Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość MyszaSylwia
do Baletnicaa18, ile razy mozna powatarzac ze tych kosmetyków ci nie przysla!!!! bo już znalezli tyle dziewczyn ile potrzebowali!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
MyszaSylwia masz rację ! coś dla kolekcjonerów smyczy :) wpiszcie w google "smycze" i znajdzie mnóstwo stronek z gadżetami reklamowymi wystarczy do nich pisać o bezpłatną smycz lub długopis czy jeszcze coś ... :) może przyślą ;) ja pisze coś takiego: Dzień Dobry. Jestem kolekcjonerek smyczy reklamowych, zbieram już rok i uzbierałam już ich ponad dwieście. Chciałabym otrzymać bezpłatną smycz z Państwa firmy, i jeśli to możliwe jakiś gadżet do mojej kolekcji. Będę wdzięczna za przesyłkę na podany niżej adres: (~ADRES~) Z poważaniem, (~PODPIS~) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wszelkich innych ujętych w moim e-mailu. i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaSsia_x3 napisałaś \"kolekcjonerek\" błąd :) ma być chyba \"kolekcjonerem\" a tak w ogóle fajny masz pomysł z tymi smyczami :):):) te smycze to coś dla mnie bo jestem \"gadżetomaniaczką\" no i próbki też zbieram, czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ojj... przepraszam :) tak, ma być "kolekcjonerem" błąd twórczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ciekawa jestem co z tą moją karmą z royal-canin ?? oby dzisiaj przyszła :D mm... pyszna karma... yy... to znaczy ja jej nie jadłam...:) ale kotku smakowało ostatnim razem... :) a listonoszka chodzi dopiero między 12-14 więc trochę muszę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
wysłałam dziś 22 maile i zajęło mi to godzinę :/ trochę długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dam maila, jak przyślą coś lub odpiszą pozytywnie :) hehe... a na razie mnie nie będzie na forum, bo idę zobaczyć do ogrodu ... oblepiają mi dziś robotnicy styropianem domek ... żeby potem tynkować, ee... straszą tylko listonoszkę :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Emi: wiem co to jest nasza-klasa, bo jestem zarejestrowana tam od wiekow :P (no rok przynajmniej xD) ;) Moj dom juz sie ugina pod niesamowita iloscia smyczy, ktorych nikt nie uzywa, wiec ja wole dlugopisy, ktorych w moim domu zawsze brakuje xD :D Dzisiaj na poczcie totalne ZERO, po prostu nic.. :( Chyba sie musze powaznie wziac za pisanie maili :D dobra no to koniec tego paplania, biore sie do roboty :) paaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Hura!!!...U mnie dziś Broszyry z parku wodnego!!!....:):-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Do Magge Jezeli jesteś tam zajerestrowana od wieków ...:)To ile ty musisz mieć lat?...:)...Dzisiaj miały mi przyjść próbki z BIELENDY ale nie przyszły niewiem co sie stało...:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maile do: BikeBoard Magazyn Rowerowy Wibo (make-up) Vipera (make-up) Soraya (jeszcze raz pisze, bo za pierwszym razem byl jakis blad :P) Pierre Arthes (make-up) oj nie wchodzi stronka :( moze jest w budowie, albo cos.. trzeba bedzie sprobowac za kilka dni :) Mariza (kosmetyki pielęgnacyjne i do make-up) Neutrogena (pielęgnacyjne) No i narazie tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
A ja myślałam że przeżyłaś 15 wieków..Heh...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co piszecie o broszury
? potrzebna wam makulatura ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj Postmen przyniósł: - 6 długopisów, 1 solidny metalowy brelok + prospekty helikopterów z .....firmy " Aero-Kros" - 1 koszulkę, 2 długopisy, 1 piękną smycz z logo Gazety Krakowskiej..... - 2 katalogi z Quelle......www.quelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wchodzenia na strony z probkami to mam juz 3 wirusy i nie moge sie polaczyc ze strona garnek.pl gdzie mam swoje fotki :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam wirusy, ale dobry antywirus to podstawa :P zwlaszcza przy probkomaniactwie, bo sie wchodzi na mnostwo nie sprawdzonych stronek. Jest duzo roznych antywirosow do sciagniecia za darmo w Internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą postmen przyniósł: -stos makulatury,żetonik do koszyków i identyfikator z UM. Tarmowa -makulaturę,plan lekcji-linijka oraz bilet zniżkowy z Parku wodnego w Krakowie P.S pisał ktoś do TVN albo do TVP?jak tak to co przysłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
tym razem zapukał kurierman: - 13 paczek najdroższych herbat Teekane, 1 długopis, 1 teczka z kartami opisującymi te herbaty. Ale nie wiem czy to odzew na prośbę o gadżety, czy też wygrana w zapomnianym konkursie TEEKANE............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Do snajpera1 Kłamiesz bo z tej firmy nie przysyłają próbek!...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a ja się dziś zdziwiłam :) dostałam katalog bon prix z próbką nivea visage ! próbka co prawda jedna i 1,5 ml ale zawsze coś :) i chyba tego katalogu nie zamawiałam no cóż ... może nie pamiętam :) a mamie wczoraj przynieśli taki sam katalog ale bez próbki :( ech... szkoda ... ale ważne że ja dostałam ... :) i próbki zaproszeń ślubnych :) to adres tych zaproszeń które dostałam :) http://zaproszenia-kartki.pl/?var=18 zamawiamy tylko dwie sztuki bo inaczej trzeba zapłacić! a to jakieś kartki, nie wiem ... nie zamawiałam przypadkowo znalazłam :) http://kartki-itd.pl/form.php dziś na skrzynce 1 negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
wspomniałam w poście wyżej że jeden negatyw, oto on: Dzień dobry! Dziękujemy bardzo za zainteresowanie oferowanymi przez nas produktami. Niestety aktualnie nie posiadamy próbek, które moglibyśmy wysłać. Pozdrawiam, www.karmydodomu.pl napisali że AKTUALNIE nie posiadają próbek ... ale trzeba za miesiąc spróbować jeszcze raz może będą już mieli ... a jeśli nie to za kolejny miesiąc itd. ... można to nazwać pozytywem: Witam, Szanowna Pani, miło słyszeć, że nalezymy do Pani ulubionych szkół, niestety żadnych gadżetów nie dajemy dla osób nie będących naszymi studentami. Niemniej jednak zapraszamy na zajęcia a wówczas zapewne jakies gadżety dla Pani się znajdą. wystarczy do nich jeszcze raz napisać, i podać się za studenta :) małe kłamstwo nie zaszkodzi :) aha, podam jeszcze stronkę z której do nich pisałam www.topenglish.com.pl klikać w kontakt i wypełnić formularz kontaktowy :) przypominam jeśli chcecie od nich te gadżety to podać się za studenta : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys pisac do tvn, ale mi kolezanka powiedziala, ze nie daja gadzetow, ale to bylo dawno, moze teraz cos maja, wiec nie wiem :P warto sprobowac ;) Tymczasem negatyw od Vipery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
TVP o ile się nie mylę nie wysyła, ale nie jestem pewna ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maggie wiem mam 23 lata i nie jestem taka tepa z komputera, mam avg antywirus,ale sporo jest wirosow na tych stronkach o probkach a jesli chodzi o probki- to przyszla mi kartka zapachowa z lacoste- ale nie polecam, bo nie pachnie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Metallia23: Podasz adres do tej karteczki ???????Prosze;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o antywirusa to polecam panda internet security 2008 no a ja dzisiaj napisałam do TVP podobno wysyłają kubki warto spróbować;P a może ktoś zna adres do sagi bo wysyłają misie odblaskowe byłyby idealne da mojej torby;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×