Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

a ja nie mogę się doczekać jutra :) ciekawe co mi listonoszka przyniesie :) tylko nie będę mogła na nią czekać bo koleżanki przychodzą po południu :) ale pewnie jak zwykle tato mi przyniesie przesyłkę bo on przed domem daszek robi nad drzwiami :):) mam dom prywatny i skrzynki nie mam więc listonoszka zostawia listy na schodach a jeśli jest ktoś przed domem to mu daje listy :):):):) hehe ale nas o tej godzinie dużo na forum :):) ojj... ale się opisałam ... chyba skończę a więc do jutra forumowiczki :* buśki dla was :*:* życzę wam listonoszki z workiem na plecach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Wykurwiać mi stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Słusznie ktoś wyczuł, ktoś podszył się na moje logo i rzuca przekleństwami promując tą firmę z próbkami, miejcie to na uwadze. Zbyt łatwe próbki to zbieracz waszych danych osobowych lub ankieter. Miejcie na uwadze, że na forum może być psychol.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Od tej chwili będę pod innym logo, wszystko co będzie pisał sniper1 to nie ja....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_kosmetyków
olafine jest Olafine@olafine.de free_samples_olafine@vp.pl - to ktoś na onecie sobie założył I olafine to produkty do i po opalaniu Próbki są Każda 1,5 ml balsam poopalaniu i mleczko do opalania kto napisal ze katalog? Wariatka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemmka pisze tak rano bo mam na trzecią lekcje :) nie mogę się listka doczekać :) dostałam już w tym tygodniu 3 przesyłki :D wiecie jakie :):) listonoszka mnie widocznie lubi :) oby dziś coś dostać! hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja już muszę lecieć, lekcje się zaczynają o 09:45 a ja muszę na rowerku dzisiaj zapylać :P mam dziś informatykę więc może dam rady jakoś skoczyć na forum w szkole :) papatki! :* będę potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokocz
a ja znalazłam naprawde fajną stronę www.free.amciu.com co chwile są tam jakieś nowości i nic się nie powtarza! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a ja się upomniałam o paczkę dla kotka i whiskas (czy jak to si pisze) i tak odpisali: Witaj, Dziękujemy za kontakt. Uprzejmie informujemy, że paczuszka dla maluszka została wysłana do Ciebie 19.08.2008 roku. Prosimy o cierpliwość w najbliższych dniach powinnaś otrzymać paczuszkę. Pozdrawiamy, Whiskas Hehe, czyli wysłali, bo się już martwiłam bo paczka dla psa już przyszla, a dla kotka nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka123
Eeeej wy, a płacicie za przesyłkę z Pedigree? Bo cos mi siorka mowila ze na pewno sie placi... I jak z tym Olafine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak! :D dostalam pozytywa z douglasa i z Yves Rocher (w koncu! ;) ) strasznie sie ciesze bo juz dawno nie mialam pozytywa :D sniper jezeli podajesz nazwy, to potrafie sobie sama znalezc, ale czasami podajesz bardzo ogolnie np. \"z magazynu zeglarskiego..\" albo \"katalog z helikopterami\" to nie sa cytaty, bo dokladnie nie pamietam co pisalas, ale chodzi mi o to, ze nie zawsze podajesz nazwe firmy :P Aha i wszyscy, ktorzy macie swoje nicki i nie chcecie, zeby sie ktos podszyl, to sobie te nicki zarezerwujcie (na stronce glownej kafeterii mozna po prostu zarezerwowac nick wpisujac haslo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynaa
Dziś dostałam Z nivei 4 próbki kremów dla maluszka 5 z Bielany z yes rocher ale niepamietam ile po raz 2 tampony z O.B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynaa
Dla wyjasnienia te z yes rocher juz dawno były ldatego niepmiętam;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta18
Hejka dziewczyny (: Uważajcie na ta stronke atwbox@atw.com.pl bo ja wysłałam im proźbe o darmowe próbki i sie wkopałam :( i mi to napisali wczoraj: Witamy, dziękujemy za zainteresowanie kosmetykami A.T.W. Próbki możemy przesłać jedynie na koszt adresata. Cena próbek wraz z kosztami wysyłki wynosi 20 zł. Wysyłamy próbki oraz aktualne materiały promocyjne. Naszczęście dziś to przeczytałam i jakos odkręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta18
A z olafine paczuszka przychodzi od kuriera czy lisonosz przynosi. Bo od kuriera, żeby dostac paczke trzeba pokazać chyba dowód. Ale nie wiem, ja jeszcze nie mam i tak sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam przyjdzie cos na poczte dear sirs i cos o lawyers (prawnikach) to tam bedzie zalacznik to go nie otwierajcie bo to kon trojanski u mnie dzis tyl;ko kartk a zapachowa ch.aguilery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin6369
Hey! Proszę dajcie jakieś e-maile lub www. firm z próbkami byke czego (Nie podpasek) :D Będę wdzięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj pozytyw z wsp(mają wysłać 4 długopisy ,smycz i makulaturę xD) i mapka z k2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Hey dzieczyny... Jaki w koncu jest ten e-mail do tej firmy Olafine? Bo kazdy kurcze podaje cos innego... Podajcie mi prawidlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metallia sprawdzone? :) przyslali ci? ;) ja teraz pisze do mniejszych miast takich jak Kielce, Nowy Sącz, Łomża.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
jakaś forumowiczka się pytała czy za przesyłkę z pedigree się płaci, odpowiedź jest prosta nic się nie płaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, wypiłam właśnie 1l coli :) wiem ... zdolna jestem :) upss... z/w muszę do toalety :/ odezwijcie się wreszcie na tym forum! :D a mi dzisiaj listonoszka nic nie przyniosła :/ ech... szkoda... na wakacjach więcej się dostawało bo się dużo wysyłało, a teraz mało czasu bo szkoła ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynusia
hej jestem tutaj nowa :) Mam nadzeje ze mnie przyjmiecie do swojego grona Ja dzis dostalam próbki z : nivei 4 dla mojego maluszka bielanyyves rocher ziaja i dawniej z ob i discret :)) i duuuzo katalogów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynusia
mniało0 być bielana i yves rocher osobno sorki :) A zna może ktoś @ do zeptera? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
mam do was prośbę dziewczyny :) był adresik do garniera i można było dostać maseczkę do włosów farbowanych. szukam już bardzo długo i znaleźć nie mogę :/ POMOCY!!! przysłali mi już raz dawnoo... ale chce jeszcze, bo fajna jest 10 ml :) w sumie nie mam farbowanych włosów ale co z tego :PP PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×