Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
czyli mam liczyć tylko na siebie?! no nic poszukam sama :/ ale jeśli znajdziecie tą stronkę plisss... dajcie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten adresik do kartki zapachowej ch.agilery (niewiem jak to się pisze)dacie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
nasti znasz może adresik do maseczki z garniera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ciekawostka wiecie że mi próbeczki przychodzą co 3 dzień?jutro właśnie to wypada*świętuje wypijając łapczywie pepsi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dzięki nasti :) szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze robisz nasti123 pepsi nie zdrowa ale pyszna :P kurcze...!!! nie mogę się doczekać tej przesyłki dla kotka!!! ja się strasznie się cieszę jak coś mi przyjdzie ... taki mikołaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dobrze powiedziane ... mikołaj :):) hej, gadżetomaniaczka ja też czekam na paczkę dla kotka z royal-canin i whiskas :) napiszę na forum jak przyślą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja idę się myć, spakować do szkoły i spać :P chcę już spać bo jak się śpi to płynie szybko czas a ja się nie mogę listka doczekać :P tylko zanim skończę się myć będzie północ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ee... jeszcze tak na dobre spanko wyśle z 5 maili :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Do:To jest Fajne czy ten link który...podałaś wcześniej:)za niego placic...???i czy to jest sprawdzone czy oni ci przyslali próbki...???Jak tak to ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Emi Zawadzka to jest tylko strona under twenty a zresztą oni nie przysyłają próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła jest głupia... np. paczka przychodzi do mnie a ja nie mogę jej zobaczyć bo jestem w szkole! na szczęście dziś mam lekcje do 14:10 a wczoraj miałam do 15:00. chyba paczki będę zamawiać na adres szkoły :P nie mogę się strasznieeeee doczekać listonoszki ;( jejku a mój plecak strasznie ciężki... myślałam że go nie uniosę... okej idę na śniadanie bo o 8:50 muszę być w szkole, dzisiaj na drugą lekcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo za darmo za darmo
Chciałabyś testować kosmetyki Maybelline New York ? Jesli tak to podaj mi swój e-mail, wyślę ci zaproszenie Ty sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Acha:)U mnie pustki...:(Poda ktoś jakieś sprawdzone linki...???PROSZE!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj przyszla smych z KIA Motors i 7 probek z yves rocher oraz mnostwo ulotek ;) :P odrazu mi sie nastroj poprawil :) podgryzam sobie czekoladowe wadelki i pisze kolejne maile do urzedow roznych miast :D moze mi ktos przysle dlugopis, bo dzisiaj w szkole jeden zepsulam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
=====Do nasti123======= wyższa szkoła promocji wysyła gadżety a GDZIE JEST TA SZKOŁA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie jest ta szkoła ale mogę dać @ : bos@wsp.pl wysyłają 4 długopisy,kalendarzyk i makulaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest forum o szkole i plecaku tylko o próbkach, jak chcecie pisac PAMIETNIK to zalozcie sobie bloga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś pisał do polsatu bo ja napisałam właśnie i nie wiem czy mi wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cisza mam strasznie głupio bo u mnie listek przychodzi o 17 i czekam........może cosik będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Już dawno pisałam do Polsatu, odpisali, że zapas gadżetów sie skończy, ale będą o mnie pamiętali.... Tiaaaaaaaa już to widzę^^ Dziewczyny, bardzo was prosze zagłosujcie, kosmetyczka zielona, przy której pisze: olusssiAA, odwdzieczę się pewniakami: http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/kosmetyczka/moja/kosmetyczka-1771/zakladka-3/konkurs-1, jak zagłosujecie, napiszcie mi, a ja potem sprawdzę, czy rzeczywiście zagłosowałyście, a więc: http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/kosmetyczka/moja/kosmetyczka-1771/zakladka-3/konkurs-1 kosmetyczka od OLUSSSIAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Piszcie do miasta: Konin, metalowy breloczek, b.ładny i plan miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdgf
pzyszedł mi dzis plan miasta i taaka moneta do koszyków z konina:D I katalog 400str,+płyta+dlugopis+smycz+breloczek z projektydomów.:D Taka duża paka:D I ostatnio z yves rocher 8 próbek w tym 2 chusteczki perfumowane:D Ale się ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Polecam wam stronę, na której należy się zarejestrować, co tdzień są losowania, mi się udalo czekam na przesyłkę. Otóż to stronka z FIDOMEDU. Głosujcie: http://pieknastronazycia.nivea.pl/pl/kosmety czka/moja/kosmetyczka-1771/zakladka-3/konkurs-1 olusssiAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×