Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
mhmm... wiem nasti bo dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
do tak mi się podoba, a co nie wolno? i się pytam roxi a nie ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione na blogu (ja tego nie pisałam): \" W tym dziale podaję URZĘDY MIAST itp. od których dostałam informatory i gadżety. Polecam! UM Sztutowo http://www.sztutowo.ug.gov.pl/ info@sztutowo.ug.gov.pl UM Warszawa http://www.warsawtour.pl/ info@warsawtour.pl UM Bielsko-Biała http://www.bielsko-biala.pl UM Słoneczna Mierzeja www.lotsztutowo.mierzeja.pl lot_sztutowo@o2.pl UM Międzyzdroje UM Wschowa UM Zgorzelec Powiat Limanowski UM Kórnik UM Sopot UM Poznań UM Jarosław UM Katowice UM Konin UM Siedlec UM Biołogard UM Chojna Powiat Jarociński UM Kołobrzeg UM Biała Podlaska UM Rawa Mazowiecka UM Chorzów Gmina Stronie Śląskie Powiat Nowodworski UM Sława \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również z czyjegoś bloga: " Lista instytucji, z których dostałam długopisy: 1. Gmina Siedlec 2. swspiz 3. Zakochaj się w Warszawie 4. Powiat Nowodworski 5. Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu 6. Zyskaj zdrowie 7. Gmina Dobra 8. Straż miejska m.st. Warszawy 9. Vattenfal " Dziewczyny czy któraś z was mieszka w domu prywatnym i ma małą skrzynkę na listy?? jeśli tak to odpowiedzcie na pytanie...jeśli listonoszka ma dla was dużą paczkę to gdzie ją daje?? zostawia do odebrania na poczcie?! czy co...?? A swoją drogą zaczynam się uczyć jogi...ale nie będę chodziła na jakieś zajęcia tylko w domku trochę poćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Ktro podał adres do tej olfainbe czy czego???to normalna ściema jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadżetomaniaczka ja mam małą skrzynkę na listy w prywatnym domu u mnie jak listek ma dużą pakę to wchodzi do domu a jak nie ma nikogo to zostawia przed dzwiami u mojej babci(moja babcia mieszka naprzeciwko nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nasti123 że mi powiedziałaś :) a ja mieszkam również w prywatnym domu ale nie mam żadnej skrzynki (tzn tylko internetową :P) :D i jak się wchodzi do mojego domu to są schody w górę i duł i listonoszka zostawia listy na schodach...tylko jest złośliwa :/ zostawia listy i dzwonka nie przyciśnie... tylko dzwoni jak trzeba podpisać :/ a kiedyś dawno...był inny listonosz który dzwonił i czekał aż ktoś wyjdzie i dawał listy uśmiechając się...lubiłam tego listonosza :) a teraz...marna pani bez uśmiechu hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Heh może ktoś mądry wreszcie wymyśli żeby listonosz chodził codzieńcie nawet w niedziele:)A u mnie w piątek brelok z konina i mapa miasta ...podałabym adres ale był już wcześniej....pozdrófki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w bloku, ale niektore paczki i tak nie wchodza do skrzynki, ale wtedy listonosz zostawia awizo ;) moja kolezanka, ktora mieszka w domku jednorodzinnym i ma jeszcze mniejsza skrzynke, to u niej listonosz tez zostawia awizo :) Dzisiaj niedziela, wiec niestety ani na maila nic nie przyszlo, ani w skrzynce realnej nic nie ma :( a to co \"edytka\" jakas tam podawala adres do olafine, to jest faktycznie sciema, a ja sie dalam nabrac jak idiotka i wyslalam maila :( nastepnym razem bd uwazac :P Aha i wogole pisal ktos do PKO BP? Cos daja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ee... głupio mieć ciągle awizo :/ a u mnie listonoszka jeździ samochodem i jak ma dużo paczkę to nie nosi jej za każdym razem tylko zostawia w samochodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
PKO BP NIE WYSYŁA NICZEGO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaska
Mam REWELACJE po roku oczekiwania odbierania meili dostałam 10 gadgetów za 10zł(koszty przesyłki), ale sie oplacalo!!! *Pióro, długopis i ołówek *Plecak podróżny (mały ale jest) *Piłkę do nogi w sumie 10 extra gadzetow. Wystarczy ze zapiszecie sie na liste i odbieracie kazdy mail, musicie tez klikac w linki, ale sie oplaca. ja dostalam po roku (ok 120 maili) Kolezanka dostala Zamiast piora dlugopisa i olowka smycz i skurzahny portwel!!! Adres: http://fryf...../ PODAM NA MAILU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dziewczyny!! dziś 9 paczek!!! wymienię w skrócie: katalog o kosmetykach od firmy " faberlic " (nawet nie pamiętam że do nich pisałam) katalog o paznokciach z " peggy sage " drugi katalog o paznokciach ale z firmy " perfect lady " paczka od " whiskas " (z tego cieszę się najbardziej :D) paczka z royal-canin (karma dla kota) 3 koperty=3 zdjęcia z canona i próbki oraz katalog z " yves rocher " mama jak odbierała paczki to się nawet zawstydziła :/ listonoszka chyba mnie lubi skoro tyle paczek... a kotek ma pełną półkę karm: mleczko...4 saszetki mokrej karmy...1 paczka suchej karmy to wszystko z whiskasa! no... i jeszcze 1 paczka suchej karmy z royal canin... tak naprawdę to kot ma z tego połowę przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
MyszaSylwia a z jakich firm dostałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja czekam na 3 saszetki szamponów z elseve :D kto wie...może jutro przyjdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia992
Witam Czy chciałabyście testować kosmetyki Maybelline New York ? Jeśli tak to podajcie mi swój e-mail a ja Was zaproszę. Zarejestrujecie siem, tez zaprosicie 10 dziewczyn i co miesiąc będziecie dostawały kosmetyki od Maybelline za darmo! w skład kosmetyków wchodzi : maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) Za darmo oczywiscie. Zapraszam i pozdrawiam. Mój e-mail Madziula@serwus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia992--> nie spamuj dziecko. Z tego co wiem to akcja skończona. U mnie nic... :o Potwierdzenie wysłania paczki od Daxa... i jakis negatyw (nawet nie wiem jaka to firma, gdzies ją znalazłam to wysłałam prośbę). Juz nie wiem do kogo wysyłać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
No tak ale wam super u mnie dziś listonosz nie kursuje:(Ale mam dla was rewelacje:) napiszcie do royal-canin o darmowe gadżety:) ja napisałam a oni odpisali że przyślą przesyłka:) powinna przyjść jutro więć wam:) powiem co w niej było...no to tyle..;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini zolza hihi
pewniaki: www.myob.pl - wypelniasz ankiete (link na stronie glownej i zestawik do Ciebie leci) www.probka.discreet.pl - wypelniasz ankiete i probka leci www tena.pl - (strona glowna prawy gorny rog, wypelniasz ankiete i masz probki) wszystko za darmo:) pozdro;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mam różne fajne ulotki i zniżki oraz darmowe wejściówki, mapke i informator z UM Poznania oraz katalog z Bon Prix ;) caly czas czekam na te probki z elseve, ale jak narazie ani widu, ani slychu xD :P Dostalam jeszcze pozytywa z Eris (tzn napisali, zebym wypelnila ankietke i mi przysla probki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ciekawe kiedy przyjdzie listonoszka :):) wczoraj było 9 paczek więc sądzę że dziś będzie więcej xdd. oby przyszła!! mam dziś nie fajny humorek więc może mi go paczki poprawią :):) mauh...ciumki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Maggie ty to masz podkowie szczęście...HAHA! bo mi z erisa dali negatyw :( ciołki jedne jeszcze im pokarzę!! w końcu ich tak wymęczę że przyślą nawet 100 próbek :P niech sobie nie myślą że są sprytni :P nie wiedzą z jak groźną próbkomaniczką mają do czynienia!!! hahaha! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×