Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość akroksa
mam pytanie :) W jakims celu zbieracie to wszystko?? I jak macie adresy firm kosmetycznych ktore wysylaja probki napiszcie mi prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzisiaj: -katalog i długopis www.pol-skone.eu - fotka z autografen aktora z USA - paczka do odebrania jutro...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Hura dostałam 7 próbek z dax cosmtiks:)...Ale długo czekałam...hehe.ale się doczekałam:)Dostałam 4 próbki antytrądzikowe:)I 2 Żele i 1 Balsam do ciała..:)Hura..Jupi:*Ja lece papapapappapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
u mnie na razie listonoszki nie było, bo ona dopiero o 14 godz. chodzi jak coś dostane to dam znaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Mała__Mee ja mam 6 długopisów :) jak chcesz to napisze z kąt je dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
a tak przy okazji to dostałam przed chwilą gadżety z Gdańska: 3 baloniki, długopis, przypinkę i smycz pisałam na ten mail, kp@gdansk.gda.pl przed wysyłką dostałam powiadomienie na maila czyli pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaSsia_x3 napisz mi proszę skąd dostałaś te długopisy na @ albo na forum jak wolisz:), ja ostatnio dostałam z urzędów: Płock ( balonik, ołówek i pocztówkę), Tczew ( długopis i breloczek) :), może ktoś jest chętny:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja również dostałam brelok z Tczew :) poczekaj chwilkę muszę poszukać tych długopisów i przypomnieć sobie z kąt je dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
no to DŁUGOPIS z Gdańska (podałam przedtem mail do nich) Dostałam DŁUGOPIS, ołówek i karty do gry z Jarocina @ office@jarocin.pl DŁUGOPIS i odblask na rękę z rawy mazowieckiej @ um@rawamazowiecka.pl DŁUGOPIS z Bolków mail, um@bolkow.pl i jeszcze DŁUGOPIS z Grajewa mail, sekretariat@um.grajewo.pl ok, tyle, dostałam jeszcze długopis ze wyższej szkoły handlowej ale oni już nie przysyłają ale możesz spróbować ;) ich mail: marketing@handlowa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa na tym topicu
dziewczyny jestem tu nowa JAK Wy to robicie, ze dostajecie te kubki, dlugopisy, albo próbki perfum i kosmetyków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzisiaj; - z Komputronika - dwie smycze i dwa długopisy - z francuskiej firmy Boucheron - katalog biżuterii w złotym etui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
www.erbel.pl , pisał ktoś do tej firmy? ja spróbuję do nich napisać, może dostanę próbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimmel kosmetyki
Kosmetyki Rimmel zapraszam. zainteresowane kobitki prosze o maila:-) Wysle zaprozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
tylko że jakiego maila?! przecież nie podałaś! widać, głupota ludzka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimmel kosmetyki
waszego maila , chyba jakos musice dostac zaproszenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Inulinus to laila077 pod innym nickiem! myślisz że się nie zauważyliśmy?! a tak przy okazji dostałam dziś klips do płatków od nestle, nie sądziłam że coś mi przyślą .. ;) dostałam też metr o długości 1m taki malutki, i notesik z Urzędu Miejskiego Świętochłowice i mape z k2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
do nestle pisałam na ten mail: nesquik@cppl.nestle.com a do Świętochłowic pisałam na mail: um@swietochlowice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhu po raz pierwszy od 3 tygodni mi coś przyszło ;): -długopisfajny bo niebieski,smycz \"suwakowa\"na komurkę albo aparat oraz mapka miasta jak na mnie to sporo gadżetów w jednej paczce bo zwykle to sama makulatura przychodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
inulinus też zbiera gadżety .. przyszedł mi mail od Gorzów Wielkopolski wysłali JEDEN mail do różnych osób między innymi do mnie i do inulinus@wp.pl tak tam pisało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego, że zbieram gadżety? Wolny kraj, mogę :P Robicie aferę o to, że ktoś was poprawił, nie rozumiem tego... No ale dobra, Wasza sprawa jak chcecie być nieukami :P Tyle, że to wstyd :P No, ale nie moja sprawa ja pisać umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj. Dziewczyny, obrazicie się na mnie, ale trudno, muszę zgodzić się z Inulinus. Nie powinno podawać się na forum bez wiedzy i zgody kogoś maila... To nie fair. To w pewnym sensie rodzaj danych osobowych, których nie można ujawniać, kiedy się chce. A jak zrobicie jakiś błąd, to w drugim poście poprawcie się, przeproście, i po kłopocie, nikt nie będzie na was naskakiwał;). U mnie o (dziwo!) kolejna paczka z Ziołoleku. Widocznie wysłałam prośbę z dwóch poczt. Ale mnie zaskoczyli:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja dostałam taki mail: Witam, Cieszę się że podoba się Pani nasza strona, wkrótce prześlemy Pani kilka pamiątek z Iławy jako zachętę do przyjazdu w przyszłości do naszego pięknego miasta. serdecznie pozdrawiam Piotr Ambroziak Kierownik Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą ___________________________________________________________________ tak , ale wkrótce czyli kiedy?! mam nadzieje że mówili to w przenośni .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanola
a czy w pierwszym mejlu od razu piszecie namiary czy tylko prośbę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzisiaj : - płyta cd, 10 pocztówek, 4 mapy, miesięcznik, kalendarz i foldery miast ze Zgorzelca, Skoczowa, Dusznik Zdrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosbaprosbaaaa
hej, biore udział w promocji PAMPERS, bardzo chciałabym wygrać bo można dostac roczny zapas pieluch, wiadomo, że dziecko to skarbonka, więc taka wygrana umozliwiłaby na przeznaczenie środków finansowych na inne rzeczy związane z maleństwem, wystarczy tylko raz kliknąć w link, i zagłosowac, można oddać jeden głos dziennie z jednego maila, dla was to tylko 2 minuty a dla nas troszke mniejsze wydatki, bardzo prosze o pomoc. oto link http://www.pampers.pl/spiezdrowo/gallery_view.php?type=photo&id=1373

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×