Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość Gabi Zawadzka-
Dawno mnie nie bylo ale niestey u mnie pustki ale wysłali royal-kanin że wyślą próbki czekam do jutra bo mam nadzieje że listek mnie odwiedzi;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):)):):):);):):):):):):):)):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):)):):):);):):):):):):):)):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):)):):):);):):):):):):):)):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):):):):):):):);):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):)):):):);):):):):):):):)):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):)):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):)):):):);):):):):):):):)):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):)):):):);):):):):):):):)):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):;):):):):):):):)):):):);):):):):):):):);):):):):):):):);):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Myszka0093 na probki z Wilkinsona czekalam tylko 3 dni ;) i jest to raczej pewno, bo mojej kolezance tez przyslali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
mam pytanie do meggi, dostałaś te 2 golarki z wilkinsona ... kurierem, więc musiałaś coś podpisać?? a podobno masz 15 lat ... chce wiedzieć czy ty podpisywałaś czy ktoś inny bo ty nie jesteś ponoć pełnoletnia... bo z chęcią bym napisała do wilkinsona tylko jestem niepełnoletnia a jeśli ja mam podpisać ... :/ prosze odpowiedz : ) ( :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriruu
dziewczyny a do canona to to zdjecie za free przesyłają,czy któras juz z Was to wyslala,badz otrzymala?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
tak za darmo ... na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Do Meggie: A dostałaś jakiegoś e-maila zwrotnego ze ci przyślą bo ja już dawno pisałam i jeszcze mi nie przyszło nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostalam zadnego maila zwrotnego, wiec to byla troche niespodzianka xD nom jestem niepelnoletnia, ale ja podpisalam ;) z tego co wiem, to nie wazne kto podpisuje, wazne, zeby bylo potwierdzenie odbioru :) no ale ja podpisalam i kurier nic nie mowil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisal ktos do Londy? przysylaja cos? :D Dzisiaj piszę do: :) Bandi Londa Nuxe Isabelle Lancray I do różnych miast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Do Meggie: Ja nie moge zamówić tych rzeczy z tej strony co posłałaś tu... A Ty umisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1339
Hejka, Jestem nowa i na forum i w zbieraniu gadzetow i probek:) Staram sie nadrabiac wiedza:D Prosze o wyrozumialosc bo dopiero jestem w tym od srody:P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia1339 witamy ;) hehe napewno ci sie tutaj spodoba :) do Myszka0093 o ktorej stronce mowisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1339
Napewno spodoba:) A jak zrobie slodkie oczka to ktos da pewne adresy z probkami kosmetykow:D tak na dobry poczatek znajomosci:P a ja taz dozuce adresiki jak bede miala:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Nie umiem jej dobrze wkleić jak co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.k
a placi sie za dostawe tych probek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
karcia1339 skąd wiesz czy przysyłają próbki jak się wypełni ankietę?? nie pisze tam nic o próbkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1339
nie wiem ale warto sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to można nazwać pozytywem: Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Aby móc zdobyć firmowe gadżety wystarczy zarejestrować się i wziąć udział w jednym z naszych konkursów – opisowym lub foto. Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się tu (wystarczy wybrać temat): http://www.sony.pl/section/magazyn-wydarzenia-i-promocje Do wygrania mamy nie tylko mnóstwo gadżetów, ale także sprzęt Sony, w tym m.in. odtwarzacze WALKMAN®. Zapraszamy do udziału w naszych konkursach! Na pewno docenimy Twoje starania! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół My Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka0093 to proste ;) First name - wpisujesz imie Surname - nazwisko Address - wpisujesz ulice, numer domu i mieszkania (nie mozna dac \" / \" ukosnika, bo wtedy ci nie uznaja :P mozesz go zastapic myslnikiem \" - \") i miejscowosc a pod spodem musisz jeszcze wpisac \"Poland\" Postcode - kod pocztowy Email address - mail :) podam ci przyklad: First name: Anna Surname: Nowak Address: Kwiatowa 12-3 Warszawa Poland Post code: xx-xxx Email address: annanowak@mail.pl (dane wymyslone) Jezeli dalej nie chce ci wejsc, to mozliwe, ze musisz usunac polskie znaki (zastępujesz \"ą\" na \"a\", \"ę\" na \"e\", \"ł\" na \"l\" itd :D ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj same negatywy :( a postman chodzi dopiero kolo 14.. Do wszystkich, ktorzy pisza "prosze na start kilka pewniakow" przeczytajcie uwaznie pietnascie poprzednich stron, to napewno cos znajdziecie ;) nie ma nic za darmo, trzeba sie troche pomeczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ch.ole.ra Montagne Jeunesse mi wlasnie odpisalo, ze niestety probki przesylaja tylko na terenie Wlk Brytanii :/ :( ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1339
A ja mialam dzisaj pozytywa:) i dwa negatywy:( Pomecze sie i poszykam pwniakow na start:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1339
A i ja ten adres co podalam to wyslalam ciekawe cio to bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1339
Przyszedl kurier a on paczuszka a ja uradowana a potem 10 zl a ja zonk:) zaplacilam mu i patrze a to dla mamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta13
apiPanten www.apiPanten.pl Można napisać na kartce prośbe faxem ja tak zrobiłam i mam: 3 ulotki każda z próbką: żel propolisowy z dexpantenilem delikatie chłodzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Ja dziś mam same negatywy w skrzynce internetowej:/ Ale za to przyszły mi do realnej skrzynki 2 przesyłki :) (próbka herbaty i wkładki z discreet) :) Z niecierpliwością czekam czy przyjdą te maszynki z wilkinsona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta13
probki@kosmetyki-polskie.c0.pl Wysyłają dopiero po 100 zgloszeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Noo... A ciekawe ile już mają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×