Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B
Ja też uważam,że farby są dość trwałe :) farbuję już chyba 4 raz czekoladką teraz kupiłam kasztan i fajnie się trzymają :) a oberżynę bałam się,że wyjdzie mi za fioletowo na brązowych włosach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pewnego czasu nie zamawiam Faberlic, ponieważ nie mam chętnych na te ksometyki. Zna ktoś jakiś sposób promowania takich kosmetyków i przekonywania ludzi do nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
milion razy byl juz poruszany temat zachecania do zakupow kosmetyki przez klientki,wystarczy przejrzec kilka stron wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie wlasnie skladam zamowienie i jest napisane ze : za każde 3 zakupione produkty promocyjne (farba OK i/lub szampon OSK) możesz kupić KS5, BLF1 za 2,50zł lub SBK1 za 3,50zł , co to jest to SBK1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i farby wyprzedane. Jeśli dobrze widze nie ma ich już na formularzu zamówienia:( Komunikat z firmy: Uwaga!!: Informujemy, że wyczerpane zostały stany magazynowe produktów przeznaczonych na promocję Włosy w kolorach Faberlic: farby i szampony koloryzujące KRASA, balsam KS5 i rozjaśniacz SBK1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i farby wyprzedane. Jeśli dobrze widze nie ma ich już na formularzu zamówienia:( Komunikat z firmy: Uwaga!!: Informujemy, że wyczerpane zostały stany magazynowe produktów przeznaczonych na promocję Włosy w kolorach Faberlic: farby i szampony koloryzujące KRASA, balsam KS5 i rozjaśniacz SBK1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
dziewczyny,czy ja jestem slepa czy w lipcowym katalogu nie ma odzywki do wlosow krasa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
tak wlasnie dostalam emiala od firmy,ze stany magazynowe odzywki sie wyczerpaly..tak jak mowilam,jak cos fajne to zaraz tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
mam nadzieje,ze zmieniaja tylko opakowania czy szatygraficzne..bo jak nie to wrrrr.. jak mozna zdobyc stale klientki,jesli cos sobie wyprubuja a za dwa katalogi juz tego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałyście jak cena za katalogi poszła do góry od nowego miesiaca? Normalnie przegięcie. 1 sztuka za 2,50 zł 5 sztuk za 8zł 10 sztuk za 13zł 50 sztuk za 35zł I co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać , że taka cena to już za katalogi sierpniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partnerfm
A ja polecam współpracę w grupie FM . Perfumy - odpowiedniki oryginałów. Czysty, pachnący zysk .Piszcie partnerfm@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Jesli chodzi o cene katalogow na sierpien to mam nadzieje,ze cena jest taka gdyz jest jeszcze czerwiec a juz mozna je kupic,a ze pozniej bedzie normalna jak za lipcowe..bo jak jeszcze cena katalogow pojdzie tak w gore to forma zamiast sie rozwijac zacznie spadac w dol :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
tzn,ze beda drozsze? ;/ nie no..przechodzi ludzkie pojecie co sie z FL dzieje.. kupe rzeczy wycofanych, zamowienia coraz mniejsze bo wszystko nowe (niewyprobowane) i drozsze, katalogi drozsze, probek niewiele, ciagle jakies braki :/ ciekawe jak dlugo pociagnie.. wydaje mi sie,ze za szybko zachlysneli sie wiekszymi zamowieniami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Super,że nawet z katalogu na lipiec nie można zamawiać farb do włosów..po cholere je wyprzedawali skoro teraz ich nie ma na magazynie :/ ciekawe co ja mam zrobić z zamówieniami. Zaczyna mnie ten cały Faberlic wkurzac i się nie opłacać zamiast cieszyć i opłacać. Niedługo nasze zamówienia będą na ledwo 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
też nie rozumiem po co te farby wyprzedawali, a jeszcze bardziej po co wpisywali je w katalogu skoro ich nie ma, nie wspomnę o perfumach fruity i chocolade......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farby były wyprzedawane (tak jak inne produkty) bo miały na opakowaniach stare kody a skoro kody sa zmienione to produkty na opakowaniach muszą być do tego dostosowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Czyli co..perfum też nie ma w sprzedaży w lipcu mimo iż są w katalogu? tego nie wiedziałam.. ok skoro kody są stare i muszą być nowe to właśnie po jaką cholerę dawali je w katalogu?! Jakoś odżywki nie dali i jest ok,nikt nie widzi..a tak to co mam może wpisać w katalogu na produktach,których jednak nie ma by nikt nie chciał zamówić?! paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Tak,nie jest źle..tylko jak właściwie zliczę zamówienie i odejmę to czego nie ma na stanie a istenieje w katalogu to niewiem czy w ogóle będe miałam sens zamawiać..co miesiąc są mniejsze zamówienia a klientki wciąż pytają o produkty które są wycofane lub o farby do włosów i odżywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
może ktoś wie, co jaki czas są uzupełniane stany magazynowe w faberlic, bo na te farby to mam stałe klientki,???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Hej dziewczyny :) Ja mam pytanie z innej beczki:) Jestem konsultantką od niedawna i nie wiem jednej rzeczy. Chodzi mi mianowicie o promocje tyg. na lipiec 1 tydzien. \"1 – 8.07.2008 Za każde 50 zł z zamówienia otrzymasz (przemiennie) produkty Collection Russe: 1456, 1457, 1458, 1459, 8403 każdy za jedyne 2,90 zł Wpisz hasło: PIELĘGNACJA Oferta produktów promocyjnych dostępna w katalogu lipiec strona 112-113\" Jak zamówie za 250zl to dostane te 5 kosmetyków? i Każdy za 2,90? czy ostatni tylko? :( Proszę o szybką odpowiedz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy za 2,90 bedzie. Im wieksze zamówienie tym wiecej towaru z promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Czyli za 250zł dostane kazdy z nich ?:) Super;* dziękuje za odpowiedź;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko.... dziewczyny jeszcze nie mam próbek perfum, zamierzam teraz zamówić a niektórzy męczą mnie o zapachy. Proszą o doradzenie, czy woda Kaori, czy Aora. Więc mam pytanie dla Was....która lepiej się sprzedaje ogólnie??? Dzięki z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×