Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miś koala

dobranoc...kolejyn dzień minął bez misiaczenia

Polecane posty

Gość Dobranoc.....
😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka ;) Ty już od dawna miałaś spać:P 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani to ani to, jakas nowość, nazwy nie pamiętam na umór ciemny, prawie czarny ale chyba jeszcze wypróbuje wersje mocnego, jasnego fioletu:P też w niczym nie przypomina śliwki ani oberżyny, intensywniejsze są te kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qcharzyk
udko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farba na pewno nie:D ale na pewno slicznie wygladasz:0 [ale slodze co?:D] Zdzicha[branoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc.......
🖐️ jakosc pierwsza a pdlaczego musisz sie farbowac /siwa jestes/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakosc siwizna tez potrafi byc ladna i bywa modna:D ile ja widze mlodych dziewczyn , ktore sie na siwo wlasnie robia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przkonałam sie , że mozna rano spojrzeć w lustro i zobaczy u siebie siwe włosy, których wieczorem nie było jeszcze...:O ale nie to jest przyczyna farbowania i duzo to ich nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakosc wiem , wiem o co Tobie chodzi:) Ja po prostu nie rozumiem dziewczyn , ktore sie na siwo farbuja albo takie siwe pasemka sobie robia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak im tak sie podoba... przeszłam juz etap czerwieni ,rudosci , blondów i powoli ciemnieję;) ale chyba z 6 lat przynajmniej nie frbowałam , dłuzej chyba nawet.W liceum trochę przyszalaąłm z pomarańczem:P i potem nie miałam serca d eksperymentów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakosc ja od lipca nie farbuje:D Wczesniej tez rozne kolory mialam na lebku ale blondu jeszcze nigdy;) Naturalny mam sredni/ciemny braz , wiec jakos nie moge zdobyc sie na odwaga i zrobic sie na blondynke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×