Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B.
O masakra, zero promocji, nic nie ma w cenach jakie zachecilyby klientow.. normalnie chyba sie pozegnam z zamowieniami :/ teraz juz nikt napewno na nic sie nie skusi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
No ja daję same minusy wrześniowemu katalogowi, ceny szokujące!!!!!!A do tego farb nie ma, stracę stałych klientów... to przykre, FABERLICU opamiętaj się!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
O tym strajku mogłybyśmy- konsultantki naprawdę pomyśleć...Przyłączam się!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie -zauważyłyscie,że zawsze te same osoby narzekają na wszystko co sie zadzieje w firmie a firma prosperuje -nawet dobrze- i Panie zamawiają kosmetyki - jak nie chcecie to nie zamawiajcie bo są osoby dlugo w firmie i są zadowolone z kosmetyków- między innymi ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Może u Ciebie zamawiaja klientki.. u mnie niestety przez ceny jest zastój, nic ich nie zachęca więc każda oddaje katalog 'jakoś nic mnie nie zainteresowało'. Ciesz się, że masz zamówienia i możesz sobie pozwolić na zakup perfumy która kosztowała 36 zł a kosztuje 64 zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę też ,że powinnyście wiedziec, że np, krem novaftem -0364-jak firma sprowadzała z Francji kosztował ok 70-80 zl a teraz????? zaledwie 23,90 i czy wiecie do czego on słuzy i co robi dobrego skórze - myslę ,że wiele z nas \"starych \" konsult nie pisze na tym forum bo ciągle wałkujecie ten sam temat - NARZEKANIE !!!!! i doszukujecie się błedów a nie dostrzegacie pozytywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzabelaB -przykro mi,że nie masz klientów ale wieczne narzekanie z pewnością nie pomoże -nikt chyba nie zmusza Ciebie i Twoich klientek aby kupowały - ja wiem ,że kosmetyki są przedniej jakości i cieszę się,że nie musze zbierac na krem 70 zl i on bedzie z Francji tylko mogę go kupic za 20-30 zl i moze byc z Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka123
nica123 - pamietam czasy jak musiałam zbierac na krem - i bardzo się cieszę,że one minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj halszka123 - może my \"stare ko\" teraz zabłysniemy na tym forum i poopowiadamy naszym młodszym koleżankom jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka123
nica123-co sądzis o serii NEO- jak jesteś dlugo ko to pewnie ją stosowałas -dużo sie mówi o mikroderabrazji i te zabiegi są drogie w gabinetach a po lecie skóra jest zmeczona i opalona i nalezałoby coś z nią zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście seria jest godna polecenia - tylko w okresie letnim nie radzę stosowac lub potem unikac słońca albo po zabiegu nalozyc krem regenerujacy- wiem ,ze w gabinetach kosmet jest ona używana i kosztuje wiele drożej - no i oczywiscie należy stosowac regularnie to są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka123
nica123-dzięki za odp- i troche się zgadzam z młodzymi koleż ,że kat są troche za drogie a ceny idą w góre ale w porównaniu co było 6 lat temu.................każda firma ma swoje plusy i minusy a to są kosmetyki tlenowe a nie dotleniające jak w innych firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Udało mi się zebrać zamówienie :) Przeciętne ale może być. A z innej beczki, jedna Pani zamówiła u mnie Kojącą maskę do skóry wrażliwej ( kod: 1143 ) str. 49 k. sierpień i robiłam zamówienie przez internet i nie było jej w tym formularzu, tylko przy promocji jaka jest opisana na tej stronie. Dojdzie mi ta maseczka jeśli napisałam o tym w UWAGI ? Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli napisałaś w uwagach to powinna przyjśc- gratuluję zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Nie mam sponsora. Sama od siebie kiedyś się zapisałam, więc teoretycznie pod warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
en.c1989@gmail.com - napisz na maila co i jak, a ja się zastanowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam mojego -jestem bardzo zadowolona -wszystko wiem na bieżąco a skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że ktoś tu z faberlica zaczął siać propagandę... Ja zaczynam 3 rok w faberlicu i niech mi nikt nie wciska kitu, że te kosmetyki są takie rewelacyjne i warto za nie płacić takie ceny. Owszem przez pierwszy rok pracy byłam bardzo zadowolona, a teraz ? Wiekszość stałych klientek poprostu woli coś tańszego bardziej znanej firmy. I ja im się nie dziwię, moja koleżanka jest konsultantką avonu i tam konsultantki prawie że na rekach się nosi. A w faberlicu jesteśmy sto lat za murzynami, nica123 jeśli uważasz, że teraz w faberlicu jest tak super( no bo pewnie masz klientki które kochają 50 % podwyzki) no to serdecznie Ci gratuluję, ja jednak nie umiem wytłumaczyć moim dlaczego firma działająca prawie, że w podziemiu, nie reklamująca się robi takie podwyżki. To jest czysta głupota, tak sądzę ja , rzesza moich klientek i bardzo wiele konsultantek. Jeden głos na TAK mnie nie przekonuje. A co do opisów kosmetyków, to każdy może je sobie przeczytać chociażby na stronie faberlica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze ta technologia bla bla bla kosmetyki tlenowe ile w tym prawdy to ja nie wiem ale ja tam jakiejś większej różnicy nie widzę , krem jak krem, żel pod prysznic jak żel pod prysznic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnej propagandy nie sieje tylko jak czasem czytam to forum to zastanawiam się czy ktoś Was przymusza abyście kupowały te kosmetyki i zazwyczaj piszą jedne i te same osoby i żadnej pozytywnej opinii a jak piszesz kaczka89 jesteś juz w firmie 3 lata -mysle,ze długo jak na taką malo znaną firme-coś jednak Cie trzyma przy tych kosmetykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnej propagandy nie sieje tylko jak czasem czytam to forum to ciągle piszą te same osoby i żadnej opinii pozytywnej a są w niej ,np 3 lata jak kaczka89 - czy ktoś Was przymusza abyście kupowały te kosmetyki - taj jak w kazdej firmir są plusy i minusy a mi i moim znajomym odpowiadają te kosmetyki i super ,ze nie są po 70 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnej propagandy nie sieję tylko jak czasem czytam to forum to mam wrażenie ,ze ktoś Was przymusza do kupowania tych kosmetyków i zazwyczaj pisza to te same osoby i są w firmie długo jak ,np kaczka89-3 lata - jak na taką firme 100 lat za murzynami to radzisz sobie całkiem dobrze. Ja nie pisałam ,że firma jest super tylko napisalam ile kiedyś kosztowały kosmetyki a ile kosztują teraz i nie wspomne o promocjach jakie firma daje ,wiadomo,że nikt nie lubi podwyzek ale bez tego niestety sie nie da kaczka 89 dieki za gratulacje ale i ja i moi znajomi sa zadowoleni z kosmetyków a cena tez ich nie przeraża kaczka89 przykro mi,ze jesteś w firmir 3 lata i nie wiesz jaka jest różnica pomiedzy kosm tlenowymi a dotleniającymi i nie zauwazasz rożnicy-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja zauwazyłam róznice - po serii novafem dostałam fajnego uczulenia na twarzy, o czym pisałam juz kiesys w tym watku, co wiecej oddałam te kosmetyki mamie, bo myslałam że może jej spasuja - było to mleczko do twarzy, płyn do amywania makijazu, krem jakis nawilzający i coś nawilzajacego pod oczy, wziełam wszystko na raz i sie przejechałam, moja mam dostała takich samych krostek (typu kaszka ) jak ja jednym słowem wyladowały one w smieciach, potem pomyslałam, że żle zrobiłam bo mogłam od razu z miejsca sprwadzic jak działają i odesłac je momentalnie do firmy po tym przypadku po prostu nie zamówiłam nic i nie zamówie, a było to pół roku temu prawda jest taka, że nie chodzi o to, że raz mi coś nie podpasowało i juz nie chce zamawiac, miałam inne rzeczy tej firmy, nie wszystkie były jakieś złe, ale nie były dobre ani nie zachwyciły na tyle, aby je zamawiać opakowania sa kiepskie tym bardziej perfidne nalepkie papierowe np na żelu pod prysznic szamponie czy odzywce wycierają się odklejają i potem nawet nie wiadomo czy mam szampon czy odzywke bo jak ktos nie zna ruskiego...dno.... ponadto krótsze terminy waznosci (pilegnacujnych kosmetyków) niz w innny7ch firmach, zdarzało się że nie było to nawet pół roku, - a co jak ktoś chce sobie zapas robic, jak powiedzmy jest promocja itp, potem musi sie streszczac, żeby zuużyc kosmetyk do końca, katalogi sa jakies takie straodwane, osobiscie mi się nie podobaja nie ma próbek, zawsze czegoś brakuje nie ma reklam w prasie, tv , nigdzie firma jakby wzieła się z nikąd ceny mnie osobiscie nie przerażają, ale zgadzam sie , że lepiej iśc kupić cos do drogerii i woiedziec co sie ma, po co, miec po polsku napisane co i jak, a nie w ciemno bawić się z tymi kosmetykami nie chce brzmiec jak reklama, wole zdecydowanie avon (choc nie powiem że zamawiam wszystko z tej firmy i chwale pod niebiosa - bo tak nie jest, ale wiele rzeczy mi u nich pasuje, pozatym samo działąnie firmy, próbki, opusty, no wszystko jest tak jak byc powinno) do faberlica zapisałam się troche ponad rok temu, krótko w nim byłam, bo mi zwyczajnie firma nie przypadła do gustu, tyle. oczwyiscie ja np szanuje prace innych konsultantek, i rozumiem, że komus może sie podopbać, takim zycze po prostu powodzenia ja jednak stwierdziłam, że nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli kosmetyk mi nie pasuje to poprostu go zwracam a nie wyrzucam do kosza bo nie jestem taka bogata mi np,nie pasuje avon ale nie \"wieszam na nim kotów\" i wiecznie go nie krytykuje tylko poprostu nie uzywam ich kosmetyków - ja czytając wasze krytyczne wypowiedzi na temat faberlic nigdy bym sie nie wpisała gdybym miała rozpocząc współpracę -więc prosze znajdzcie inne tematy a jak juz porezygnowałyście to przynajmniej nie piszcie byle czego bo kosmetyki są naprawde dobre -doczytajcie o kosmetykach tlenowych i dotleniających- faberlic jak kazda firma ma dobre i złe strony i przykro mi,ze wam nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety kosmetyki nie są takiej jakosci jak wowczas kiedy byly sprowadzane z Francji , daje przyklad : swojego czasu uzywalam krem antycelulitowy do masazu , uzywalam jednej tubki i efekt byl piorunujący , caly cellulit zeszedl ,obecnie po 3- 4 latach znowu sie skusilam na ten kosmetyk teraz z Rosji neistety zuzylam jedno opakowanie a obecnie używam kriozel i nic , efekty mizerne by nie powiedzieć zadne . Jeszcze jest pare kosmetykow ktore mnie zawiodly ale jeszcze podzialam w tej firmie juz teraz tylko w celach zyskowych , choc jesli beda takie ceny to raczej slaba nadzieja , jakies te zamowienia są ale mizerne i raczej bedzie mi ciezko teraz uzbierac tych 50 EP Za tą cene to faktycznie w sklepie taniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
I znowu kolejna podobna dyskusja się zaczęła :/ nawet się już czytać nie chce. Każdy ma prawo do swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×