Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
Emi Zawadzka dzięki na pozdrowienia .. ja również pozdrawiam :) __________________________________________________________ świeżutki link z free amciu: http://www2.fellowes.pl/fellowes_pl_2007/probka.php bezpłatna próbka do czyszczenia klawiatury, nie trzeba pisać NIP'u __________________________________________________________ ja zamówiłam :) może dostanę :) 😘 aha, bakoma napisała na swojej stronie że nie posiadają gadżetów :/ ale za jakiś konkurs bakoma można dostać gadżety :) 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziutkaaa
Czy płacicie coś za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziutkaaa
Jakie treści wpisujecie w maila?? Też chciałabym dostawać próbki, bo z tego co czytam to jest to prawdopodobne ;) Jedyne co dostałam to tusz i podkład w programie trendsetterskim maybelline new york... gdzie mogę dostać fajne smycze, breloczki?? I co powinnam napisać :) doradźcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pozdrowienia a na forum zaglądam tylko nie piszę bo nie mam czym się pochwalić poza ,,cudownym medalikiem \"który wyszperałam w googlach :d bo u mnie pustynia jak przychodzą to pojedyńcze paczki i to w odstępie 2 tygodni normalnie sahara jak coś uzbieram w ciągu miesiąca to dam linka do zdjęcia i napisze z czego dostałam ;) a tak przy okazji to lexus wysyła fajną smycz i w dodatku czarną:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesska_92
Ello Dziewczyny!! ;) Jest taki fajny program, w którym można za darmo dostać do testowania kosmetyki Maybelline New York. Jeśli chciałybyście się zapisać to podajcie mi swój e-mail, wyślę zaproszenie Ty sie zarejestrujesz tez zaprosisz 10 dziewczyn i co miesiąc będziesz dostawać kosmetyki od Maybelline! w skład kosmetyków wchodzi: maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) za darmo oczywiście :) ) Mam nadzieje, że nie zostanie to potraktowane jako spam lub reklama Jak jestescie chetne to piszcie swoje meile na moj nr gg 10911584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypierdalaj mi z tym spamem! Głupie Maybelline zrobiło furorę w głowach nastolatek! Do książek lepiej idź! U mnie dziś: - Nic; - Nic; - i jeszcze dostałam takie fajne, dobrej firmy NIC:o Czekam na trzy przesyłki jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Wiem teraz kto się wcześniej za mnie podszywał i leciał z łaciną...........brzydka Smieszka. Dzisiaj body cream 10 ml i perfum 1,2 ml z Narciso Rodriguez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tez totalne nic.. :( ... ZNOWU :( no i tez dziekuje za pozdrowienia xP i nawzajem, znaczy sie pozdrawiam wszystkich tez xD :D A na dysce bylo fajnie ;) ja chce jeszcze! :P ;) :D Sniper sprywatyzuj sobie swoj nick i sie nikt nie bedzie podszywal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniper- nie mam zwyczaj zniżać się do poziomu podszywania się pod kogoś, więc zapewniam cię, ze to nie ja;] To nie w moim stylu. Ale oczywiście nie musisz mi wierzyć. Też radzę zaczernić nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Spoko, stali bywalcy odróżnią podróbkę od oryginału :) Strona Fitomed organizuje losowania na konkursy, Iwostin za zakupiony produkt dodaje wodę termalną i katalog z próbkami. Szczegóły na ich stronie. To dobre produkty przeciwtrądzikowe. Nie pamiętam czy pisałem..........fajne gadżety przesłała Gazeta Krakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
u mnie też dziś nic :/ szkoda .. może jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetka
sniper -ja to juz wole Protektor to jest impreza albo Musioła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziutkaaa
Hej ;) onetka o którym Protectorze mowa?? ;PP Można się przyłączyć do rozmowy??:P U mnie dziś pustka, 2 negatywy i jeden pozytyw ;) ale mam nadzieję, że coś będzie, gdyż dzień się nie skończył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała__Mee
Hej:) Od jakiegoś czasu obserwuje to forum i w końcu postanowiłam coś napisać.... Ostatnio dostałam ten breloczek z miasta Konin i próbki z Dax-a, muszę przyznać, że trochę na nie czekałam. Z yves rocher pisali miesiąc temu, że wyślą i jeszcze ich nie ma:( Ogólnie pisałam mnóstwo @ a dostałam niewiele, z kosmetyków tylko z Dax Cosmetics. Pozdrawiam acha ja też dostałam tego Misia z lotu, więc pewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Do Onetka: Byłem w Protektorze, ale to nie na mój wiek i trochę za dużo mętów tam chodzi. Pape Musioła polecam, bywam tam i każdy tam się pobawi zaj..cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Fajny temat! :) Mam trochę głupie pytanko... Co piszecie w takim mailu do firmy? \"Dzień dobry Prosze o przysłanie próbek? Jan Kowalski\" Czy jak? Dzięki za odpowiedz! Pozdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eric- poszukaj tu, gdzies jest tzw. Kodeks Próbkomaniacza. Nie piszemy w ten sposob typu: Dzieńdobry, chciałabym próbki. Najlepiej napisać kilka zdań, że np. firmę poleciła znajoma, że słyszałaś o dobrej jakosci produktow, ze chcialoby sie wyprobowac te kosmetyki itp. A zamiast napisać "próbki" napisz np. informacje i materiały reklamowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no czy oni zablokowali pocztę? :( a moze moja skrzynka jest niewidzialna, albo pozera moje listy? To jest niesprawiedliwe! Od daaaawna (nawet nie pamietam od jak dawna) nic nie przyszlo :( tylko od kolezanki dostalam dzisiaj 5 probek z avonu, bo jej siostra jest konsultantka, a sporo tego dostala :) chociaz tyle, ale to jest tak cho.ler.nie wciiagajace, ze sie chce wiecej i wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no czy oni zablokowali pocztę? :( a moze moja skrzynka jest niewidzialna, albo pozera moje listy? To jest niesprawiedliwe! Od daaaawna (nawet nie pamietam od jak dawna) nic nie przyszlo :( tylko od kolezanki dostalam dzisiaj 5 probek z avonu, bo jej siostra jest konsultantka, a sporo tego dostala :) chociaz tyle, ale to jest tak cho.ler.nie wciiagajace, ze sie chce wiecej i wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no czy oni zablokowali pocztę? :( a moze moja skrzynka jest niewidzialna, albo pozera moje listy? To jest niesprawiedliwe! Od daaaawna (nawet nie pamietam od jak dawna) nic nie przyszlo :( tylko od kolezanki dostalam dzisiaj 5 probek z avonu, bo jej siostra jest konsultantka, a sporo tego dostala :) chociaz tyle, ale to jest tak cho.ler.nie wciiagajace, ze sie chce wiecej i wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×