Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B
Ja też własnie czekam na paczke, mialam nadzieje ze dojdzie w piatek ale jej nie otrzymalam..pewnie jutro. W koncu bylo kilka probek perfum :) i pomadki w probkach aquamarin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) zerkam na formularz i widze cene 3/4 zl za szamon/farbe a w akatlogu wifnieje normalna cena.. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rzeczywiscie :) dziekuje Ci nie wiem jakim sposobem to ominełam ;) mozna kupic tyle szamponow/farb ile zakupi sie produktow tak? A czy one sa dobre? Polecasz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam! Sama używam ich od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Panie też jak raz zamówiły to teraz wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie polecam odżywkę BLF1 też jest w promocji (chyba 2,50zł) przy zakupie trzech farb. Jest boska. W mojej pracy panie na jej punkcie oszalały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam do Was pytanie.. no w zasadzie kilka  Jak rozpowszechniacie FL? chodzi mi o to czy jakoś zachęcacie do zakupów, coś mówicie? Jak to u Was wygląda? Ja nie polecałam tych kosmetyków, kupuję tylko dla siebie, a chciałabym zacząć sprzedawać. Druga sprawa, to jak znajdujecie osoby, które zapisujecie w swoje struktury? Jakie argumenty najbardziej na nie działają?? I jeszcze gdybyście mogły podać plusy i minusy FL tak w Waszym odczuciu- byłabym wdzięczna za pomoc. Buziaki w poniedziałkowy poranek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koffana,ja pokazuję katalog znajomym,nawet daję na parę dni,żeby komuś jeszcze pokazały.W moim rejonie mało kto słyszał o FL i z ciekawości ludzie biorą.Szczególnie jak jest teraz wyprzedaż serii YOU NOVA,to dziwią się,że takie niskie ceny i od 3 tygodni jak się zajmuje kosmetykami to miałam zamówienia w sumie na 300zł.Przy okazji mówię,że kosmetyki są mniej alergizujące niż inne i że konkurencja też produkuje \"u ruskich\" ;) Dodatkowym atutem jest to,że nie trzeba długo czekac(chociaż ostatnio pisałam o problemach z firmą kuierską) na zamówienie.Dla stałych klientek,jeśli chcą to dorzucam jakiś produkt(z tych wyprzedażowych lub promocyjnych Tygodnia) w Super cenie. Mam nadzieję,że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fabe :* jest ta oferta na kosmetyki neo.. jak oceniasz/oceniacie NEO20 i 21? warto skorzystac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
skorzystać zawsze warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Myślę,że zawsze za niższą cenę warto wypróbować chociażby na sobie i przekonać się na własnej skórze :) Ja kupiłam na rozstępy i mikrodermabrazję z tej serii i jakoś wybitnie zadowolona nie jestem..może na mikordermabrazję mam zbyt duży trądzik i dlatego nie widzę znacznej różnocy a rozstępy może gdybym dzień w dzień stosowała codziennie np. przez miesiąc..a kilka dni smaruję,potem 2 dni przerwy itd...i żadnych efektów :( nawet nie są choć ciut mniej widoczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Myślę,że zawsze za niższą cenę warto wypróbować chociażby na sobie i przekonać się na własnej skórze :) Ja kupiłam na rozstępy i mikrodermabrazję z tej serii i jakoś wybitnie zadowolona nie jestem..może na mikordermabrazję mam zbyt duży trądzik i dlatego nie widzę znacznej różnocy a rozstępy może gdybym dzień w dzień stosowała codziennie np. przez miesiąc..a kilka dni smaruję,potem 2 dni przerwy itd...i żadnych efektów :( nawet nie są choć ciut mniej widoczne :( Myślę,że za te 15-25 zł warto wziąść sobie,ale za niecałe 50zł napewno nie polecałabym kupować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dlugim wypoczynku wracam znowu do Faberlic choc juz bez entuzjazmu:) zrobilam dzis zamowienie z czerwcowego katalogu i musze przyznac ze zmiana symboli znacznie wydluzyla skladanie zamowienia tym bardziej ze klientki dają mi karteczki z samymi symbolami teraz musze przeszukiwac caly katalog by sie domyslic jaki produkt z ktorej serii , bede musiala skladac zamowienia telefonicznie , z lipcowego katalogu zainteresowala mnie seria brązująca napewno zamowie ją bo jest w fajnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wlasnie mi tez brakuje skutecznosci :( kupiłabym na swoj uzytek, zreszta klientek za duzo chetnych nie mam na tansze rzeczy a co dopiero na te z neo.. hmm z tym ze 15 zl wydane x2 plus krem do biustu kolo 50 jak dobrze kojarze to w sumie 80 zl tak sie wlasnie zastanwiam czy warto wydac 80zl na te kosmetyki gdy z gory wiem ze skutecznosci w stosowaniu zabraknie, z drugiej strony ciezko mi nie skorzystac z takiej okazji - zawsze tak mam nakupuje kosmetykow a pozniej nie uzwam glupota ale nieuleczalna niesttey ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka27, dziękuję za odpowedź :) Dzioszki- farba organiczna... nie robi zielonych włosów, kiedy farbuję włosy już wcześniej farbowane inną farbą? pytam bo ponoć takie cuda wychodzą po hennie, a ona też jest naturalnym barwnikiem. Oczywiście zdaję sobię sprawę, że może mylę pojęcia :) ale jakby mi kto napisał, to będę wdzięczna :) i jeszcze jedno, czy któraś z Was ma \"wzornik z kosmykami\", czy różnią się od tego co w katalogu pokazane?? jestem zainteresowana takim ładnym brązem, więc może gorąca czekolada, albo ciemny kasztan... któraś może coś na ten temat powiedzieć? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Ja właśnie farbuję włosy gorącą czekoladą. Wychodzi bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
fajna,jest ta paleta barw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski , wazna sprawa . czy ktoras moze wejśc na listy przewozowe? u mnie wyskakuje ze nie mam uprawnien , a pilnie musze sprawdz nr przewozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
Jeśli chodzi o listy przewozowe, to u mnie już nawet nie ma takiej zakładki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacje o numerach listów będą przesyłane na podany do firmy nasz adres meilowy, dlatego juz nie będzie takiej opcji na strefie. Miało to już działać ale jak widać wdrozenie jeszcze chwile potrwa. Pamietajcie aby uaktualnić swoje adresy meilowe bo w przeciwnym razie nie bedziecie miały informacji o wysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
No widocznie jeszcze nie wdrożyli bo ja żadnego e-maila o wysyłce nie dostałam. A kody produktów faktycznie utrudiły wszystko :/ w ogóle nie mogę się połapać i spędzam kupe czasu na znalezieniu jaki to kosmetyk w katalogu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób sobie ctr+f i wpisz numer produktu. Od razu na niego wejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostaję maile o informacji dot. wysyłki paczki info przychodzi z UPS nie z Faberlica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
w każdym razie ja nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już napisałam w tej sprawie do faberlica i mają sprawdzić w firmie przewozowej poprawność mojego meila. Firma podała im podobno właściwy a ja do dnia dzisiajszego nie mam potwierdzeń wysyłek kolejnych paczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapolkaico
chciałam sięzapytać czy jest jakiś limit dla pierwszego zamówienia w faberlicu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×