Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

jestem chora z zazdrości!!!!!!!

Polecane posty

[08.11] 18:21 anis22 jestem chorobliwie zazdrosna o mojego faceta z ktorym jestem juz prawie 2 lata.zaczelo sie to jakis rok temu i nawet nigdy nie dawal mi powodow do zazdrosci nie zdradzal mnie itp. ale ja ciagle czuje sie zagrozona!gdy pojawia sie jakas inna kobieta szczegolnie ladniejsza odemnie to odrazu gotuje sie we mnie. obsesyjnie proboje zaobserwowac czy on czasami sie na nia nie patrzy a czesto wlasnie sie patrzy!!!a ja sie czuje wtedy okropnie mysle sobie ze on by wolal ja odemnie ze zaluje ze nie ma takiej ladnej dziewczyny itp. wiem ze to jest chore bo on mnie kocha ale ja nie potrafie nad tym zapanowac!co zrobic zeby wyzbyc sie chorej zazdorsci??? [08.11] 18:25 ktos jescze lecz sie troche..bo zostawi cie przez twoja zazdrosc [08.11] 18:25 kche kche mam identycznie [08.11] 18:28 anis22 mam nadzieje ze to \"lecz sie \" nie bylo zlosliwe [08.11] 18:28 anis22 kche kche moze napiszesz cos wiecej? [08.11] 18:29 takim zachowaniem w koncu zniechecisz go do siebie. [08.11] 18:29 anis22 najgorsze jest to ze ja sie okropnie z tym mecze. to uczucie jest niedozniesienia!! [08.11] 18:30 ktos jescze nie nie bylo...mowie to powaznie zazdrosc zabija zwizki..nikt nie lubi czus sie jak w klatce i jesli pozna kobiete u ktorej zauwazy ze dalaby mu wiecej swobody to cie zostawi..pamietaj ze wszystko co nieznane wydaje sie wspanial..ze smyczy kazdy chce sie urwac ..a jak jest wystarczajaco dluga to nie ma problemu [08.11] 18:31 anis22 najgorsze ze zdaje sobie z tego sprawe i proboje nad tym panowac ale nie zawsze mi sie udaje.i szczerze sie mu przyznaje ze czasami przesadzam ale on tez musia mnie zrozumiec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdds
zrob sobie takie cwiczenie w myslach!!! Idzie jakis przystojny super facet nie wiem moze Brad Pitt albo ktos w tym stylu, albo jakis podobny do niego facet!! Ty ogladasz sie za nim, bo jest przystojniakiem, jest na co spojrzec, to tak jak w galerii obrazow, czy zdjec..ogladasz i nic w tym złego.m a teraz wyobraz sobie, ze Twoj facet, robi Ci scene, ze sie ogladasz za innymi, ze juz go chyba nie kcohasz i nie szanujesz, bo sie ogladnełas za przystojniakiem, ze co ze moze jestem gorszy od niego" i takie tam!!Robi Ci wyrzuty !!Jak Ty sie czujesz? Na pewno, zauwazyłąs, ze on przesadza, ze jest chorobliwie zazdrsony, bo Ty wcale nie chciałas byc z tamtym facetem, ani nic, nawet go nie znasz, po prostu zwrocił Twoja uwage swoja uroda,ale to nci nie znaczy wobec miłosci ktora czujesz do swojego faceta!! Przeciez wyglad nie ejst najwazniejszy!!A z tego co piszesz, dla Ciebie ejst jakims wyznacznikiem nie wiadomo czego!!Ludzie sa ładni, brzydcy, piekni, przecietni tak jest zbudowany swiat!!!Zaakcpetuj, to ze zawsze znajdzie sie kobieta piekniejsza od siebie, albo brzydsza i sama podziwiaj!!jak widzisz piekna kobiete na ulicy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
18:45 eksperyment popracowac nad samoocena!!! samoocena w gore!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam niestety duzo jest teraz tematow zazdrosci depresji dotknelo mnie to samo chorobliwa zazdrosc okropnie sie mecze przy okazji mecze swojego narzeczonego jest jednak chlopakiem nalezacym do grupy ktorzy potrafia darzyc niesamowitym uczuciem milosci i troski do tego potafia mowic kilkanascie razy dziennie kocham cie jestes dla mnie wszystkim tylko ciebie chce i z toba chce zyc juz na zawsze jest wyrozumialy i wiele zrozumienia ucze sie od niego wie o mojej chorobliwej zazdrosci dlatego mowi zapewnia mnie o swoich uczuciach kocham go i sama wiem ze zle robie dlatego staram sie pracowac nad soba bo jemu tez sie nalezy spokojne zycie choc czasem powie swoje a i tak zrobie lub powiem to co mysle pozdr papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnna
zazdrosc nie bierze sie z niczego... a wtedy gdy chcemy cos, a nam tego nie daja a ma to kto inny Np czekasz na spotkanie a On spotyka sie z inna nie z Tobą. I wtedy czujesz te emocje. Słuszne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×