Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

ja nie chce bizuterii w faberlicu, lepiej niech sie skoncentruje na kosmetykach, wprowadza nowosci, po co sciagac te pomysly z innych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mial ktos z was farbe perłowy blond z faberlic, chce sobie zamówic ,ale nie wiem czy kolor wychodzi fajny, czy nie przyciemnia włosów. Dajcie znac cos na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś
może mi powiedzieć jak zorganizować spotkanie dla konsultantów i osob chętnych tak dla 10 osób, czy może to być w kawiarni czy trzeba coś innego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogus 26
hej czy ktos wie czy serum wzmacniajace cebulki wlosow jest dobre czy pomsaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostrzenica miała te serum i sobie bardzi je chwailiła, a teraz znowu mam na niego zamówieni, bo znajoma gdzieś czytała same dobre opinie o tym preparacie A co do farby zrobiłam sobie ten perłowy blond i kolorek super, tak jak na opakowaniu, włosy nie zniszczone i wszystko jak najbardziej naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem przed pierwszym zamowieniem i chcialam wzmacniajacy do biustu R15 a tu w sierpniowym katalogu nie ma :( Czy da sie go jakos zamowic ? A co polecilybyscie na dobry poczatek z sierpniowego katalogu? W zasadzie z kazdej kategorii ;-) pozdrawiam Goska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
hey megosia ja poleciałabym ci spa 27 czarny las jest w tym katalogu w promocji jest super po wykąpaniu czuć zapach czekolady i wiśni jak bys kąpała się w lodach pychotka mowię ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gia87
witam jestem nwa konsultantka i bardz bym prosila aby ktos mi wytlumaczyl jak dokladnie wyglada sprawa z deklaracjami dla nowych konsultantek i jakie korzysci ma z tego konsultantka ktora pomaga wejsc w to wyszystko nowej osobie z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Temat deklaracji i zaczynania współpracy z Faberlic był poruszany na tym forum już tyle razy, że naprawdę, dla chcącego nic trudnego - wystarczy przejrzeć strony tematu, znajdą się odpowiedzi na większość pytań. Nie ma sensu powtarzać w kółko tego samego. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania w tym temacie, zostaw adres e-mail, to pewnie któraś z dziewczyn chętnie odpowie na Twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do konsultantek starszych stazem. Czy jezeli w tym katalogu nie ma jakiegos kosmetykua byl wpoprzednim jest szansa ze bedzie w kolejnym? Mam dwa ost katalogi (wczesniejszych niestety nie) i zainteresowaly mnie niektore kosmetyki pielegnacyjne w tym R15 i smutno mi zenie moge teraz kupic....jak nie bedzie to sie obrazam i nie zamwiam nic...;-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dany produkt sie ukaże, moze byc dopiero po 2 mies przerwie w katalogu. Tak więc nie trac nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dany produkt sie ukaże, moze byc dopiero po 2 mies przerwie w katalogu. Tak więc nie trac nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
Megosia - R15 jest we wrzesniowym katalogu, wiec bez obaw ;) kosztuje chyba 12,90zl - o ile dobrze pamietam :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak skusilam sie na farbe KRASA kolor hipnotyczna czerwien moza by powiedziec ze wpada w roz przynajmniej na moich rozjasnionych wlosach ,ogolnie jestem zadowolona teraz tylko zobacze jak dlugo wytrzyma kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mogłabym dostać jakis katalog? jestem z Warszawy. Czy firma przesyła czy mogłabym się po niego gdzieś zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis pierwsze zamowienie :-) Sporo tego wyszlo bo zamawialysmy razem z siostra. Czy katalog na nast miesiac musze zamowic i wtedy mi przysla? Powninni sami przysylac 1 egz dla kazdej kons. jak sie pojawia a oplaty (przesylka posztowa + cena katalogu) dopisywac do nast faktury... a moze tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy katalog
z reguły przysyłaja pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy katalog
Możesz ściągnąć go z neta. Jeżeli chcesz pokazać potencjalnym klientkom, proponuję zgrać katalog na płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulujemy ! :):):) A jak zapoznasz się z zawartością, napisz parę słów o nowo przybyłych kosmetykach ... Ja się zastanawiam, czy złożyć zamówienie w tym miesiącu, czy odłożyć to do września ... Ale chyba jednak zamówię choć kilka rzeczy na sierpień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osob ktore korzystają ze strefy konsultanta - czy mozecie obejrzec na niej faktury ja jak proboje zobaczyc wyskakują mi jakies listy przewozowe ktorych nie mogę otowrzyc ,tez tak ktos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×