Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Znajoma urodziła synka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość

własnie dostałam sms od \"znajomej\" Tomek 3000g 10 pkt godz.13.51 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie. Gratuluję. Też miałam cc i moja córka też byłą taka malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA ZNAJOMEJ, A JESZCZE RANO KLIKALA NA NECIE, PYTA;LAM SIE CZY TO DZISIAJ MA TERMIN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci napiszę coś na odwrót
mojej znajomej rano zmarła mama i laska wylądowała w szpitalu z zagrożoną ciążą (5 miesiąc)... to tak abyś zeszła na ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
No i co w związku z tym? Też mi ósmy cud świata 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie znajoma
to dziewczyna z tego forum, kilka osób o nią pytało, dajcie spokój. Gratulacje dla mamy i wszystkiego dobrego dla malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę to Wy plujecie jadem. Jesteście podłe, zwłaszcza ta chora uwaga o poronieniu. Obie z Net-ar mają czasami dużo racji i choć ich nie znam to czasami popieram. A teraz się cieszę z pojawienia nowego aniołka na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze te pomaranczowe nicki nie pluja jadem... Znajoma gratuluje i zdrowka dla Ciebie i synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! To może urządzimy jakieś kafeteryjne pępkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie znojamoa ani ziębi ani parzy, ale ucieszyłam sie że szczeliwie urodziła :) i współczuję tym wszyskim babom w ciaży co takie wybluzgane są, bo pewno są w ciaży skoro tu zaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma, najserdeczniejsze gratulacje. Ludzie... co wy wypisujecie????????????? Może zastanówcie się zanim usiądziecie do klawiatury? Sympatie i antypatie nie mają znaczenia w takiej chwili. Pojawiło się na świecie nowe życie i to się liczy! Kto was wychował???? Po ile lat macie gnojki, żeby tak się wypowiadać o kobiecie, która właśnie urodziła i o jej dziecku??? Nie macie pojęcia o ciąży, o miłości, o darze życie, więc wracajcie do lekcji zamiast spędzać czas na forum. Kiedy kobieta wydaje na świat dziecko jest naturalne, że składa się gratulacje. I złożyłabym takie gratulacjie nawet net ar, choć ona ma w dupie moje gratulacje, tak ja jej, bo się nie lubimy. Ale w pewnych sytuacja KULTURA powinna brać górę nad uprzedzeniami. Ale komu ja to tłumaczę... bandzie gówniarzy, jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeee
jak maiła cc to nie urodziła tylko jej z brzucha wyciągnęli, wielkie mi alo, poszła na stół znieczuloan pół godz i dziecko na swiecie, a tu sie podniecają jakby rodizła w bólach 10 godz wszystko miała zaplanowane eeeeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gratuluję!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to aż takie ważne że
trzeba zakładać o tym topik? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:)pozdrów ja ode mnie !!!! mały ale jary:) a do kogod wyzej: prosiłysmy ja o info i tyle jak dla ciebie to nie wazne to po co tu włazisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne cy cesarka, tak samo przezycie dla matki jak i dla dziecka, jaka tu znieczulica panuje, wiekszosc wogole nie powinna przebywac MIEDZY LUDZMI nie rozumiem takich ludzi, zazdrosc i nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne cy cesarka czy porod silami natury, tak samo przezycie dla matki jak i dla dziecka, wazne aby oboje czuli sie dobrze i dziecko przede wszytskim zdrowe bylo... jaka tu znieczulica panuje, wiekszosc wogole nie powinna przebywac MIEDZY LUDZMI nie rozumiem takich ludzi, zazdrosc i nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pogratuluj 10 ptów
moje tyle nie mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne cy cesarka czy porod silami natury, tak samo przezycie dla matki jak i dla dziecka, wazne aby oboje czuli sie dobrze i dziecko przede wszytskim zdrowe bylo... jaka tu znieczulica panuje, wiekszosc wogole nie powinna przebywac MIEDZY LUDZMI nie rozumiem takich ludzi, zazdrosc i nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka zazdrość
? o co??????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta racja co za dzicz:)kobieta rodzi dziecko wiec po co sie cieszyc lepiej ponajezdzac:( mam nadzieje ze ten temat zniknie do jej powrotu bo niechciałabym czytac takich rzeczy ,nie dosc ze pod moja nieobecnosc to jeszcze w takim kontekscie....wstydzcie sie kobity.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma wielkie gratulacje!!!!!!🌻 trzymajcie sie i zdrówka dużo Wam zyczymy!!!! a czy cesarka czy poród siłami natury cóz za różnica????? jest matka a to najważniejsze tak jak zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×