Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość ..dorota..
Witam:) mam pytanie w sprawie kuferka. Kosztuje 99 zl wiec domyslam sie ze to nie jest po prostu terebka na kosmetyki tylko ze cos tam w srodku jest:P Jeśli ktoś z forumowiczów ma taki kuferek i moglby sie podzielic ze mna "wrazeniami" to bylabym wdzieczna:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
aha, jeszcze jedno pytanie:) dostalam info o promocji w ktorej moge dostac "paletke do lakierów". Czy ktos to widział?? warto to kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kuferek ale czerwony niewiem czy to jest ten sam jesli chcesz Doroto moge przeslac zdejcia jego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
jasne ze chce:) jak bedziesz miec chwile to bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuferek równiez możesz kupić za 29,90 poczytaj dobrze na karcie zmówienia i jest on w środku \"pusty\" tzn bez kosmetków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuferek równiez możesz kupić za 29,90 poczytaj dobrze na karcie zmówienia i jest on w środku \"pusty\" tzn bez kosmetków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Odnośnie kuferka to myślę, że chodzi o granatowy kuferek. Jest on bardzo praktyczny, ma dużo przegródek, jest solidnie wykonany, ale jest sprzedawany bez zawartości :(( 99 zł - troche dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zakupie na minimum 150 pln Kuferek Faberlic w specjalnej cenie 29.90 pln bez zawartości jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
dzieki forevergirl :) jesli granatowy wyglada podobnie do czerwonego to podoba mi sie, z tym ze szkoda ze jest bez zawartosci. Chyba sie narazie wstrzymam. A co do tej paletki to zamowie ja sobie i podziele sie wrazeniami na forum:) dzieki wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
hehe:) cena nie jest zbyt wygórowana: 4 złote:D ale nic wiecej o tym nie wiem. napisali tylko "Dodatkowo za 4 zł- paletka do lakierów". Wiec dowiem sie pewnie dopiero przy odbiorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
nie maila tylko smsa. Dostaje je od poczatku. NIe wiem czy to centrala, czy moi przelozeni, ale pod smsami podpisuje sie czasem taki pan a czasem Faberlic. Tym razem tresc byla taka: "Zamów za 100zl, a za 9,90 otrzymasz 7 probek perfum+paski testowe. Kod 7PR, podlega wielokrotności. Dodatkowo za 4zl- paletka do lakierów. Kod DA-TL. Faberlic." sprobuj moze to dotyczy wszystkich konsultantek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha szkoda ze ja takiego smsa nie dostalam bo nie dawno robilam zamowienie:) z katalogami sie wyjasnilo dzis mi nowe wysylają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferta dot. tej promocji wyszła wczoraj wieczorem mailem i jest do wyczerpania \"zapasów\", ci którzy mają \"dobrego \" opiekuna są zaraz o tym informowani czyli osoba która ma swoją strukturę rozsyła to swoim dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
chciałam dodać , że maska do włosów z serii sl jest calkiem fajna to samo mysle o balsamie do włosów krasa natomiast szampony z faberlica - niestety odpadają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapoznałam się już mniej więcej z kosmetykami, które zamówiłam w tym miesiącu. Polecam krem-peeling FM-3 - twarz jest po nim gładziutka i dobrze oczyszczona. Kosmetyk nie podrażnia jak bardziej intensywne peelingi - pewnie dlatego, że drobinek w nim jest niewiele. Świetnie odświeża - dobry kosmetyk \"poranny\". Dobre wrażenie sprawia też krem KN-2 odżywczy z lnem. Jest nieco bardziej treściwy, niż ten nawilżający, dobrze odżywia skórę, pozostawia delikatny film ochronny. Krem ładnie pachnie, wygładza skórę i likwiduje uczucie suchości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Jeśli chodzi o żel Russe wrzos i lilia wodna, to podtrzymuję zdanie - nie pachnie najlepiej. Jakoś tak ziołowo. Z koloru i opakowania możnaby sądzić, iż jest to mieta (brrrrrr) i winogrono. Ale cóż tamten też zamawiam w pażdzierniku. Muszę mieć je wszystkie ;))) Ale ten wrzosowy z kolei świetnie nadaje się do moczenia stóp, co należy do moich ulubionych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Balsam superaktywny X17 świetnie się wchłania, skóra wręcz go pije. O kremie do paznokci i skórek słyszałam już legendy - podobno usuwa skórki bez ingerencji cążek. Mleczko do ciała Buriti pachnie dla mnie truskawkami - mniam mniam. Mimo żadkiej konsystencji wchłania się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YvonkaB
Ach, no i L1 - rewelka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Jakie kosmetyki z katalogu październikowego polecicie mi. Jestem konsultantką od września. Jeszcze nie znam sie na tych kosmetykach. Chce polecic znajomym dobre ksometyki. Nie wiem które są swietne z tego katalogu. Prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupilam russe wrzos lila, dlatego ze lubie ziolowe zapachy...jeszcze go nie uzywalam bo mam jeszcze biala herbate spa :-) Natomiast jest mi milo ze mojemu mezowi przypadly do gustu dwa kosmetyki z serii N - zel do twarzy i zel szampon pod prysznic :-) Z kolei perfum dla mnie nei bede kupowac bo ja szybko sie nudze zapachami i potem leza. Kupilam probke za 3zl i jest git ....jak sie skonczy kupie nowa inna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dorota..
wlasnie dostalam paczke:) wyjasnila sie sprawa niskiej ceny tej paletki do lakierów:D kawałek plastiku, w wiadomym kształcie, w stylu "zrób to sam"-trzeba sobie pomalowac te "paznokcie":D A ja naiwnna myslalam, ze bede miala gotowca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyk do wymiany
HEj. Moja klienta spisała podoała mi zły kod tusu, chciała czarny, a napisała mi żebym czekoladowy zamówiła. Teraz chciałabym to oddac. Jestem początkującą kosultantką i jeszcze nie miałam takich przypadków... Na czy polegałaby ta wymiana komstyku? Co musze zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko
Mam pytanie gdzie w Katowicach jest biuro Faberlic Byalam kiedys konsultantka, zamawialam na wlasne potrzeby, teraz chcialabym wrocic, moze rozwinac bardziej dzialanosc, konsultantka ktora mnie wprowadzila juz nie wspolpracuje z firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×