Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Znajoma urodziła synka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość
dziewczyny !opijamy \"znajomego Tomka\" stawiam martini sie Panie czestują!!!!!!! Shalla i za twoje zdrówko tez wypije a co! ! ! poznaj chamskie serce!!!!!! Ja tez cie lubie ! znajoma miała cc,,pisze ze kiepsko sie czuje ale wszystko jest ok yuhuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 sms \"dzieki ,równiez pozdrawiam dziewczyny z kafe,dostałam znieczulenie. jest ciut lepiej.Mały juz ssie\" Smacznego Tomcio My tez saczymy!trunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"jak sie nic nie uroni znaczy ze za mało nalane\"hahahaha no pijecie ze mna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję, a co tam! Za zdrowie mamy i synka po raz pierwszy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino półsłodkie poproszę czerwone :) bo pisze ciężką prace i kiepsko mi idzie, a winko rozluznia i za zdrowie małego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyście się tylko nie upily z
tej radochy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Paulina dla Ciebie bobo frut!!!! siadaj i pij na zdrowie! Majka sorki ale wina nie ma Skocz kupic---- bo zaraz braknie trunku Zelone Szkiełko ---martini z mrozona truskaweczką --PIJ!!!!!! jutro bedziemy miec kaca :( a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka bez ogonka
ekstra :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who............
who is fucking znajoma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznoszę toast :) Za zdrowie maluszka i jego mamy oraz moderatora, który może się ulituje i wykazuje tę błazenadę co poniektórych zanim Znajoma wróci i przeczyta: \"jebać jej dzieciaka\"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac niektórzy nie popuszcza nawet przy takiej okazji:( wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajniutki:)az sie chce miec drugiego dzidziusia jak sie patrzy na takiego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mamy i Tomaszka:D A tak pozatym to moja znajoma też urodziła dzisiaj synka 3700gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe ________To może przemyśl dobrze temat rodzenstwa?:P?? Ile ma Pati ? Znajom-ka:) pewnie w pniedziałek dopiero zawita,poCC trzymaja ok 4-5 doby....po SN ...2-3 doby... A jeszcze arno na kafe była :) A teraz ma przy sobie małego ssaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Znajomej! a ja się dalej kulam :) a Młoda już 4 kg waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez gratuluje,bo tylko buc pojdzie dalej i nie pogratuluje:) Tomek!chwile jestes na swiecie a juz topiki na Twoj temat powstaja...Beda z Ciebie ludzie facet! i wiem co to cc...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za gratulacjie 🌻 🌻 🌻❤️❤️❤️ Ja dzis wrocilam ze szpitala. warunki super. jestem obolala. biore przeciwbolowe jeszcze(szczegolnie na noc). wstaje ale z trudem(ale o wiele lepiej mi to idzie niz w pierwszych dniach). z przewroceniem na bok jest juz problem. boli mnie rana i plecy, boki. Ale jestem szczesliwa. Tomek jest wielkim spiochem. jadl po 15 minut i spal po 4 godziny. Kuba zadowolony z braciszka. jak bede lepiej sie czula napisze wiecej. A za zdrowie mozecie napic sie jeszcze raz;) okazji nigdy malo:D bede rzadziej na kafe ale oczywiscie bede zagladac!!!!!!!!! teraz jestesy podwojnymi szczesliwymi rodzicami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×