Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

a ja pamietam te pierwsze katalogi z 2003 roku wtedy dopiero byla bieda katalogi byly jeszcze wowczas kwadrotowe nawet mam pare;), no niestety z tym ze nie daja zadnych gazetek reklamowych to sie zgadzam ,tez bylam w Avonie kilka lat i sie troche przyzwyczailam do roznego rodzaju dodatkowych informacji,jednak Avon postawil na rozszerzenie kampanii reklamowej w telewizji co bardzo zaniedbalo konsultantki bo co to jest 15% skoro trzeba zakupić roznego rodzaju gadzety ,probki ,katalogi dla klienta? ... a co do dlugopisu to byl jeszcze niedawno nawet nie zwrociłam uwagi że już go nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Z tego co ostatnio mówiła mi moja dyrektorka to mają sie ukazać reklamy Faberlica w prasie, oby jak najszybciej no i jakieś"porządne" żeby nie trzeba było się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
A czy wtedy ceny nie wzrosłyby drastycznie? Może tak przystepne związane są właśnie z brakiem agresywnej promocji, pachnących katalogów, słynnych twarzy/ ambasadorek marki??? Co myślicie w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam z przedmowczynia. Szkoda by bylo gdyby ceny wzrosly, a przeciez sami musicie przyznac ze sa naprawde przystepne. Tutaj to my sprzedajacy musimy byc dobrymi marketingowcami... Ja tam nie potrzebuje zadnych badziewnych dlugopisow ktore raz pisza a raz nie ;-) i moje klientki tez nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Mam takie specyficzne pytanie, czy ktoś z Was - drodzy forumowicze - ma może w zapasie/ na zbyciu lub ma a nie chce jakieś próbki wód toaletowych z FL??? Jestem bardzo ciekawa jak pachną, znam tylko primaverę, bo jestem w faberlicu nowa. Chętnie przyjmę, odkupie or somfink ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Witaj Megosiu czy byłaś ostatnio na spotkanku w KRK??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Tak wiem, ale po ostatnim zamówieniu chyba się jednak nie skuszę. Miałam drobne przejścia. Najpierw kurier chciał mi dostarczyc paczkę w terminie, który JEMU pasował. A poza tym w zamówieniu zaznaczyłam próbki 2 wód damskich: Kaori i Ramyata. Byłam ciekawa jak pachną bo tak się tutaj nimi zachwycacie... a ja lubię takie ekskluzywne zapachy... Na formularzu były dostępne, ale w paczce dostałam 1 PRÓBKĘ MĘSKĄ!?! wody kolońskiej Ambre. Trochę się zdziwiłam. Napisałam maila na BOK i pani odpisała mi, że tą właśnie próbkę męską sobie zamówiłam na własne życzenie. A jak sprawdziłam formularz, to mieli mały błąd. Pod kodem Ramyaty był szczegółowy opis tej nieszczęsnej Ambry grrrrrr na szczęście się nie zmarnuje, bo mam faceta :) Nie przyszło mi wtedy do głowy, żeby sprawdzać takie szczegóły, bo było to moje 2 zamówienie, w dodatku robione chybcikiem w pracy. Po mojej interwencji nagle na stronie zapanował ład i porządek ;))) Także podtrzymuję moje pytanie/prośbę, jeśli ktoś dysponuje, to proszę o kontakt Pozdrawiam Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonko a jak pachnie ta Ambra bo tez moje klientki sie o ta wode pytaja a niewiem czy warto zamowic jej probke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Andziu coś mi się wydaje, że Ty jesteś moją przełożoną. Witam ponownie... A na te próbki jestem chętna... Może się jakoś zgadamy na gg wieczorkiem, bo póki co jestem w pracy... Odezwę się jak wrócę. Pozdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Co do wody kolońskiej Ambra - zapach całkiem fajny, trochę jakby cytrusowo-ziołowy, świeży, nie przydusza, raczej ożeźwia. Jak dla mnie unisex, tzn niekoniecznie wyłącznie dla mężczyzn. Ogólnie ok. Słyszałam, że lepszy od figowego... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
A powiedzcie mi jeszcze czy wody Ramyata, Adiva, Kaori wrócą jeszcze do regularnej sprzedaży??? Jestem ciekawa jak pachną, chciałabym je mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
a jakby ktos przypadkiem "dorwał" linka do nowego październikowego katalogu, proszę zapodać na forum, bo ostatnio cos długo czekaliśmy na ten na oficjalnej stronce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
A mi te wody kolońskie w ogóle się nie podobają, są to zapachy, jak dla mnie, dla panów po 50- tce. "Pachną" jak typowe stare wody kolońskie typu " Przemysławska" fujjjjjjjjjjjjjjjj. Narazie nikomu poza moim tatą(o zgrozo) się nie spodobały a wąchało je kilkadziesiąt osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Adiva jest baardzo jaśminowa i dusząca, Kaori niestety nie pamiętam jak pachniała, natomiast Ramyatę uwielbiam jest kwiatowo-korzenna bardzo inna od znanych mi dotąd zapachów. Czekam aż znów będzie w ofercie, ale podejrzewam, że chcą ją wycofać bo nawet w Rosyjskich katalogach już jej nie ma. Podobno zamiast tych zapachów mają być pasty do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
co proszę??? pasty do zębów zamiast zapachów - help!!! Chociaż może jest to jakiś pomysł w ori też mają pasty ale osobiście nie odważyłabym się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
To w takim wypadku może ktoś ma te wody na "zbyciu", to odkupię po prostu, bo jestem ciekawa przeokrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL - gg 1801864
tez cierpicie dziewczyny z powodu brakow w ofercie dezodorantow ( w kulce lub w spray)? kiedys byly w kulce - np. kaori ale obecnie nie ma rzadnego. masakra - jak bylem w avonie to mialem zamowien na same kulki w wysokosci 200-300zl a tutaj lipa :( dobrze, ze inne produkty maja lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adiva ,Kaori przepiekne zapachy duzo na nie mialam zamowien natomiast Ramyata wogole nie moj styl komus z kafeterii ja odsprzedalam,takze kazdy niech sie kieruje swoimi upodobieniami bo Ramyata miala bardzo pochlebne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal ja mam dwa deo w domu z serii Natural Emotion byly jakies pol roku temu takze narazie nie odczuwam ich braku;)no ale mogliby rozbudowac swoją oferte o \"kulki\" dziewczyny konczy mi sie maseczka do twarzy i chcialam jakąś zamowić tylko zastanawiam sie jaką gdyz nie mają zbyt wiele w ofercie ,zastanawiam sie miedzy SK3 kojacą maska dla skory wrazliwej oraz z serii LU \"Parfait\" moze ktoras z Was uzywala ich ,dodam ze cere mam normalna bez zadnych problemow. Teraz jeszcze uzywam RSO -3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Właśnie, doradżcie jakąś maseczkę, bo ja też się zastanawiam. A cerę mam normalną, bezproblemową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Powiedzcie do czego służy ten balsam speraktywny X17??? Jak się go stosuje??? Jako krem do twarzy, ciała, na dzień/ na noc czy może pod makijaż??? Miałam okazję go zobaczyć i jego konsystencja bardzo mi odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonka pewnei ze bylam na spotkaniu w Kraku! I nawet wiem po wypowiedziach ktora Ty bylas z posrod faberliczek ;-P :-) Probek perfum nie mam, bralam ostatnio dla mamy (najbardziej jest Primavera odpowiadala) Michal-Jezeli Faberlic zrobi taki antyperpsirant jak Vichy bialy to kupie! A skad ta info o tym ze zamiast perfum beda pasty do zebow sprzedawac? pozdrawiam z deszczowego Kraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonka kiedys w Faberlicu byla ksiazka opisujaca wszytskie kosmetyki tej firmy,moze w skrocie napisze co jest w niej napisane na temat Aquaftemu: Ten absolutnie wyjatkowy preparat zawiera 20% emulsji Aquaftem .Nie ma przeciwskazan ani ograniczen wiekowych do jego stosowania.Preparat moze byc stosowany zarowno osobno,jak i polączeniu z innymi kosmetykami marki FABERLIC. Nasycajac tkanki skory tlenem czasteczkowym emulsja sprzyja aktywizacji syntezy kolagenu i wzmocnieniu scianek naczyn krwionosnych,poprawia lokalne ukrwienie .... ... Jest to idealny kosmetyk do codziennej pielegnacji skory oraz spowalniający starzenie sie skory(m.in.zapobiega powstawaniu zmarszczek). Oprocz tego emulsja ma bardzo korzystne dzialanie w wypadku oparzen termicznych ,slonecznych ,chemicznych .Clodzi skore ,obniza temperature powierzchniowa,przeciwdziala powstaniu pecherzy o raz infekcji wtornej...... ....emulsja przyspiesza gojenie uszkodzen traumatycznych skory oraz zabliznianie ran pooperacyjnych .... nie wywoluje zadnych skotkow ubocznych . ....Mimo swoich doskonalych wlasciwosci emulsja nie jest lekiem..... Pozniej jest napisany sposob stosowania ,wiec nie bede tego pisac ,ja uzywam Aquaftemu po ugryzieniach przez komary jeden dzien i wszytsko mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
No to super!!! Kupuję, bo ja mam alergię na takie właśnie letnie gryzonie - komary itepe. Bąble w ogóle mi się nie goją tylko swędzą i pieką przez tydzień lub dłużej. Chwilowo koi mnie Amol, ale wystarczy, że niechcąco dotknę się w tym miejscu, a już wszystko zaczyna się od nowa. Można wyjść z siebie!!! Czyli do listy zakupów na wrzesień dodaję jeszcze X17 hi hi hi Dzienx za info. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Witaj Megosiu o ile sie nie mylę nawet siedziałyśmy obok siebie ;))) A następne spotkanko najprawdopodobniej 17 września się zapowiada. Organizuje je chyba dziewczyna, która wtedy też była w Cafe Hamlet, taka młodziutka, cała w zieleni... Gadamy na gg, ale na spotkaniu nie było czasu, żeby poznac się w realu Pozdrawiam i mam nadzieję, że wkrótce przestanie padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonka tak, na poczatku siedzialsmy kolo siebie, ja pierwsza przyszlam i pierwsza wyszlam ;-) 17 wrzesnia? nie wiem czy bede wtedy w Krakowie... no zobaczmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde ale macie fajnie z tymi spotkaniami ,w mojej okolicy nie robia takich imprez ,jedno jedyne szkolenie bylo z 3 lata temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×