Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

a ja chcialam sie dowiedziec czy jak korzystam z oferty na tańsze farby to moge skorzystac jednoczesnie z promocji że przy zakupie tam chyba 3 farb zestaw do farbowania jest za 7 zl? albo np jak kupie neo na biust moge zakupic pozostałe dwa kosmetyki z serii neo za 15 ale czy uprawnia mnie to do kupna cieni w promocyjnej cenie? tak mi sie wydaje ze chyba nic z tego, ale nie ukrywam ze fajnie by bylo jakbym mogla ta zrobic ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limit jest 400zl obejtnie czy jest to pierwsze czy kolejne zamowienie , jesli zamowienie jest na wiecej mozna zrobic częśc przedplaty lub wybrac zamowienie za pobraniem Jesli zamawiasz farby za 4zł nie lączy sie to z promocją zestawu do farbowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, tak tez myslalam, czyli z kosmetykami NEO bedzie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jeszcze spytac.. produkty z oferty promocyjnej nie sa pelnowartosciowe czyli np jak zakupie te farby tzn ze moga miec bardzo krotki okres waznosci czy juz po terminie? a jakbym chciala kupic wode za 20 zl bo zamowienie mam na 200zl ale lacznie z ta oferta z wyprzedazy to nic z tego? bo to sa ceny juz bez upustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forever chyba trochę nie tak z górną granicą zamówienia bo ja kilkakrotnie miałam zamówienie powyżej 400 jak i 500 i nie było żadnych problemów, żadnych przedpłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również miewam zamówienia za 500-600zł i jakś dostaję na przelew. Moze dlatego ze już jakiś czas z nimi współpracujemy i jakieś pieniażki mamy wypracowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska 200
cześc dziewczyny ja nie jestem konsultantką ani faberlic ani inncyh firm chciałabym się dowiedziec, jak to wyglada od strony prawnej , tzn można normalnie sprzedawac nawet za kwoty powiedzmy 1000-2000 zł i nie rejestrowac działalnosci gospodarczej, nie płacic dodatkowo do skarbówki ? jakbyco ja nie jestem urzednikiem, tylko normalną młoda kobietą, która się zastanawia nad tym jak to jest byc konsultantka w firmie sprzedazy bezposredniej typu faberlic, avon, oriflame jak ktoś cos wie, prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam, to nie płaci się skarbówce, bo kosmetyki są opodatkowane,inna sprawa jak się zakłada działalnośc gospodarczą, ale wtedy to już inne zasady.. nie będę się wymądrzać, bo pewnie ktoś wie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może na \"niskich\" szczeblach procentowych nie, ale jakoś tak na poziomie dyrektora to nie widzę odbierać 2000 w rabacie na kosmetyki :) w Ori zakładają działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy progu 18% jesli chcemy pieniadze na konto , oprocz spelnienie wszytskich punktow regulaminowych konieczna jest dzialalnośc jakis czas temu po internerice chodzil artykul o konsultantkach Avonu , prawnik wypowiadal sie ze z chwilą kiedy sprzedajemy kosmetyki dalej konieczna jest dzialalność ! od naszego zarobku placimy 7% podatku , oczywiscie nikt nie rejestruje dzialnosci ale gdyby skarbowka sie dowiedziala to spewności byly by nieprzyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
mam takie pytanko, może ktoś wie, czy ta promocja farb jest przedłużona, a jeśli tak to do kiedy, bo na formularzu wciąż widnieje, a może jak zamówię, to cena ich będzie 14,90??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
dziękuję, ale w takim razie dlaczego nie ma informacji, dlatego mam wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj właśnie dowiedziałam sie z biura, ze promocja trwa do 20 czerwca. Jeśli teraz kupisz to napewno masz je po 4zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
bardzoooo dziękuję i pozdrawiam, moje klientki są zadowolone z farb, ja także..polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brycia88
Witam Jestem z Czestochowy. Jezeli ktoras z Was chcialaby obejrzec nowy katalog i/lub zlozyc zamowienie zapraszam! Kontakt pod adresem e-mail lub GG: 2019171 Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wypróbowałam na sobie kolorek Królewskie Mango iiiiiiiiiiii jestem mile zaskoczona :) włosy mięciutkie,farba nie śmierdziała jak to na ogół jest ;) .Zobaczę co małż jutro powie,bo już śpi ale dla mnie super i chyba sobie więcej,tak na zaś zamówię,bo nie wiadomo kiedy taka promocja będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy jest w ofercie FL(także wyprzedażowej) jakaś maseczka,taka typu peel-off,co się ją ściąga z twarzy a nie zmywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to tego odcienia farby Marteczka pwoiedz jaki kolor masz po dwoch tygodniach , bo mojej siostrze tak wlasnie szybko sie splukal , może ona coś zrobila nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Dziewczyny jak wychodzi kolo oberżyna? Ja mam włosy farbowane gorącą czekoladą i jestem ciekawa jak ta oberżyna by mi wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mogę sie wypowiedzieć na temat tej farby to odcien jaki jest na palecie: jest to ciemny fiolet . Mozesz sprobować zafarbować przecież nic sie nie stanie , farby tanie , mozemy poekperymentować . Ja znow polozylam sobie rubinowo czerwony , kolor ladny choc i tak wiem ze znowu szybko mi zejdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
nie zgadzam się z opinią, że farby szybko się zmywają, klientki są zadowolone, mam dużo klientek na odcień oberżyna- na czarnych włosach są śliczne, z lekkim fioletowym połyskiem, polecam na bardzo ciemne włosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
a tak w ogóle to dwa tygodnie temu robiłam sobie - perłowy blond, a mam ciemnobrązowe włosy naturalne, wyszło bardzo fajnie, efekt balejażu, bo miałam pozostałości pasemek, polecam blondynkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×