Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

No dokładnie, ja też tak mam. Coś namieszali uaktywniając noową usługę. Mam nadzieję, że to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
a u mnie wszystko w porzadku w strefie konsultanta :) za to system mi wczoraj cos szwankowal ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne sa produkty w nowym katalogu! :-) i ceny tez ;-) Podziele sie opinia na temat kosmetykow ktore wyprobowawalam: -tusz pogrubiajacy..super! -blyszczyki naprawde wygladaja bardzo anturalnie (mam 1001 i 1003) a rownoczesnie naprawde usta kusza :-) -FM1- czytalam opinie chyba Ducky i dlatego kupilam, bardzo mi przypadl do gustu -krem sebokontrola....niebardzo ta konsystencja zaraz po nalozeniu (jakby sie lepil) ale potem skora matowa pzrez caly dzien -peeling z serii Q bardzo udany zakup! kupilam jeszcze troche ale nie wszystko mialam okazje wyprobowac ;-) Fajnie ze katalog jest na sieci bo jezeli kupuje sie tylko dla siebie to mozna sie obyc bez drukowanego katalogu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie dostalam paczke ,dla siebie zamowilam farbe OK 755 (po raz drugi) R14 czyli mleczko do ciala jeszcze jego nie mialam,oraz poidklad subtelny dotyk narazie wyprobowalam tylko podklad, narazie jest super zobaczymy co sie bedzie dziala za kilka godzin,oprocz tego dostalam gratisy -platki do kąpieli ,plyn do kąpieli (wlasciwie niewiem dlaczego) oraz krem ochronny do twarzy (tez niewiem dlaczego)no ale nie bede wybrzydzac i jestem zadowolona:pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ten żel FM1 bardzo fajny jest, a co do kremu sebokontrola, to po kilku użyciach oddałam go siostrze. Było to kilka miesięcy temu, ale jak ostatnio byłam u niej to zauważyłam, że chyba zbytnio go nie używa :P Ten krem zostawia jakąś dziwną powłokę na skórze, może po jakimś czasie matuje, ale uczucie, jakie pozostawia, nie jest komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy czesto sa takie promocje jak od jutra do pon z tym mleczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Interesuje mnie jedna sprawa... Czy trzeba kosmetyki zamawiać co miesiąc??? Tzn, czy jeśli zamówię kosmetyki w sierpniu, przypuśćmy w wrześniu nie zamówię nic, w październiku również, to czy w listopadzie będę mogła dokonać zamówienie??? Czy są jakieś wyznaczone limity, zobowiązania... itp, itd??? Czy mogą mnie za brak zamówień, bo z tym jest różnie, wyrzucić z Faberlic??? Czy w każdej chwili mogę zrezygnować z bycia konsultantką??? Czy są związane jakieś koszty, z powodu braku zamówień, rezygnacji... itp??? Prosiłabym o informacje, za które będę bardzo wdzięczna, bo chciała bym spróbować, ale nadal mam co do tego wiele wątpliwości... Pozdrawiam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz. Nie ma obowiazku zamawiania co miesiąc. Jak przez pół roku będziesz nieaktywna mogą cię wykreśłić, ty za to nic nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak, limitów nie ma, za zamówienie ponizej 250 zł w cenach katalogowych płacisz 7 zł za przesyłke, powyzej 250 zł nie płacisz przesyłki jesli jesteś niekatywna przez pół roku to wypisuja cię sami i nie ponosisz z tym związanych żadnych kosztów, kosmetyków nie musisz zamawiac co miesiąc, wystarczy raz na pół roku, aby dalej byc konsultantka wpisowe jest darmowe dla nowych osób, które sie wpisza sa darmowe kosmetyki tzn jakis kremik lub pomadka a co miesiac sa promocje np teraz jest w promocji, ze przy zamówieniu otrzymasz błyszczyk do ust, o ile się nie myle to za 5 zł, a przy zamówieniu powyzej 70 zł mlezko do ciała za 2 zł a jesli chcialabyś wiecej informacji pisz na moje gg 910429 to chetnie ci jeszcze podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Czy zamawiałyście już z katalogu sierpniowego kosmetyki i czy dostałyście katalogi na wrzesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
hey dziewczyny miała może którać męską wode MON ROI bo chce ja zamowić ale zastanawiam się jak pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawią mnie te szampony koloryzujące, które wprowadzone będą w przyszłym katalogu ... Kolorów co prawda niewiele, ale jednak przynajmniej dwa odcienie mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecia
dziewczyny podzielcie sie opniami na temat kremikow X3, X17,NP1, NP2 prossszzzeee!!!! bede niezwykle wdzieczna, bo nie mam pojecia ktory bedzie lepszy do zmeczonej szarej zestresowanej pozbawionej blasku cery:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zmęczonej, pozbawionej blasku cery polecam SK-2. W tym kremie jest coś zdecydowanie przytulnego i odprężającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecia
dziękuje Ducky Duck:) a nie swieci sie po nim? bo ja mam cere mieszana ktora "lsni swoim wlasnym blaskiem" po paru godzinach ;/ jeszcze jedno pytanko bo nie jestem pewan tych oznaczen, jakos mi to podejrzliwie pachnie.... szminki MR, odcienie 1007-1012 sa naprawde perlowe , a odcienie 1001-1006 efekt wilgotnych ust? bo na zdjeciach wygladaja dokladnie naodwrot;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
I jest na odwrót - tzn. MR 1007-1012 to efekt wilgotnych ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecia - krem SK-2 wręcz matuje skórę, moim zdaniem skuteczniej, niż większość kremów matujących. Z tymi odcieniami pomadek to faktycznie dziwna akcja ... Kupiłam dwie niby z tej samej \"grupy\" a mają zupełnie różne właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz moge sie podzielic trwaloscią farb do wlosow a w szczegolnosci odcieniem HIPNOTYCZNA CZERWIEN - po dwoch tygodniach okazuje sie ze zamisat czerwieni mam pomarancz ,wlosy myje dobrym szamponem i nie znow ciedziennie wiec raczej wina farby ,kolory faktycznie piekne ale do drugiego mycia ,zastanawiam sie czy jeszcze sie skusze na jakąs z tych farb,moze jednak na szampon koloryzujący...:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie chrapkę na szampon w kolorze orzecha laskowego. Jeszcze jedno cięcie i będę miała naturalny kolor włosów , więc powinien mi równomiernie złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ciekawią te szampony koloryzujące, ale wobec wypowiedzi forevergirl zaczynam się zastanawiać, czy ich trwałość będzie warta ceny. Jako że przyjął się u nas zwyczaj, by informować resztę faberlicowej społeczności o przetestowanych kosmetykach, chciałam powiedzieć, że od jakiegoś czasu używam kremu Anti Acne na dzień z serii B oraz żelu pod prysznic SPA-23 \"Kwiat pomarańczy\". Krem Anti Acne przypomina mi swym działaniem FM-4 - kontroluje wydzielanie sebum, jest lekki, dobrze rozprowadza się na nim korektor, szybko się wchłania. Ma kremową konsystencję i zapach podobny do aplikatora punktowego - nieco zbliżony do grapefruita. Dobrze mi się go używa, jestem zadowolona. Krem całkiem fajnie nawilża - spodziewałam się, że będzie antybakteryjno-wysuszający, ale - ku mojemu zadowoleniu - okazało się inaczej. Żel pod prysznic SPA-23 mile zaskoczył mnie ładnym zapachem ... Ale radość minęła wraz z wylaniem odrobiny na dłoń - wówczas zapach nie był już zbyt naturalny. Żel słabo się pieni, jest rzadki, mało wydajny, ma pomarańczowy kolor. Skóra po nim nie jest nawilżona. Nie jestem zadowolona z tego kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha18
witajcie ja miałam farbe kolor koniak i naparwde jestem z niej zadowolona. Wiecie taki kolor jak miała forver girl bardzo szybk się zpiera i nie ważne jaka to firma. Kolezanka robi fryzjerska farba i tak musi co 2 tygodnie poprawiac kolor a że leci z głowy to normalne takze mysle ze farba i tak dlugi wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam tonera (nie pamietam jakiej firmy) i sie trzymal 1,5 miesiaca zaznaczam ze byl to kolor wsciekle rozowy choc malo tez nie kosztowal ,zagdam sie z tym ze kolory o odcieniach czerwieni ,czerni sie szybciej splukuja ale nie po 2 myciach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez długi czas farbowałam włosy na ciemną czerwień, zaznaczam, że szamponem koloryzującym. Kolor na pewno nie spierał sie szybko - po dwóch miesiącach od farbowania o tak długim czasie od zabiegu świadczyły bardziej moje odrosty, niż spłowiały kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-86
agusha a ten koniak to kiedy nakładałaś ? tzn ile czasu mineło od farbowania i ci sie nie zmywa , bo ja mame wczoraj mahoniem farbowałam i szczerze wyglada to obiecujaco, ale mam nadzieje ze za 2 tygodnie nbie bedzie znowu siwizny widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
aga-86 nakladalam z jakeis 3 tygdonie temu i jest naparwde fajnie tak jak inne farby nie pokrywaly mi odrostów i pasemek blond tak ta farba poradzila sobie z tym doskolane, kolor troche zdladł ale to normalne od mycia to kazdy blaknie ale ogolnmie jestem zadodowlona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpień : 17-19.08.2008 Produkt NIESPODZIANKA Opis Produktu: Tylko w dniach 17 - 19 sierpnia 2007 za każde 70 zł z zamówienia możesz otrzymać Produkt - niespodziankę od Faberlic za jedyne 2 zł Uwaga!!! Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, wpisz hasło LATO na formularzu zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×