnosci ,prawdepowiedziawszy watpie czy ktoras z dziewczyn rejestrowala cos takiego bo by sie wogole nie oplacalo od kazdego kosmetyku sprzedanego trzeba zaplacic podatek wysokosci 19% jak tylko odnajde linka do tej strony natychmiast go wstawie bo sama niewierzylam w to co jest tam napisane ,jednak to prywatna strona jakiegos pana mecenasa takze informacje sa prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ja nic na ten temat niewiem ze sa probki za zamowienie nigdy takich nie dostalam a gdzie slyszalas ta informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaS
Chyba spróbuję i podpiszę umowę z Faberlic. Zależy mi by szybko zamówić kosmetyki, jak to zrobić by było najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaS
Czy najszybciej będzie przez stronę www.faberlic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×