Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość aga86
wypróbowałam szampon sl do farbowanych i suchych no i musze powiedziec ze jest to przecietny szampon, który bez odzywki nie daje rady, za to maska sl do zniszczonych jest całkiem niezła, od razu po nałozeniu zmiekcza włosy, po spłyukaniu bardz łatwo jest je rozczesac zel spa czarny las - fajnie pachnie, normalny zel, nie ma jak dla mnie ani specjalnych wad ani tez super zalet, jak to zel mleczko Q = to zółte - całkiem fajne - konsystencja jest w sam raz, nie jest wodniste, ani tez zbyt geste - jest w porzadku błyszczyk ponetny blask - bardzo ładny, mam równiez jeden z nowszych błyszczyków avonu i przyznam ze ten z faberlic wydaje mi sie lepszy - czyli to na plus- aha kolory na obrazku jak i w opakowaniu moga wydawac sie ciemne, ale na ustach sa jasniejsze bede próbowac rozjasniecz krasa i farbw perłowy blond krasa w przyszłym tygodniu, wiec napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbe perłowy blask czy jakoś tam mozesz śmiało uzyc, jestem strasznie wybredna co do kolorów farb, a ten kolorek jest super. I w dodatku kazdy sie pyta czym farbowałam włosy, bo sliczny kolor wyszedł, nie ukrywam, ze miałam nałozona ja na pasemka i troszke jeszcze przebijaja, ale jako blond jest fajny bo naturalnie wyglada. Aha i troszkę rozjaśnia włosy, ale włosy nie sa zniszczone i matowe. Ja czekam teraz na ten balsamik nowy do włosów, ciekawe czy bedzie to samo co balsam w saszetkach przy farbach, mam nadzieje, ze tak, bo te saszetki rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanwiam czy zlozyc zamowienie dzis czy poczekac do weekendu ostatnio mozna bylo zgarnac dwa prezenty ,moze i na ten week zaplanowany jest kosmetyk extra ... w tym zamowienie napewno dla siebie wezme KOREKTOR DOKLADNA LINIA -uzywal go ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to ten w kredce to tak - używałam tego jaśniejszego odcienia. Nic nadzwyczajnego, raczej nie nadaje sie do korygowania większych mankamentów, typu wypryski. Jest w porządku do przebarwień. Mógłby lepiej dopasowywać się do koloru skóry. Wg mnie jest nieco zbyt widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o serii do skóry problemowej? Używa(Ł) ktoś? a chciałabym wypróbować podkład tej firmy jaki radzicie? (tylko zeby nie byl za suchy bo moja skóra tego nie przyjmie:( ) i jeszcze jedno chodzi o VL4 czyli serum wzmacniające cebulki włosów strasznie mi wypadają włosy;( co sadzicie o tym preparacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podkladu polecam Subtelny dotyk delikatny podklad ,lekko nawilzajacy,twarz po nim sie nie świce(przynajmniej na mojej cerze,takze dobrym podkladem jest Odmlodzenie i pielegnacja wlasciwosci sa praktycznie takie same choic bardziej elegancki jest ten drugi podklad:) do cery problemowej uzywalam kiedys jak jeszcze przywozili z Francji ale bylam srednio zadowolona ,jak dla mnie za bardzo wysuszaly twarz VL4 mam ale nie uzywam :) nie zabardzo chce mi sie w to bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas jest spotkanko...to pierwsze na ktorym bede...alez jestem ciekawa :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie wytrzymalam do weekendu i dzis zrobilam zamowienie ,dla mnie oczywiscie jak pisalam wczesniej korektor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia - jeśli chodzi Ci o serię B do skóry problemowej, używam aplikatora punktowego i kremu na dzień (krem na dzień opisywałam kilka postów wcześniej). Z obu jestem zadowolona. Aplikator działa skutecznie - podsusza wypryski, działa jak należy, szybko schnie i długo się trzyma skóry. Krem też jest OK. Dobrze nawilża, reguluje wydzielanie sebum, myślę, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
wicei może czy woda po goleniu N-3, która jest w katalogum wrzesniowym za 19,9 zł ładnie pachnie ? i czy własciwie pachnie jakimś typowo meskim zapachem , bo to woda po goleniu w sumie, a nie toaletowa i wogole męskie zapachy sa łądne w faberlicu ? chce cos kupic bratu na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seria N dla mezczyzn bardzo mi sie podoba ,mialam przyjemnosc testowac wiekszosc produktow tej serii,zapach jest jak najbardziej meski , nie jest bardzo mocny ,dlugo sie trzyma .... zapach Silna Wola meska tez jest ladna choc na poczatku jest zbyt gryząca po kilkunastu minutach sie ulatnia i pozostaje dlugotrwaly piekny zapach innych wod meskich niemialam okazji wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie nie podoba zapach serii N....pachnie jak tanie meskie wody toaletowe z lat 80-tych..nie chialabym zeby moj maz tak pachnial. Innych meskich zapachow Faberlica nie mialam okazji wachac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wg mnie zapach serii N jest całkiem przyjemny, delikatny i nie nachalny. Nie jest zbyt trwały, ale przynajmniej nie drażni tak jak niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpień : 24-27.08.2008 Mleczko do demakijażu za jedyne 3.50 zł Składając zamówienie w dniach 24 - 27 sierpnia 2007 za każde 70 zł z zamówienia możesz otrzymać Młeczko do demakijażu za jedyne 3.50 zł UWAGA! Wpisz hasło MLECZKO na zamówieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
seria N naprawde pięknie pachnie, delikatnie i subtelnie dosc dlugo otrzymje sie na skórze ja ja napradwe serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z promocyjnych mleczek do demakijażu po 3,50 mam włożone do paczki takie jak xQ-1n oraz xA-1n. W katalogu nie widnieją , ciekawe jakie będą. Paczka powinna być w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A seria N jest fajna, mój mąż używa i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze te probki wody serii N sa nie ten tego? Maz ma zel do twarzy...ale to chlop i jeszcze nie uzyl. Jak Wy zmuszacie Waszych zeby uzywali czegos wiecej niz mydla, pasty do zebow i itp, szamponu, srodkow do golenia i zelu pod prysznic? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megosia - ja swojego nie umiem namówić, by chociaż używał żelu pod prysznic ... Wg niego mydło jest dużo lepsze. Ostatnio chciałam namówić mojego pięknego na peeling, to przekładał to przez 2 tygodnie, aż w końcu po prostu odechciało mi się nalegać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie dostalam paczuszke jutro ja obejrze dokladnie ,jak narazie to zobaczylam pekniete opakowanie chlodzacego zelu do stop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te tubki są wykonane z bardzo cienkiego materiału. Co prawda ułatwia to znacznie wydobycie kosmetyku pod koniec, ale właśnie chyba łatwiej jest uszkodzić je podczas transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 86
a ja tam zamówie tę wodę za 19,9 z serii N, a co tam, bedzie dla 16letniego brejdaka na urodziny , heh zamówiłabym toaletowa ale szkoda mi kasy hehh...a tak i tak sie nie dowie ile to kosztowało, bo mu nie pokaże katalogu heh (cham ze mnie) a ojcu wcisne chyba tlenową pianke do golenia też z seri N jak wysle zamówienie 16 wrzesnia internetem to załapie sie już na katalogi na pażdziernik chyba co nie ? bo tak planuje zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pianka z tej serii jest bardzo fajna, dopasowała nawet mojemu wybrednemu meżowi, który nic innego nie uzywał tylko z Gillette, tak wiec smiało możesz ja wciskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wyslesz koło 16 wrzesnia to powinnas dostać juz nowy katalog, zalezy to od kiedy beda nowe dostepne, zajrzyj sobie w internecie około 12-tego na formularz zamówienia, tam przewaznie pisze od kiedy nowy katalog jest dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, pianka tlenowa jest bardzo dobra, mój tato też się do niej przekonał, na tyle, że zużywa już drugie opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL - gg 1801864
Cała seria N jest rewelacyjna oraz ładnie pachnie. jednak woda toaletowa i po goleniu z tej serii mi sie nie podoba (choc paradoksalnie pachna jak cala seria ;) ). dla mlodego chlopaka powinna byc dobra woda Uomo Felice. Mon Roi tez jest ladna, ale z "ciezszych" wod, wiec młodemu moze sie nie podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wypróbowałam żel do koncówek włosów, naprawdę swietny, działa podobnie jak bio silk, konsystencja oleista, a nie zelowa, a koncówki wreszcie nie sterczące. Poleca. aha mam takze wypróbowana nowa odzywke do włosów z serii krasa, takze fajna, bardzo gęsta i az ciężko wydobyc z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten żel do końcówek to tylko na mokre włosy można nakładać, czy na suche też? Bo z tego co wiem, Biosilk można też na suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×