Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość karcia1339
Dziewczyny prosze o pomoc jak wyslac @ do firmy mavala prozbe o te piliniczki bo do zagranicznych jeszcze nie wysylalam i nie wiem co zrobic. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
karcia1339 wpisz w google mavala i wejdź na ich stronkę poszukaj maila. Napisz do nich prośbę po angielsku, jeśli nie znasz anglika to polecam internetowy słownik: www.translate.pl wpisz treść po polsku i przetłumacz na angielski skopiuj ... i ... i wiesz co dalej ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
info@mavala.com ich mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1339
Bardzo dziekuje:P a ten slownik to jak ogolnie mozna go znalez:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_kosmetyków
Piszcie lepiej na Olafine@olafine.pl - Polska firma, Więcej próbek!! Próbki 3ml Do opalania: olej balsam mleczko Po: Żel na poparzenia krem I lącznie 15 ml próbek!! Polecam pl bo na de niie odpowiadają i jest mniej próbek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_kosmetyków
Mi jeszcze nie przyslali ale moja kolezanka ma i ja dostalam pozytywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po stanie Wyoming (USA) znalazłam na darmowegadzety.pl przeglądałam poprzednie stronki, bo dawno tu nie byłam x.x zastanawiam się co można do miast pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka02
hej :) tez bym chciala jakies gadzety dostac :) tylko mam pytanie jak tak ten list do nich napisac czy mail? bo kompletnie jestem w tym zielona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poranne ludziska dzisiaj raczej mi nic nie przyjdze a wię zmykam oglądać o 12:35 charmed a troszkę wczesniej na kocią łapę na polsacie a po 15 Hannah Montana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
No u mnie też dziś listonosz nie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Hey dziewczyny:) U mnie pustki ... listonoszka nic nie przynosi...:( Tyle ze przynajmniej chodzi w soboty...to moze dzis cos przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Aha i jeszcze jedno... Nie umiem wyslac maila do Olafine@Olafine.pl (czy jakos tak) przychodzi mi email ze podany email nie istnieje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję: \"Bardzo dziekuje a ten slownik to jak ogolnie mozna go znalez \" kurwa karcia1339! przecież kaSsia_x3 podała ci stronę do słownika!! ślepa jesteś?? Cytuję: \"...jeśli nie znasz anglika to polecam internetowy słownik: www.translate.pl wpisz treść po polsku i przetłumacz na angielski...\" widzisz?? stronę?? więc po co się pytasz debilko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_kosmetyków
A podaj e-mail to może coś pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
siema siema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokiczaaa spierdalaj z tymi słodyczami! to jest forum o próbkach debilko! aha...mam ci przeliterować?! T-O F-O-R-U-M J-E-S-T O P-R-Ó-B-K-A-C-H!!!!! spierdalaj z forum debilko! a mi dzisiaj listonoszka nic nie przyniosła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz się...hmmmm...produkować... umiem czytać i nie mam zamiaru stąd isć :P nie zmusisz mnie zresztą nie robię nic złego... więc się odwal ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gadżetomaniaczka to jest kulturalne forum i tu się nie przeklina bo niektóre osoby mogą czuć się urażone!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokiczaa nie przejmuj się takimi osobami a słodycze są za friko więc jest na temat;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
gadżetomaniaczka masz rację, ale trochę Ci odwaliło! rokiczaaa nie przejmuj się nią bo ona (gadżetomaniaczka) czasami się wkurza...wiem to bo ją znam :):) ale również rokiczaaa nie przesadzajmy :):) o tych słodyczach już dawno była mowa :):) zresztą nie stać Ciebie na gumę czy cukierka?? guma kosztuje ok. 1,10...nie przesadzajmy... :):) i tylko powtarzasz linki... a swoją drogą słodyczy raczey nie przysyłają...wiem to bo moja koleżanka ma już 1000 punktów pozamawiała słodycze (już dawno temu) i nic :( ale skoro TY jesteś mądra "inaczej" to zbieraj punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Rox'i a pisałaś do Konina?? (to miasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×